Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
aisak_89 napisał(a):
Aga Twój mąż to jak Pan Hilary !! 🤪
Chodzi, szuka- Gdzie są moje okulary !!??? 😁
A miał je na nosie 😁 😁 😁
Kurcze ja też jeszcze nie mam nic upatrzonego dla Ali na chrzest niby mam ale wszystko podoba mi się, ale nie powaliło mnie z nóg 🤔
Dla siebie mam buty, marynarkę, czekam na sukienkę i tylko jak przyjdzie kiecka i ją przymierzę to dokupię dodatki 🙂
Wizyta na paznokcie i włosy( raz malowanie a raz już tylko czesanie ) umówione. Tort, fotograf, sala, kościół zamówiony. Ale jeszcze tyle do załatwienia będzie jak pojadę, że głowa mała 😮 Muszę sobie wszystko spisać bo zapomnę o czymś na bank.
Gosia ja też ostatnio zgubiłam klucze. Zniosłam wózek, Alę i wróciłam do domu po apaszkę. Zeszłam spworotem na dół na korytarz i chciałam klucze do kieszonki od torby wsadzić a ich nigdzie nie ma !! Weszłam na górę bo mówię pewnie w drzwiach zostały, ale nie. A jak się okazało to Ali w nogach je położyłam i nakryłam kocem i tą narzutą wózkową !! A co się zszukałam, aż się spociłam !! 🙃 🤪

Ale znalazłaś 🤪 a ja nie 😞 I za kare siedzę w domu 😠 Taka zgapiona cipa jestem 🥴
Ja jeszcze nie mam nic do chrztu, tylko buty i spodnie lub spudnice z długim stanem. Ale fotografa nie mam. I nie wiem co z przyjęciem 😞nie mamy kasy na salę a w domu nie zmmieszczą mi sie wszyscy goście , i nie wiem co mam robic? 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Na razie czekam może do Swiąt problem sam sie rozwiąże 😁 😁
Tomka siostra rodzona też w Swięta planuje chrzcić swojego synka to może trochę gości mniej będzie. Zobaczymy ,ech wszystko przez tą kasę 😞. Nawet w tym roku na urlop nie jedziemy 😠 😞. Zawsze co roku jeżdziliśmy nad morze i jak kasya była to i w góry na trochę a teraz w domu hah, ja w pracy 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
gonia88811 napisał(a):
Na razie czekam może do Swiąt problem sam sie rozwiąże 😁 😁
Tomka siostra rodzona też w Swięta planuje chrzcić swojego synka to może trochę gości mniej będzie. Zobaczymy ,ech wszystko przez tą kasę 😞. Nawet w tym roku na urlop nie jedziemy 😠 😞. Zawsze co roku jeżdziliśmy nad morze i jak kasya była to i w góry na trochę a teraz w domu hah, ja w pracy 😠

Właśnie Dupencje co z maluchami jak wy wrócicie do pracy??


Moja mamcia jest na emeryturze i będzie z Ola, a Tomek pracuje co drugi dzień więc jeden dzień mama a drugi Tomek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja od wrzesnia do pracy bede miala nianie sprawdzona bo pilnowala moja kuzynke i siostre itd... Wiec sie nie martwie... A okres mam 2 raz juz... A tak dobrze bez bylo....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej Mamuśki 🙂 🙂 jak żyjecie? Widzę, że część z Was planuje iśc do pracy. Ech, tez bym poszła, ale nie mam z kim Agi zostawić 😞 😞 ale chyba udało mi sie męża zarazić pomysłem otworzenia własnego klubu malucha 😎 tylko musze "troszkę" przepisów poczytać, żeby wiedzieć, jakie są wymagania lokalowe, czy dałoby się załatwić jakieś dofinansowanie etc.

Powiedzcie mi, czy Agata się pojawiała ostatnio na forum...?

A tak poza tym, to na 3 kwietnia zaplanowaliśmy chrzciny Małej. Późno, ale wcześniej nie mieliśmy pieniędzy, żeby zapraszać najbliższą rodzinę (25 osób...) 🥴

Aga przesyła Wam jeden ze swoich uśmiechów 😉


Pozdrawiamy!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
gonia88811 napisał(a):
Moje klucze znalazły się w samochodzie 🤪W schowku sobie leżą . Jak w sobotę jechaliśmy na zakupty to tam je włożyłam . Tomek zadzwonił i powiedzał mi 😉
Aga możesz nie mieć okresu do póki bądziesz karmiła. Takiej to dobrze

tak dobrze,ale za to jak się pojawi to będzie tragedia 🤢
Gosia widzisz jak Gorylek dba o Czite,wie gdzie co kładła 😁

Eeeeeeeee tam tragedia, ze dwa tygodnie będzie chlustałao z Ciebie hahahaha . A tak na seroi to na pewno będzie długo ten pierwszy okres 🥴
Taaaaa dba. Aha. Ale przywiezc mi nie chce kluczy .
Dobra ja uciekam bo koleżanka do mnie już dochodzi , muszę pochować kilka gratów hihihihi. Zajrzę pózniej pa laseczki 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No moja Alusia drobniutka niby ma wałeczki, ale jest bardziej nabita i nie widać tego po Niej 🙂 Teraz szaleje w łóżeczku 🙂
Ola witaj w klubie !! Ja też mam okres od dzisiaj i chce mi się żygać tak się źle czuje 😞
Kwasiek Agusia to sama słodycz !! 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Trochę kultury na forum!! 😉 Bo obie z kopa polecicie!! A potem to już tylko kotlety z Was zrobią 🙂
Alusia jakie ma duuuże oczy 😁 Mała modnisia 😁

A to ja jak miałam 2 miesiące 🤪 🤪
[URL=http://img43.imageshack.us/i/skanowanie0001et.jpg/][IMG]http://img43.imageshack.us/img43/4854/skanowanie0001et.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja wlasnie walczy z grzechotka wklada ja do buzi i lize z kazdej strony palka mala... Sie wkurza ze cala do buzi jej nie chce wejsc hahahaha nagram jej smiech w glos i wysle krowie a ona zna sie na kompach to wam pusci na you tube czy jakos ja sie nie znam wiec nie umiem hahahaha bosko to robi....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja musze dopiero nagrac jej smiech... Moze uda mi sie dzisiaj jak nie to z rana... Bo rano sie smieje non stop.... Moja ma kure na lezaczku taka plastokowa teraz wali w nia grzechotka ale komicznie to wyglada hahaha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...