Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
naylaaa napisał(a):
A Ty bierz Byka za rogi i ujeżdżaj, jak taka mądra jesteś 😉
Marta, zakładaj szpile, bierz pejcz i rób co należy hahahahahha 🤪 🤪 🙃 🙃

Ej.... oglądam swoje zdjęcia z przed 3-4 lat i lepiej wyglądałam 😞 młodość odchodzi w zapomnienie hahahha


Młodość ODCHODZI ?? Co Ty gadasz! Młoda jesteś i bzdury opowiadasz 😜 Stara to ja jestem bo w tym roku 28 mi stuknie w maju 🤪 Jakbym swoej szpile założyła to maczuga by od razu stanęła ha ha. Spadam spać warJatki 😜 P.S. Ja bym chciała drugą córeczkę jeszcze przed 30- stka ale to by oznaczało, że musiałabym urodzić w 2013 czyli najpóźniej zajść w ciążę w marcu 2013 albo najwcześniej w przyszłym roku w połowie się wziąć do roboty 😁 No ale marzenia marzeniami ale kto mi kasy na to da? Możemy iść na wieś do teściów mieszkać ale tylko jeden pokój byśmy mieli a zresztą ja się nie nadaje na wieś bo miastowa jestem he he 🤪 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
24 strony !!! 🤪
Trochę nadrobiłam ale nie mam siły się za bardzo wczytywać bo padam na mordkę 🤔
Zdjęcia przepiękne bo są na nich śliczne Bobaski 😘
Kasiu mata super !! Mamas and Paps ma bardzo specyficzny wygląd zabawek i wszędzie je poznam 🙂 Mata mi się bardzo podoba i jeszcze takie są ślimaczki, motylki na biegunach jak kiedyś koniki były też na nie choruje, ale nie kupuje bo moja Mama się uparła, że kupi maskotkę na biegunach Alusi na chrzest 🙂
Ja nic nie muszę na szczęście zrzucać bo ważę jeszcze mnie niż przed zajściem w ciąże 🙂
Dzisiaj byłam u dentysty na kanałowym leczeniu- siedziałam tam ponad godzinę 🙃 😮 Tak miałam zniszczonego jednego zęba, że prawie do dziąsła mi go zeszlifowała i nadrabiała sztucznym 😮 🤪 🙃 Następna wizyta 20 maja.
Kasiu jak możesz napisz mi jeszcze raz tą nazwę tutaj bo tamtego wątku nie chce mi się szukać.
U mnie była znajoma na kawie w 31. tygodniu ciązy. Boże kiedy to było !!! 🤪 🙃 ☺️
Moja Ala nadal świruje 🤪 🥴 Już momentami nie daje rady bo Ona zawsze taka grzeczna jak aniołek była 🤔 ☺️ Na szczęście Mariusz ma ostatnią nockę 🤪 😆 🙃
A ja też mam prasowanie, ale to już jutro i muszę paczkę do Polski wysłać i paczkę do Londynu ze sprzedanym towarem 🙂 No i jak zawsze poodkurzać 🙃 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aga 2010 może tak być, że będzie cię trzymało 2 tyg 😮, a gdybyś poszła do lekarza to być może dostała byś kroplówkę i skutki tego wirusa były by lżejsze 🙃 tak czy siak na pewno będzie cię to jeszcze męczyło. Kasiu czasami dzieci jak dorośli mają swoje złe i dobre dni ja też tak mam, że czasami mam już wszystkiego dosyć, ale to na szczęście tylko chwilę, bo jak patrzę na moją uśmiechniętą dziewczynkę to wszystko przechodzi 🙂
spokojnej nocy piękne 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej jestem 🙂 nadrobilam juz was 😁 No wiec ja tez przeciwniczka chodzikow jestem zreszta teraz lekarze nawet odradzaja, Łukaszek duzy przystojnych chlopak 😉 ja drugie malenstwo planuje wlasnie -jak Bóg da- w 2013 urodzic tzn w nastepne wakacje do roboty 😁 oczywiscie jesli nam na to środki pozwola bo życie bywa rozne. Ok zajrze później bo Dominik wstaje. A dał mi dziś w nocy czadu no o 3.40 odechciało mu sie spac i godzine z nim walczylam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 😉
Dziś mój Tarzan zjeżdza do domu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
No to zacznę od Niny.
Nina Ty wariatko , ty robisz się stara ????????????? A ja to co ??? W lipcu 31 lat 😞 I pokazuję mi się zmarszczki 😞, Ale ja jestem młoda !!!!!!!!!!!! A co do drugiego dziecka to fakt , muszą być warunki! Ale życie się różnie układa, więc Wasza stopa życiowa może się podnieść i stukniecie drugiego bobasa,ja tez mówiłam koniec z dziecmi!!! I co ??? Tomuś zrobił Olę i jestem szczesliwa bo mam dwie dziwczyny,kolosalna róznica wieku ale śa dwie ,i w przyszłości jak nas zabraknie będą miały siebie 🤪
Marta tak banany są moje!!!! Zapamiętaj 🤪 🤪 Ty ewentualnie maczugą sie zajmij hahaha
Nie wiem co mialam napisać 😞
