Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
A zapomniałam Wam wczoraj napisać , jak byłam Z Olą na spacerze to widziałam świnię 🤪, taką szarą duuuuuużą - to nie było zwierzę do zabicia tylko domowy zwierzak hahaha zamiast psa kupili sobie świnkę 🤪. Przednimi raciczkami była na huśtawce 🤪 😁, Ale się zdziwiłam jak zobaczyłam świnkę na huśtawce hahahahaha - fajna ta świnka 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
naylaaa napisał(a):
Gosiu, nie wiesz że Kaśka to pusta lafirynda?? Daje komu popadnie, a jej mózg jest wielkości główki od szpilki.

No pewnie że wiedziałam tylko ja prubóję być miła hahahaha, przecież jak Alusia w brzuszku była to cyckami świeciła 🤪 🤪 A jak Maniek z pracy wraca to Kasia udaje wierną żonę hahaha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
naylaaa napisał(a):
Gosiu, nie wiesz że Kaśka to pusta lafirynda?? Daje komu popadnie, a jej mózg jest wielkości główki od szpilki.

tej odwal się od mojej świńki bo ci kukuryku wyrwe 😠 🙃


Aha udeż w stoł a nożyce się odezwą hahaha. Kura przecież one się kochają
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
Ale z was ślory 😁 uczepiłyście się biednej Kasi,ale ona chociaż z zajączkiem się nie bzyka i bana nie aplikuje zamiast tampona 😁 🤪 🤪

Nikt się nie uczepił Kasi 😜 to są fakty , a ty co zazdrościsz Tarzana i jego banana 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
gonia88811 napisał(a):
Puchy ja zwykle, ale dziś owad szalał , całą relację nam Mrówka zdała hahaha - jak nigdy 🤪

mrówka 2 porody i szalejec 🙂 no tak dupa nie gęba odpocząć musi 🤪


Świnia, nie zaczynaj z Mrówką lepiej, bo mrówczy jad w ryjku poczujesz i z podkulonym ogonkiem srać po raciczkach ze strachu będziesz 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nie gadam z Wami ŻMIJE !!! Ja tu grzecznie a Wy mi szynkę obrabiacie 😜 🙃 😮 A tak serio to źle się czuję przez tą nerkę. Nie mam na nic siły z bólu 🥴 A więc nie przyłączę się do żartów 😉
A Gosia znasz to powiedzenie ??
Wyglądasz z profila jak dupa Goryla !!!! 😁 😁 😁
Idę kończyć obiadek 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
Mrowka1990 napisał(a):
a Kajtuś obudził się jakiś przestraszony w nosidełku 😞 Położyłam go na macie i znowu zasnął i znowu przestraszony się obudził i tak ze trzy razy, teraz sobie leży spokojnie... Nie wiem czemu taki niespokojny jest 😞

skok napewno


Żal mi go, tak się męczy... 😞
Matę zaczepia znów i na przemian oczy trze...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aisak_89 napisał(a):
Nie gadam z Wami ŻMIJE !!! Ja tu grzecznie a Wy mi szynkę obrabiacie 😜 🙃 😮 A tak serio to źle się czuję przez tą nerkę. Nie mam na nic siły z bólu 🥴 A więc nie przyłączę się do żartów 😉
A Gosia znasz to powiedzenie ??
Wyglądasz z profila jak dupa Goryla !!!! 😁 😁 😁
Idę kończyć obiadek 😎


Brawo, Kasiu, ma pawianica za swoje 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
gonia88811 napisał(a):
Puchy ja zwykle, ale dziś owad szalał , całą relację nam Mrówka zdała hahaha - jak nigdy 🤪

mrówka 2 porody i szalejec 🙂 no tak dupa nie gęba odpocząć musi 🤪


Ups... przepraszam... zdjęcie mi się nie wczytało, a nie patrzyłam na nick i myślałam że to ta świnia mi tak pojechała, a to nie... to ta krowa wredna 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
naylaaa napisał(a):
A ja aż zaniemówiłam jak czytam takie prostackie teksty 🤨 Odchodzę!!


Nie udawaj cnotki haha 😁 😁 😁
Przyznaj się że już ciemno i nie widzisz co piszemy, więc nie chcesz pisać z nami żeby na kurzy móżdżek nie wyjść 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mrowka1990 napisał(a):
naylaaa napisał(a):
A ja aż zaniemówiłam jak czytam takie prostackie teksty 🤨 Odchodzę!!


Nie udawaj cnotki haha 😁 😁 😁
Przyznaj się że już ciemno i nie widzisz co piszemy, więc nie chcesz pisać z nami żeby na kurzy móżdżek nie wyjść 😁 😁 😁 😁


Mróóóówa.... myślałam, że chociaż Ty jesteś ze mną.... i że jesteś mONdra, mimo że masz takie wątłe ciałko i mózg przy okazji też. Mikroskopijny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
naylaaa napisał(a):
Mrowka1990 napisał(a):
naylaaa napisał(a):
A ja aż zaniemówiłam jak czytam takie prostackie teksty 🤨 Odchodzę!!


Nie udawaj cnotki haha 😁 😁 😁
Przyznaj się że już ciemno i nie widzisz co piszemy, więc nie chcesz pisać z nami żeby na kurzy móżdżek nie wyjść 😁 😁 😁 😁


Mróóóówa.... myślałam, że chociaż Ty jesteś ze mną.... i że jesteś mONdra, mimo że masz takie wątłe ciałko i mózg przy okazji też. Mikroskopijny.


Nie liczy się wielkość mózgu, ale jego zawartość ty nielocie haha 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
gonia88811 napisał(a):
Eeeeeeeeeeeee pieprzysz głupoty , Tarzan wierny swej Czicie , pomysl ze moze twoj skoczyl w bok i dla tego nasze dziewczynki podobne do siebie 🤪 🤪 🤪 bezwstydnico z wymionami na wierzchu 😁
kupiłam spadochron na wymiona 😁


To zanim wydostaniesz wymiona z tego spadochronu, to Maja zedrze gardło z głodu 😜
Czita lubić banany 😜 dłuuugie banany... czy krótkie?? 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...