Skocz do zawartości

BYŁYŚMY KWIETNIÓWECZKAMI-JESTEŚMY MAMUSIAMI | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • KaSia86

    337

  • Mamusia
HEJ!
Mikusia, po pierwsze gratulacje dla Mateuszka - widzę że ząbki wychodzą jak grzyby po deszczu 🙂
A w związkach -sama widzisz- inni też wesoło jednak nie mają...
A Martyna od przedwczoraj śpi w swoim zwykłym łóżeczku 🙂 kojec spakowałam. I o dziwo całą noc ładnie przesypia 🙂 Czyli problem łóżeczka mam z głowy. I nawet mleko zaczęła pić normalnie, nie tylko na śpika. Jakiś przełom nastąpił 🙂 Mam nadzieję że to nie tylko chwilowy wybryk.
We wtorek moja sister ma bierzmowanie - jestem świadkiem, bo jej chrzestna nie dostała na spowiedzi rozgrzeszenia - chciała być fer i powiedziała że ma tylko ślub cywilny. No i księżulek się zemścił 😠
I co Andzia - jak lampion wyszedł ???:laugh: Motyla kupiłaś?

Buziole 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejka Anulka....i Monia..
TAk - strój motylka kupiony...tzn. dla mnie to on bardziej przypomina wróżkę, ale co tam. dam fotkę na nk, bo był przymierzony 🙂
my byliśmy w Nowym Sączu w weekend, bo mój tata miał imieniny...i dostał od teściów mojego brata kotkę...byl w szoku. Dzieci zachwycone.
I NIE NAZYWAJ MNIE ANDZIA!!!BO FLAKI WYPRUJĘ!!!!wrrrrrrrr

Musze zmykać,potem sie oezwę, bo kładę dzieci spać 🙂))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej mamusie
muszę nadrobić zaległości i poczytać co tam u Was nowego.
U mnie smutaśno 😞Jutro idę na pogrzeb mojej cioci,pisałam Wam o niej miała raka 😞 😞Wiktoria była dwa dni w szkole i znowu temperatura.Nie wiem co już robić bo nie jest to normalne żeby na okrągło gorączkowała.Lekarka mówi że to tzw.trzydniówki.No ok ale w ciągu miesiąca czwarty raz trzydniówka??????Coś nie tak!!Jedziemy z nią jutro po obiedzie prywatnie do lekarza i zobaczymy.Może powinnam jej porobić jakieś badania???ANIU co Ty o tym myślisz???Mówie Wam urwanie głowy!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Martuś, ona juz dośc duża, więc takie ciągłe chorowanie jest rzeczywiście dziwne. Ja na pewno bym jej zrobiła morfologię, CRP i mocz(koniecznie) na początek. A może ona nie jest doleczona porządnie? Taki okres teraz, wszyscy wszytko łapią.
Kondolencje z powodu cioci.
Ja Alicji daję Engystol i jakos ciągnie (aż dziwne, jak na nią).

Andzia!!!!To złośliwcu jeden!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć 🙂
Aniu właśnie dzisiaj porobiliśmy Wiktorii badania krwi i moczu.Oby wszystko było dobrze.
Mamuśki Wasze pociechy biorą smoczka???Moja Amelia bierze i nie mogę jej odzwyczaić 😞 Bez smoka nie zaśnie i jest ryk.Wiem,że moja wina ale walczę z tym...na darmo bo mała sprytniejsza i płacz wygrywa.
Uciekam bo brat na kawke jedzie 🙂
Trzymajcie się cieplutko i...zdrowiutko!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej kochane.
Martus dobrze ze wszystko ok 🙂 wiedzialam ze tak bedzie 🙂
u mnie wiele sie dzieje...jutro mam wizyte u adwokata,wnosze pozew o alimenty i widzenia.Tatus nie przejedzie w tym tyg bo biedaczek sie pochorował...ile w tym prawdy nie wiem. Moze faktycznie go cos bierze lepiej chuchac na zimne 🙂
Marto Mati dopiero teraz nauczyl sie zasypiac ze smoczkiem do tej pory wogole nie bral go do buzi...:/
buziaki
Adus odezwij sie!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojoj, dobrze, że wiele nmie naskrobałyście, bo padam na ryjka....
W pracy zawrót głowy, nie ma dwóch osób i trzeba wyrabiać za innych. A do tego jeszcze robię USG i szef mnie obarczył jeszcze próbami wysiłkowymi.....doba ma za mało godzin..

