Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Iwonka, trzymamy kciuki za Kajtka 😘
Kasia, hm.... sama sobie jestes winna. nie grzebie sie w cudzych telefonach 😜 a tak powaznie, to chyba wystarczy na spokojnie porozmawiac 🙂
Ola, w anglii na poczatku zawsze jest ciezko, szczegolnie z malym dzieckiem, ale jezeli uwazacie, ze nie macie wyjscia, to trzymam kciukiza was. w kazdym razie staraj sie nie do hotelu. znam hotel od podszewki. pracowalam tam na wszystkich stanowiskach zwiazanych ze sprzataniem, lacznie z szefowaniem jako manager od tych spraw i powiem ci jedno - na 99% nie wracam tam. mam dosc tej nerwowki. w sumie to w sumie sprzatanie bylo najmniej stresujace. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Nie wiem co mi jest ostatnio... Strasznie wypadają mi włosy, mam uderzenia gorąca, mimo że skórę mam zimną... Myślałam, że coś z tarczycą, ale nie zgadzają się objawy, bo pasują do nadczynności i niedoczynności 😜
Tyle stron napisałyście, a teraz jaka cisza... 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
naylaaa napisał(a):
Nie wiem co mi jest ostatnio... Strasznie wypadają mi włosy, mam uderzenia gorąca, mimo że skórę mam zimną... Myślałam, że coś z tarczycą, ale nie zgadzają się objawy, bo pasują do nadczynności i niedoczynności 😜
Tyle stron napisałyście, a teraz jaka cisza... 😉


a bierzesz witaminy dla kobiet karmiacych?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kaasiaak napisał(a):
Iwonka, trzymamy kciuki za Kajtka 😘
Kasia, hm.... sama sobie jestes winna. nie grzebie sie w cudzych telefonach 😜 a tak powaznie, to chyba wystarczy na spokojnie porozmawiac 🙂
Ola, w anglii na poczatku zawsze jest ciezko, szczegolnie z malym dzieckiem, ale jezeli uwazacie, ze nie macie wyjscia, to trzymam kciukiza was. w kazdym razie staraj sie nie do hotelu. znam hotel od podszewki. pracowalam tam na wszystkich stanowiskach zwiazanych ze sprzataniem, lacznie z szefowaniem jako manager od tych spraw i powiem ci jedno - na 99% nie wracam tam. mam dosc tej nerwowki. w sumie to w sumie sprzatanie bylo najmniej stresujace. 😉


Mogę również potwierdzić co do pracy w hotelu. Pracowałam jako recepcjonistka w hotelu i to są straszne nerwy... szczególnie że nie można powiedzieć gościom niczego złego, tylko być miłym na okrągło. Co prawda nie w Anglii, ale hotel to hotel. A pokojowe też miały straszne przeboje... Kupy robione przez ludzi na parapet 🤪 🤪 I to nie przez byle kogo, tylko jakiegoś profesora... wymiociny to standard itd...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej przeczytalam Nina wiadomosc wiec podaje dane Aby przekazać 1% swojego podatku należy wpisać w PIT pełną nazwę fundacji: Fundacja Pomocy Osobom Niepełnosprawnym "SŁONECZKO" 77-400 Złotów, Stawnica 33 oraz numer KRS 0000186434. W informacjach uzupełniających - cel szczegółowy 1% należy wpisać:
PIT 28 pozycja 128
PIT 36 pozycja 307
PIT 36L pozycja 107
PIT 37 pozycja 126
PIT 38 pozycja 60
PIT 39 pozycja 53
Na rehabilitację Aleksandry Cieczko, symbol 53/C

