Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Mini23 napisał(a):
Ola88 napisał(a):
ja musze słuchawki zakupic nowe bo stare niewiem gdzie sa... 🙃

a ja później sprawdze inne wejście audio


informatyczka 😁 😁 😁 😁 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Mini23 napisał(a):
Ola ja nie lubie jak komp mnie denerwuje 😠 😁
właśnie miałam się pytać,macie jeszcze brzuszek po ciąży??


nie pytaj.... bosz już na niego patrzec nie mogę... nosiłam pas poporodowy ale weś... ja łącznie 25 kilo przytyłam w ciąży do zgubienia mam jeszcze conajmniej 15....;/ Aga juz niewiem jak mam schudnac...;/ eh... brak mi samozaparcia...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mini23 napisał(a):
Ola88 napisał(a):
Mini23 napisał(a):
Ola ja nie lubie jak komp mnie denerwuje 😠 😁
właśnie miałam się pytać,macie jeszcze brzuszek po ciąży??


nie pytaj.... bosz już na niego patrzec nie mogę... nosiłam pas poporodowy ale weś... ja łącznie 25 kilo przytyłam w ciąży do zgubienia mam jeszcze conajmniej 15....;/ Aga juz niewiem jak mam schudnac...;/ eh... brak mi samozaparcia...

fiuuuuuuuuuuuu a ja już myślałam by po weekendzie robić deugi test bo mam brzuch jak w 3 miesiącu 🤢
http://img843.imageshack.us/i/img0251u.jpg/


ja mysle nad tym żeby iść do lekarza i żeby mi meridie przepisał....;/ już kiedys brałam i chciałabym znów tyle schudnąć... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mini23 napisał(a):
Ola88 napisał(a):
serio masz brzuch jak w ciąży hahahahahaha 🤪 😮 🙃 😁 😁 🤪

ha ha ale pocieszenie 🤢 ten flak nie chce się wchłonąć.... 🥴
wg testu negatywny,poza tym tabletki cały czas brała,gumka dodatkowo i karmienie piersią,więc?? 🤢


weś znów spróbuj test zrobic znów na grudzien bys termin miała hahahahahahahaha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mini23 napisał(a):
Ola88 napisał(a):
ale meridia jest cały czas... kidys brałam ją... i schudłam duuuzo 🙂 teraz by mi sie tez przydało 😁 kuźwa [patrze w szafe i nie mam co ubrac;/

mój brał zelixe 🙂


zeliksa to tańszy odpowiednik meridii... i własnie ona uzależniała bo była na bazie narkotyku... a meridia nie meridia jest b droga i na recepte... 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mini23 napisał(a):
Mój właśnie wrócił i Maja już sie obudziła po 15 minutach drzemki 🤪
lece narazie bo Oliwka chce by jej bajke poczytać 😉