Tak sie wkórwił,, przyszedł mój wyciąg z banku i dostałam o 150 zł. mniej wypłaty 😠 😠 😠 kuzwa rąbią jak mogą,jestem wściekła jak cholera !!!! A na urlopie macierzyńskim płaci mi ZYS czy firma ???
No to teraz lecę się szykowac bo pogoda słoneczna , ale wieje niestety, i idę z Olcia na spacerek 😉
Zajrze pózniej do was 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Dziewczyny, u nas noc dobra, uff, chyba w koncu jest dobrze, zjadłam jajko na miękko 😁 (1 min 40 sek bo b duże 🙂, za to maz pojechal do lekarza, bo jego wzielo, ale na szczescie chyba lzej niz mnie. MNie za to bola nogi chyba z osłabienia...Aga Mini - faktycznie Majeczka trochę do Taty podobna 🙂 Martusia - ja właśnie nie chodzę od razu jak on wyje, ale jak wyje z 5 min to sobie mysle, kurcze, chyba wyrodna matka jestem i idę 😉 Poza tym dla odmiany coś pobolewa mnie gardło 😞 jak nie urok to sraczka za przeproszeniem chociaz u mnie powinno się powiedziec na odwrót 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Mamuśki 🙂
My od 7:30 na nogach, ale na szczęście noc spokojna. Wczoraj jeszcze popakowałam paczki i posprzątałam bo nie wiem jak dzisiaj znów będzie dzień i czy Ala da coś zrobić 🤔
U mnie słoneczko to i pewnie później wyjdziemy na spacerek bo ja lubię po południu wychodzić 🙂
Dzisiaj tylko prasowanie i odkurzanie 🙂
A widzę, że był temat chodzików a nie zauważyłam 🤨 Ja też nie jestem za chodzikami i innymi tego typu rzeczami gdzie dziecko jest zmuszone do stania i chodzenia. W Kanadzie chodziki są całkowicie zakazane w sprzedaży.
Ciekawe jak moja Alusia dzisiaj !? Aż się boję !! 🤪 Moja też płacze to nie podchodzę do Niej od razu dlatego, że wtedy wyczuje co może wymusić płaczem 🤔 Też mam często wrażenie, że zła i wyrodna matka jestem, ale niestety pewnych rzeczy trzeba dziecko uczyć od małego a już na pewno tego, że nie wymusi wszystkiego na nas grymasami bo później byśmy osiwieli hahaha 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć 🙂
Za mną ciężka noc 😞,nie mogłam spać,po 12 usnęłam a mały budził się o 3 i wstał o 4.10 😞,a na dodatek spałam z dwójką,a Oskar się przebudza bo mu 5 wychodzi 😞
Gosia macierzyński wypłacała mi praca,bo zatrudnia powyżej iluś tam osób,nie pamiętam właśnie ilu,ale dużo.oni ściągaliz zusu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Podpisuję listę i nadrabiam 🙂 Ciekawe czy dużo 🙂 widzę, że dalej temat chodzików 😁 Ja dostałam chodzik, ale raczej z niego nie skorzystam. Nie jestem ani za, ani przeciw. Chociaż może trochę bardziej w kierunku przeciw, skoro nie chcę z niego korzystać 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Byłm na dworze tylko 30 min. bo tak wieje ze wózek ciezko prowadzic , a Ola nie chce isc za raczke 🤪 🤪
To i ja sie wypowiem na temat chodzików.Moja Paula miała chodzik(dostałam od kolezanki) i w nim dreptala,ale pobijane byly rogi, czesto rozjezdzala nam stopy i pies byl biedny. Krzywdy tym chodzikiem jej nie zrobilam.Kregosłup ma ok i z nogami tez nie ma problemu.Oli chodzika nie kupie bo szkodzi, na szczescie moja Paulinka wyszła z chodzika cała i zdrowa.A przyjdzie czas ze dziecko samo zacznie chodzic.
Aga 2010 Ty to masz pecha jedem wirus puszcza , a kolejny łapie 😞 Końska dawkę leków bierz od razu.
Kasia ja sie dziwię że Ty cały czas sprzątasz? Jesteś praktycznie sama w domu więc nie ma kto Ci nabrudzić. Jestes pedantką 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aduś potówki wyglądają jak takie rozlane czerwone plamki coś jak po poparzeniu. Moja Alusia ma dwie małe na szyi bo ma spore wałeczki i powietrze Jej tam nie dochodzi pomiędzy hahaha 😁Moja Pipa zjadła pół słoiczka jabłka z porzeczką i teraz siedzi mi na kolanach 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezdem byłam na dworzu z małą... 😮 wieje wiatr że masakra.... 🤢 coś katar mnie łapie... 🤔 ugotowałam pomidorową i zrobie dziiaj ziemiaczki z jajeczkiem sadzonym ze szczypiorkiem i do tego ogórek kiszony mniam... 🙃 ja sprzatałam wczoraj dzisiaj pranko zrobiłam i rozwiesiłam i czekam na was na brzuszku a was nie ma... 😮 😁