Bedziemy bardzo wdzieczni za kazdy grosz 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja tak na momencik 🙂
Nadrobiłam Was 🙂
A więc tak jak pisałam wszystkie laski mówiły TYLKO NIGDY WIĘCEJ DO HOTELU hahaha 😁 No ale jak mus to mus dobra praca na początek żeby się zaczepić i pierwszy grosz na życie zarobić. Ja miałam to szczęście, że nie musiałam pracować w hotelu była tylko dwa razy na sprzątaniu i na jednym przebrałam łącznie 360 łóżek ( prześcieradło włożone dokładnie pod materac, poduszka i kołdra jak pod linijkę i też końce pod materacem !! ) MASAKRA !!! Pot po dupie leciał dosłownie !!
Co do mnie i mojego Mariusz to bez komentarza. próbował mnie udobruchać i się podlizywał, ale to zabrnęło za daleko niestety !!!! Nawet ugotował zajebisty obiad i podał pod nos, ale to na nic cały czas rozważam odejście od niego 😞 Co z tego, że jest kasa i dobrobyt jak nie ma szacunku, lojalności i szczerości między nami tylko kłamstwa prosto w oczy !!
Co do Alusi to rączkami się bawi, składa je, wkłada obydwie na raz do buzi haha, łapie w rączki ale tylko miękkie maskotki i pcha je odrazu do buzi ( ile razy już Jej sichę miśka wyciągała z usm- muszę Ją pilnować 🤔 😮 ),ale grzechotami i gryzakami jeszcze się nie chce bawić i nie chce trzymać ich w rączkach.
Ja jeszcze tylko kąpiel i spać 🙂
Buziaki i dobranoc 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej, jestem pierwsza 🤪 U nas noc super, jak Pawelek padl o 19.15 to obudzil sie o 3, a potem o 6.45, a teraz znow probuje usnac 🙂 My na 11.15 na to usg szyji, wiec dam znac po. Kasia - spokojnie, porozmawiajcie, bo przeciez jestescie udanym malzenstwem i trzeba to wyjasnic na spokojnie. Milego dnia ps.mi tez wypadaja wlosy..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Psychopatki 🤪 🤪 🙃 🙃
Wszystkiego Najlepszego Dla Gabrysi Z Okazji 3 miesięcy 🙂 Przedwczoraj pamiętałam, a wczoraj już nie. Spóźnione, ale szczere 😁

Gosiu, powodzenia na szczepieniu 😁
Aga, daj znać co to usg wykaże 😘
Kasia, myślę że na razie działasz pod wpływem emocji, musisz nieco ochłonąć i wtedy wszystko przeanalizować. To straszne, że Cię okłamał, a zaufanie i szczerość to podstawy związku. Pewnie bał się Twojej reakcji, bo wie że nienawidzisz teściowej.

Mamuśki, które karmią piersią - miałyście już okres??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny 🙂 Ja tylko na moment bo jesteśmy w trakcie przeprowadzki...same wiecie jak jest z tym wszystkim się ogarnąć. Dzisiaj już będę spała u siebie a nie mam jeszcze neta więc u rodziców pewnie w niedzielę będę i wtedy napiszę 🙂 Nie mam nawet czasu nadrobić więc z góry przepraszam 🙃 Firma przeprowadzkowa ma po 13 działać także lecę...Buzka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny szukam porady... Dajcie mi sposób, żeby mała zaczęła pić z butli bo chcę ją odzwyczajać po woli tzn odciągać swoje mleko i jej dawać a później przejść na modyfikowane. Problem jest taki, ze na początku dawałam jej z butli to piła a nagle się jej odwidziało i nie chce pić- wypycha językiem i dupa. Nie wiem co robić... 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hey laski...
no moja bedzie miała zeby chyba ma wszystkie obiawy: ślinotok lekka goraczkę zielone kupki wysypkę jest nerwista ładuje wszystko do buzi i sie wkurza jak nie może gryść... jak jerzdze jej palcem po dziasle czuje jakby podspodem zabka na dole wiec chyba to to... cieklawe ile to potrwa nim sie jej przebije... wykańcza mnie dzisiaj ale zasnęła z wielkim płaczem i śpi zobaczymy jak długo!!!!

co do tej Anglii niewiem z moim jeszcze nie gadałam kuzynka ma z mezem restauracje to może by nas zatrudniła mojego na kelnera mnie na sprzataczkę hahahahahahahah 😁 😁 😁 😁 😁 żart niewiem zobaczymy... ale serio ma restauracje wiec moze by cos na poczatek... niewiem jeszcze boje sie zmian... 😁

Kasiu Pigi pogadaj z mężem ochłoń jestescie naprawde udanym małżeństwem wiec nie zmarnujcie tego wiem że kłamstwa bolą i oszukiwanie... ale musisz sie postarac zmienic zachowanie męża...