Młode wyjatkowo zdrowe, choć siąpią z nosa troszeczkę, ale jak to zwykle.
MArtus, co do smoczka, to moja młoda ma smoka, ale używa tylko czasem do zasypiania. Jest tak, że jak jest spokojna, to idzie bez smoka spać a jak jakaś taka niespokojna i przemęczona, to jej daję. Ale jeszcze trochę i trzeba będzie jej oduczyć..

Mikusia, koniecznie napisz, jak u tego adwokata było. Trzymam kciuki.

Aduś, gdzieś jest? I Andzia???:laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

😞 😞 😞 😞 nasze forum umiera!!!!
halo halo dziewczynki, wracajcie tutaj!!!
ja juz powizycie u adwokata, skaldam pozew w poniedzialek i biore prawnika na rozprawe w sumie jakies 800 zl ale mysle ze warto bede miala spokoj z ex do konca zycia 🙂a Mati bedzie mial wszystko czego zapragnie!
odezwijcie sie prosze!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie ja mam wrażenie, że zaczynamy tylko z sobą pisać....

Oj Monika, to dopiero poczatek, bo w życiu jeszce będziesz mieć sporo spotkań w sprawie podwyżki lub obnizki alimentów, bo M będzie wnosił o obniżenie kwot, choćby jak straci pracę albo obniżą mu się zarobki. Z drugiej strony Ty też powinnaś śledzić, kiedy zmieni pracę i będzie lepiej zarabiał, to będziesz wnosić o podwyżkę (rada mojej mamy - prawnika). 🙂 🙂 🙂

Coraz tutaj gorzej z dziewczynami...może powinnysmy sie przenieść wszystkie na bb..??

HAAALLLLOOOOO!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Melduję się 🙂
Właśnie sobie uświadomiłam, że Martynka kończy dzisiaj 7 miesięcy 😆 Mogłyby tak ząbki się już powoli wykluwać...
Bidula ma oczko przewiane, na szczęście już lepiej, świetlik pomaga.
Porobię małej pare fotek i wystawię na nk 🙂

Buziole 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Wam 🙂
Gratulacje dla naszej siedmio-miesięcznej kobitki:laugh:
Monika gratuluje odwagi,wreszcie pozytywne zmiany w Twoim życiu 🙂Brawa dla Ciebie!!!
Wyniki Wiktorii odebrane i wszystko w jak najlepszym porządku hura!!! 🙂)Z Amelki mamy w domu wielki ubaw bo próbuje raczkować i tak komicznie dupę podnosi do góry:laugh 🙂wygląda to super ale mimo wszelkich starań nie wychodzi jej to:laugh: no ale najważniejsze,że dziewczyna się stara 😉
Mamuśki niedługo andzejki 🙂 jakieś plany????My siedzimy w domku z dzieciaczkami 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kobitki, mam wiadomość od Ady. Nie ma w tej chwili dostępu do kompa. Pisze, że Oskarkowi wychodzą na raz trzy ząbki i zaczął raczkować 🙂 Niestety do tego wszystkiego wymiotuje i jak do jutra nie przejdzie, jadą do szpitala. Dla wszystkich pozdrowienia !!!

Dziewczyny, cały czas się zastanawiam nad zaszczepieniem się na grype. Wiem że nie jest to szczepionka na ten wirus AH1, ale chyba coś da?
Andz... Aneczka, a Ty co o tym myślisz? Mój M ma w pracy darmowe szczepionki - jeszcze się zastanawia, ale w sumie co roku się szczepił i odpukać jakieś poważne choroby się za niego nie brały. Ja z resztą też się szczepiłam - tylko nie w zeszłym roku jak byłam w ciąży.

