Skocz do zawartości

BYŁYŚMY KWIETNIÓWECZKAMI-JESTEŚMY MAMUSIAMI | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • KaSia86

    337

  • Mamusia
Hej mamuśki 🙂
Tego jeszcze u nas nie było...dwa dni bez prądu,wyobrażacie to sobie?! 🤪 Wietrzysko pozrywało wszystkie linie i dopiero z jakieś 3 godz. mamy prąd.Katastrofa,w domu nie dosyć,że ciemno to i zimno a do tego wszystkiego brak wody 😞 Okropne by było takie życie!
Wczoraj byliśmy z Wiktorią u okulisty bo często jej łzawią oczy i musi nosić okulary-ale tylko do czytania i do oglądania telewizji,no i przy kompie oczywiście też.Na początku nie była za bardzo zachwycona tym faktem,no ale jak miała prawo wyboru oprawek to odrazu jej się humor poprawił.Bałam się,że wybierze różowe 🤪 ale na szczęście wpadły jej w oko bordowe,całkiem ładnie w nich wygląda.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojej Marta współczuje 😞to musi być masakra 2 dni bez prądu i wody,nie wyobrażam sobie 😞
Do tego Wiktoria te okulary,ale dobrze,że już teraz nosi,później byłoby gorzej i musiałaby na stałe nosić a tak szybko się wzrok poprawi 🙂

Oskar się nauczył jak siedzi przechodzić na czworaka 🤪 co go posadzę to zaraz bęc jest na brzuszku 🙂

Miłego dnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Martuś...nie wyobrazam sobie, skoro pytasz...ups..dwa dni, no makabra...

mnie nic nadzwyczajnego, no oprócz tego, że młoda juz umie przejść cały pokój a wczoraj wbiła sie pod stół między krzeslami i musiałam ja wyciągać, bo darcie oczywiście było... no i wspina sie po meblach, na kolana juz potrafi...

Włąśnie wypiłam kawke i wżarłam CAŁĄ tabliczke czekolady karmelowej...obrzydliwa normalnie jestem.

Oj podziwiam Wiki...jak ja byłam w jej wieku i była opcja kularów to wpadłam w histerię...a tu proszę..takie czasy, nawet oprawki moga być na czasie ...:laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raju...co to dziecko wyprawia....ja już chyba wolałam, jak siedziała w miejscu...
Wczoraj klikam i patrze, a ta z brzuszka podniosał się i praktycznie usiadła, co prawda krzywo, ale siedzi podparta ręką i patrzy na mnie. Ja zrobiłam wielkie JEJ a ta z wrażenia bachnęła z powrotem na podłogę.

Dzis gwiazdy zrobiły mi pobudke o 6 rano...ja oszaleję. Idę na porządną kawusię z ekspresu...(szkoda, że mi nie robi takich serduszek z pianki jak w knajpie).

Muszę dziś jechać kupić buty zimowe Alicji, bo nas zima zaskoczyła...(jak drogowców..).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć babeczki 🙂
Ale mała cwaniara z tej naszej Natalki 😉 Musi być silna,że tak fajnie sie utrzyma na nóżkach 🙂 Mój leniuszek ledwo co pupe podnosi na leżąco:laugh: Za to w łóżeczku fika i podnosi się jak stara.Zasypia normalnie a budzi się w nogach hehe 🙂)
Dzisiaj mroźno ale całkiem przyjemnie i jak mała się obudzi pójdziemy na spacerek,niech się hartuje 🙂
Chyba wychodzi Amelce druga jedyneczka,bo dziąsełko napuchło...to czekamy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no no Aduś..bez przesady, tego bym nie chciała...
noż cholera...do wieży sie dobrała..

powiem Wam, że to lawinowo idzie, jeszcze tydzień temu w sumie leżała tylko na brzuchu a teraz wszystko naraz. Martuś, nie ma się do czego spieszyć. Ja mam nadzieję, że młoda poprzestanie na razie na tym poziomie, tylko martwię się np. o akwarium, które jest dość nisko i mozna je pociągnąć. 🤪 🤪 🤪

No i Marta, młoda będzzie kasownikiem jak jej wyjdzie ja druga jedynka :laugh: :laugh:

Aduś, co Ty atak skąpo? kiepsko z czasem?No i w ogóle nikt więcej oprócz nas ostatnio nie zagląda. Monice pewnie daje czadu dwójeczka brzdąców..