Aga Miniatura wyniki jak beda odrazu melduj co i jak...

Nina ja dostałam pierwszy raz okres miesiac temu... ale nie karmie piersią... a słyszałam że jak sie karmi cycem to nawet do roku można nie miesiaczkowac z moją ciocia tak było 🙂

Iwonka trzymam kciuki za kajtka:*:* buuuuziaki dla niego i brawka dla ciebie że nie siedzisz i sie nie użalasz tylko myslisz pozytywnie i walczysz...!!!

Marta ty tam sie urzadzaj co foty pokażesz...:P a małą musisz poprostu uczyc od podstraw pic z butli znaczy sie przystawiac jej butlę i próbowacv wkońcu załapie... najpierw z herbata próbuj...

Ada jak MALUCHY???

hmmm Gosia mała napewno zniesie tą szczepionkę dzielnie....

chyba wszystko... hmmmmm buziaki miłego dnia:*:*:*:*:*:* dla mamusiek i dzieciaczków:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mini23 napisał(a):
foka ale nabazgrałaś 🤪
Kasia zobaczysz wszystko się ułóży,a takie myśli nad sensem małżeństwa często się pojawiają gdy jest kłótnia...
a wieczorem rozmawiałam z moim,i on bedac dzieckiem nie miał ospy 🤨


aż szoook że tyle nie ?? I zobacz same MONDRE rzeczy 😁 hahahahha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂 widzę, że się trochę tu działo kurcze nie ma nic gorszego jak choroba dziecka, ale kobieta jest w stanie znieść wszystko i sobie z tym poradzić gorzej z facetami. Ada jesteś super mamą daj znać jak tam twoi synkowie. Iwonka będzie dobrze Kajtuś na pewno jest w dobrych rękach. Miałam przez dwa dni gorączkę po 40 stopni nie mogłam jej zbić dzwoniłam do szpitala z pytaniem, co mogę wziąć, bo już nie daje rady, a oni tylko paracetamol, ale ten paracetamol na mnie nie działał byłam w takim stanie, że nie mogłam Mai trzymać na rękach i widziałam na ścianie takie małe krasnoludki hahaha, które tak fajnie tańcowały, ale na szczęście dziś jest ok. i krasnale sobie poszły 😁
Kasia czy twój mąż wie, że myślisz o odejściu od niego?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej! Jestem zła, nadrobiłam tyle stron, do każdej z was coś napisałam, chyba z 15 minut pisałam i jak już kończyłam to mi bateria w laptopie padła i wszystko szlak trafił 😞 Postaram się później napisać to co miałam napisane ale znając mnie połowę pozapominam 😞 Nawet zdjęcia miałam już załadowane do wklejenia wam, a teraz to już nie wiem kiedy się załadują bo mam tu u rodziców takiego beznadziejnego neta że nawet strona brzuszka mi się z minute wczytuje, masakra 😞
Dziękujemy z Kajtkiem za wsparcie, a teraz idę do mojego przystojniaczka, bo na dwór może wyjdziemy, choć jeszcze nie wiem bo strasznie tu wieje. Pozdrowionka dla mamuś i maluszków 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kajtek jeszcze przysnął na chwilkę, więc postaram się w skrócie streścić mój poprzedni post który przepadł 🙂
Kajtek jak na razie ogląda sobie rączki i chwyta smoczka i wkłada go do buzi a po chwili wyjmuje i tak na zmianę a czy chwyta grzechotki to nie wiem dawno nie próbowałam mu dawać.
Co do okresu to ja wczoraj dostałam ale karmie butelką, moja siostra karmiła synka 1,5 roku i dopiero jak przestała karmić to okresu dostała, więc można długo nie mieć.
Kasiu - nie doszłam jeszcze do twojego wpisu i nie wiem co dokładnie dzieje się w twoim małżeństwie ale mam nadzieję że wszystko się wam ułoży.
Ninka - mi lekarz mówił że jak się nawet piersią nie karmi to powinno się ok pół roku brać witaminy dla karmiących więc powinnaś brać, choć ja też już ponad miesiąc nie biorę bo ciągle zapomina więc za przykład nie mogę ci służyć 😞
Aga Mini - słyszałam że anemia to częsta przypadłość kobiet po porodzie, więc dobrze że na badania poszłaś, mam nadzieję że już lepiej będziesz się czuła.
Ola - musicie się dobrze zastanowić nad tym wyjazdem bo to jednak daleko, ale ja gdybym musiała to bym na pewno próbowała wszystkiego żeby lepiej zarabiać, mieszać samemu i w takim mieszkanku jakie się mi by podobało, więc trzymam za was kciuki bo o lepszą przyszłość trzeba walczyć. My za 61m będziemy płacić czynszu ok 470zł z ogrzewaniem i zimną wodą, więc nie jest jeszcze tak drogo.
Ada - jak tam chłopcy? co u Ciebie?
Sylwia - wiem, że z jedną nerką można normalnie żyć i na pewno zrobię wszystko żeby lekarze wyleczyli Kajtkowi tę drugą i żeby mógł cieszyć się życiem jak inne dzieci.
Aga - napisz jak tam po usg, trzymam za was kciuki i przesyłam buziaczki 😘
Gosia - mam nadzieję że ominą was nie tylko poszczepienne dolegliwości ale i duży płacz, przesyłam przytulaski od Kajtusia żeby nie bolało 🙂