A co do Andrzejek Martuś to rzadko je jakoś sczególnie obchodziliśmy. W tym roku też siedzimy w czterech ścianach.
Ja to myślę o sylwestrze, ale mój M oznajmił, że siedzimy z małą w domku - nie będę się sprzeciwiać, bo wyjdę na wyrodną matkę ☺️ Chociaż nie ukrywam że pohulałoby się przy drineczku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no cóż Andziorek...
O grypie po krótce:
1. zwykła grypa jest cięższa niż AH1, więc jak masz mozliwość to się szczep
2. szczepionka nie zabezpiecza przed zachorowaniem, tylko przed powikłaniami
3. juz na 100%wiadomo, że szczepionka na grype sezonowa nie jest skuteczna w stosunku do wirusa AH1

Media oczywiscie robią wielkie halo, bo trzeba miec posłuch w końcu. Ludzie sieja panikę, a przecież tylko 5% Polaków sie noramnie szczepi i nagle wszyscy chcieliby szczepienia na AH1...bez sensu(typowa obłuda).
Jak sprowadzą szczepionkę na AH1 to ja na pewno sie nie szczepię, uważam że jest to bez sensu..nie ma się co tak immunizować..

Ja idę na bal na sylwestra, mój M mnie zabiera... 🙂)dzieci do babci.

Małej wychodzą dolne jedynki, i cały czas gada MLE MLE...
i już stoi trzymając się jedna ręką i łazi dookoła stołu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bo tylko my z Mikusia juz tu pisujemy częściej...Anulka, Ty rzadziej,Aduś już dawno w ogóle, Weronika to juz nie wspomnę. Marty tez juz dawno nie było..
A miałyśmy się trzymać razem...i się wszystko kruszy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wszystkiego NAJLEPSEGO dla Nastki 😉

Ale ten czas leci... Często wracam myślami do chwili kiedy zobaczyłam pierwszy raz moją kruszynkę, aż łezka się w oku kręci 🙂 Czuję jakby to wczoraj było. A jak pisałyśmy sobie na forum Kwietnióweczki o wszystkich ciązowych przeżyciach... ech...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć 🙂
Wszystkiego naj...dla Natalki 🙂)Kurcze rosną nam te nasze kobietki:laugh:
Masz racje Anula,że ten czas leci jak szalony i najbardziej widzimy to po naszych dzieciach 🙂
Dziesiaj byłam w pracy na 12 godz.od 7-19 i jutro tak samo.Echh...jestem zmęczona 😞 Zastanawiam się nad wzięciem sobie 6msc. wychowawczego.Kredyt spłacamy ale nie jest aż tak ciężko jak myślałam i te pół roku byśmy przetrwali bez mojej pensji.Od kwietnia do wrzesnia 🙂)Jeszcze zobaczymy...
Mamuśki tak w ogóle to tutaj się smutaśno robi 😞 Ale rozumiem bo ja też nie mam za dużo czasu aby tu zaglądać...ale staram się tu wchodzić tak często jak tylko mogę 🙂
Buziole dla Was i dzieciaczków 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej mamuski!

cisza jak makiem zasiał.
Adus wracaj do nas jak najszybciej!!!
ja zlozylam pozew,moj ex juz o tym wie. Lekko sie zdziwił i jest miluski jak nigdy! nie dam sie juz urobic na te piekne slowka 🙂
Czekam na termin rozprawy- mozecie mi wierzyc lub nie ale pisze tenpost juz pol godz i nie potrafie sie skupic...jaka nie ogarnieta jestem - zmeczenie robi swoje 🙂 niedziele mam wolna bo tatus bedzie z dzieckiem - musze sie odstresowac. buziaki mamuski:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nati przebuły sie dziś dwie dolne jedynki....


A ze żłobka dzwonili, że młoda sie dostała....hmm, poniewaz nie wiedziałm co powiedzieć, powiedziałm, żeby zatrzymali miejsce od września..na wszelki wypadek, a nóż się zdecydujemy.

Gdzie jestescie laski???normalnie nuda ..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aniu, nasza Martynka też jest od dziś szczęśliwą posiadaczką ząbka 😆
Smaruję jej dziąsełka po kąpieli a tu coś mnie w palec kłuje 🙂 hehe
A teraz piję sobie pyszną naleweczkę ze śliwek ( robota teściulka) mniam :P

Ada nic mi nie pisze, po tym jednym sms-ie cisza. mam nadzieję że z małym wszystko ok.

dobrej nocki 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...