moja spi... 😁 lecccc pa:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No jakie fajne są Mini Twoje dziewczynki! 🙂 ja musze isc z sypialni odlaczyc tv i przeniesc go do drugiego pokoju bo w miejsce tego w sypialni bedzie szafa wielka 😁 ale jestem happy!!! mały śpi znowu wiec mam akurat chwile żeby to zrobić bo dzis jakiś marudny jest 🤢
Aga nie przejmuj sie brzuszkiem ja tez mam taki delikatny chociaz ja przed ciaza tez mialam i zawsze wyzywalam na ten brzuch powinnam troche pocwiczyc ale mi sie nie chce 🙃 wage mam ta sama co przed porodem juz od miesiaca ponad wiec cale 17 kilo zgubilam na szczescie no ale brzuszek trzeba pocwiczyc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Mamcie 😁
Chciałam swoją Pyzę nagrać jak gada do lalki, ale Ona jak tylko zobaczy telefon, kamerę albo aparat to cisza jak makiem zasiał. Coś tam mi się udało nagrać, ale nie chce mi się konta na youtube zakładać 🤔
U nas noc ładna. Teraz Ala rozrabia w łóżeczku 🙂
Ja też dzisiaj jadę na zakupy 😁 Mam nadzieje, że dostanę płaszcz, który mi się spodoba. Ola ja po ciąży i porodzie miała straszny szał na kupowanie ciuchów !! 🤪 🤪 Kupiłam z 4 pary spodni i chyba z 30 bluzek- już nie mam gdzie tego trzymać 😮 🙃 Ogólnie jestem zakupohliczką 🤔 😮
A mój brzuch po porodzie to jeden wielki niewypał !! 😞 Skóra wisi a do tego rozstępy- żygać się chce 😞 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Łaciata z Tobą to ja nie gadam bo za gUpia dla mnie jesteś !! 🤪 🙃 😜
Co do Agaty to niestety prawda w oczy kole !! I często ludzie zamiast zacząć zastanawiać się nad swoimi poczynaniami to obnoszą się dumą i nadal chuja robią żeby poprawić nie tylko swoje życie !!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
SylwiaC napisał(a):
wiecie co weszlam z moim grubaskiem na wage i dwa razy nas wazylam i pozniej siebie sama kurcze maly w ubraniu i z pampersem ma 9 kg 😮 czyli gdzies kolo 8 kilo wazy 🤪


O jaaaaaaaa !! Sylwiuś nie uważasz, że to troszkę za dużo ?? Narządy się cały czas rozwijają a jak będą obtłuszczone to mogą być problemy. Sorry, że to piszę, ale tak myślę. Ja wiem, że jest głodny i dajesz mu jeść bo co innego masz zrobić jak dziecko płacze na jedzenie, ale spróbuj Go oszukiwać herbatkami albo wodą z glukozą. Bo jak tak dalej pójdzie to później zacznie Ci siadać i raczkować itp. bo nie będzie miał siły dupki unieść.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 😉
Ja tylko na chwilkę się przywitać, bo jakoś czasu mi dziś brak.A jeszcze muszę iśc do pediatry po receptę na mleko. Muszę wziąść Olę ze sobą , bo pediatra chce poznać swą nową pacjentkę (zapisałam dziewczyny do przychodni blisko naszego domu).
A jeszcze Ola dziś nie posiedzi sama bo krzyczy 🤪,a jak się do niej mówi to się cieszy hihihi.Pózniej zajrzę jak Tomek wczesniej wróci z pracy to Ola się zajmie 😉
Pa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Proszę !! Częstujcie się 🙂 To część z 35 jakie zrobiłam wczoraj wieczorem 😁
[URL=http://img838.imageshack.us/i/img00007201103151359.jpg/][IMG]http://img838.imageshack.us/img838/4562/img00007201103151359.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aisak_89 napisał(a):
Proszę !! Częstujcie się 🙂 To część z 35 jakie zrobiłam wczoraj wieczorem 😁
[URL=http://img838.imageshack.us/i/img00007201103151359.jpg/][IMG]http://img838.imageshack.us/img838/4562/img00007201103151359.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]


Kasiu, szacunek 🙂 jestes mistrzynia 🙂
dziewczyny, wasze gugajace dzieciaczki sa przekochane i zazdroszcze wam, ze tak ladnie mozecie je nagrac. ja mam mnostwo nagran, ale nigdzie mala nie guga i nie smeje sie - widzi aparat lub kamere - od razu powaznieje. zreszta mozna to latwo zauwazyc, bo na wszystkich zdjeciach, ktore wklejam jaj wzrok jest zawsze w strone obiektywu 🥴
dzis moja malutka przespala pieknie cala nocke - polozyla sie o 19tej a obudzila o 6.00. 🤪 pieknie sie wyspalam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasiu to super, że Kaya dała pospać 😉
A co do zdjęć i nagrywania to moja Ala właśnie robi tak samo !! 🙃 Jak tylko widzi obiektyw to poważnieje i robi się skamieniała !! 🤪 A jak tylko aparat czy kamera zniknie z pola widzenia to od razu powraca do normy !! 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...