No i przepraszam, ale zapomniałam co jeszcze miałam napisać, pozdrowionka ode mnie i Kajtusia dla Agi Kafinki, Agaty, Kaaasi, Martusi i Renatki. Jeśli o kimś zapomniałam to przez swoją sklerozę 🙂 🙂 🙂 i z góry przepraszam.
Wpadnę do was potem, buziaki 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Załadowały mi się zdjęcia więc wam jeszcze wkleję. Jeszcze raz dzięki za dobre słowa, fajnie jest się mieć komu wygadać a jeszcze fajniej jak ktoś podnosi na duchu, dzięki 🙂 🙂 🙂

http://zapodaj.net/03d5e4a7b11d.jpg.html

http://zapodaj.net/d47e1d6fcae2.jpg.html

http://zapodaj.net/8a31927808be.jpg.html

😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Mamuśki 🙂
Kafinka mąż wie i stwierdził na początków, że nic się nie stało, że mnie okłamał i, że chrzcin nie ma bo On do Polski nie leci i zwrócę mu kasę za bilet !! Poza tym stwierdził, że dał matce nie z mojego !! A przecież kasa wspólna !! A więc uważa, że on mnie utrzymuje a to nie prawda bo teraz mam dużo kasy swojej !!
Później zaczął się podlizywać, ale mam go w dupie !! Znając życie to od niego nie odejdę bo jest Ala i nie mogę pochopnie teraz do takich rzeczy podchodzić 🤔
Ja podczas porodu miałam 450ml upływu krwi 😮
Teraz ubieram moją Księżniczkę i jedziemy do dużego tesco na zakupy a później jeszcze do centrum też na zakupy haha muszę prezenty uzupełnić bo zapomniałam o mojej chrzestnej 🙂
Zajrzę później 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jestem 🙂 Kajtuś - słodziak i jakie duże oczki, przystojniak 🙂 A Ty Iwonka slicznie wygladasz! Na usg nic nie wyszło 😁 tj nie ma tego kręczu szyi, ale i tak idę w pon do neurogoloa, bo na bok nie da sie go polozyc, bo wygina sie w C. A przed chwila uderzyl glowa w podloge, bo sie przekrecil z plecow 🙂 ale podobno tak jest, jak sie uczy to sa guzy 🙂 Aga Kafinka - dlaczego tylko paracetamol?? teraz jest dopuszczone wiecej lekow jak sie karmi (chyba lista jest na stronie www.laktacja.pl - nie dam glowy). Martus - udanej przeprowadzki, Nina - sprobuj jednak kupic sobie jakies, chociaz najtansze witaminy (ja biore i tak wlosy wypadaja, ale chociaz wyniki mam lepsze, bo tez mialam anemie od zawsze..) lece, moze na spacer wyjde znow, choc wieje jak cholera pa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...