Miniatura to że moja Alusia grubsza nic nie oznacza.... jest pięknista i o... te 500g jej włosy ważą 😁 hahahahaha 🤪 😎 😁 a Majka ich nie ma i dlatego lżejsza 😁
a tak poważnie dzieci nie powinno sie porównywać jak miały inna wage urodzeniową jak zbliżona to tak ale nie inaczej bo wiadomo że te z wieksza waga wiwecej wazyc beda wszystko koło roku powinno sie wyrównac chyba że małą upase 😁 😁 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mini23 napisał(a):
Ola88 napisał(a):
jezdem byłam na dworzu z małą... 😮 wieje wiatr że masakra.... 🤢 coś katar mnie łapie... 🤔 ugotowałam pomidorową i zrobie dziiaj ziemiaczki z jajeczkiem sadzonym ze szczypiorkiem i do tego ogórek kiszony mniam... 🙃 ja sprzatałam wczoraj dzisiaj pranko zrobiłam i rozwiesiłam i czekam na was na brzuszku a was nie ma... 😮 😁

Miniatura to że moja Alusia grubsza nic nie oznacza.... jest pięknista i o... te 500g jej włosy ważą 😁 hahahahaha 🤪 😎 😁 a Majka ich nie ma i dlatego lżejsza 😁
a tak poważnie dzieci nie powinno sie porównywać jak miały inna wage urodzeniową jak zbliżona to tak ale nie inaczej bo wiadomo że te z wieksza waga wiwecej wazyc beda wszystko koło roku powinno sie wyrównac chyba że małą upase 😁 😁 🤪

gUpku ja uważam że dobrze ważą 🙂 no i Maja ma prawo mniej ważyć,bo każfdy maluch miał inną wage urodzeniową 😁
no a bujnej czupryny to Majka nie ma to fakt 😁 ale warkoczki jej zrobie 😁 😁
powiedzieć wam coś?? nic mi się nie chce 🤪


haha kroWo toć jua żartuje 😁 Jezu nic a nic tez mi sie nie chce...;/ masakra...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja tez bylam chwile na dworze bo sie do miasta wybralam na zakupy no ale za dlugo nie bylam bo masakra z tym wiatrem 😞 ja mam szczepienie drugie we wtorek wiec sie dowiem jaki ten moj synus duzy i grubiutki jest 😁 ja dzis na obiadek robie tylko nalesniki na slodko cos ostatnio nie mam weny do gotowania ani do pieczenia 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mini23 napisał(a):
To jest nas dwie 😁 ja bym sie położyła i spała,ale wole nie ryzykować bo mi Oliwia chałupe rozniesie 🤪


ja jeszcze ten obiad musze dokonczyć... zaczelam to alli brac... 😁
puki co ok...:P 🤪

teraz jeszcze cwiczyć zaczac muszę:d
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jejka... ta pogoda wykańcza...;/ masakra...;/ 🤪

kawe sobie robioe bo mi łeb rozsadzi... 🤢

Miniatura pakój dzieciaki i dawaj na kawe do mnie... jak kawy nie lubisz to ci kapuczino zrobie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mini23 napisał(a):
w lipcu wpadne 😉 albo spotkamy się w toruniu 😁


ja do torunia mam kawał dogi/ 😁 oszalałaś i brak prawka 😁 i samochodu 😁
musisz do mnie przyjechac i tyle 😁
🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...