Kurcze, nie kupiłysmy z Alicja żadnych butów..nic nie ma, tylko w Ecco, ale za 300zł...no sorry, tyle nie dam na jeden sezon za buty dla dziecka..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej 🙂

Wczoraj tylko na moment 😞

Jestem podwrażeniem Natalki ale faktycznie niech się zbytnio nie śpieszy,ma czas jeszcze 🙂
Oskar doskonala sztukę siadania i przechodzenia potem na czworaka,w łóżeczku sieda na kolana i pupa w górę(ale nie tak jak Natalka).

Jutro już do pracy...na nocki 😞 😞 😞nie cierpię 😞
Mam nadzieję,że Oskar po tak długiej przerwie będzie grzeczny.

Aha,jemy już rybkę po grecku,jabłuszka,jagody,banany,dzisiaj rosołek z kaszą manną a na deser jabł i jagody 🙂do tego chrupki i biszkopty....a potem z 5 kupek 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂
Ada widzę,że Oskarkowi apetyt dopisuje 🙂i dobrze niech mały wcina jak mu smakuje 🙂 A mojej Amelce dla odmiany zupki już się chyba znudziły bo je coraz mniej.Zazwyczaj jak widziała swoją miseczkę to aż się trzęsła a ostatnio coś się jej odmieniło.No może to tylko chwilowe...
Hehe Aniu a Ty to się masz z tą wieżą atakowaną przez Natalkę:laugh 🙂wesoło jest przynajmniej 😉
No tak kochane a ja od wtorku do pracy 😞 Nie wiem czy się cieszyć czy płakać...mam mieszane uczucia bo z jednej strony się cieszę,że wreszcie się wyrwe z domu a z drugiej pęka mi serducho jak mam zostawić małą na pół dnia.Ale jakoś to będzie,nie ma co się martwić na zapas.Zostaliśmy zaproszeni na święta bożo-narodzeniowe do Szczecina.Co prawda do świąt jeszcze daleko ale musimy dać im znać czy przyjeziemy bo mój M ma zostać ojcem chrzestnym ich córeczki.Hm...nie wypada odmawiać 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to Marta dołączysz do naszego grona pracujących mamusiek 🙂
Ach co ja bym dała,żeby siedzieć w domku z maluszkiem...

Amelcia pewnie ma taki okres i napewno zacznie ładnie jeść zupki 🙂

Właśnie licytuję raczkującego kubusia puchatka fisher price 🙂fajna rzecz 🙂

Aha...sprzedałam juz kołyskę 😞żal trochę 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka, a ja sprzedałam leżaczek Fisher za 115 zeta, calkiem nieźle..
A licytuję hipopotama pchacza z klockami sensorycznymi z Fisera http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=767715846 ...ale i tak Natalka najbardziej lubi albo gazetę, butelkę albo zabawki Alicji a nie Fisher czy inne takie tam...

Adus, biszkopty są z mlekiem przecież...to gdzie ta skaza, skoro to je?

Kupiłam dziś Ali buty zimowe, jednak z Ecco...fuck, tyle kasy, bo wyobraźcie sobie, że już sa braki, ludzie wykupili juz dla dzieci zimowe buty 🤪 🤪

No i wyciągnęłam do jednego auta fotelik samochodowy dla Natalki, bedzie w nim juz jeździć a nie w tym małym, bo juz nie lubi...Ja mam taki amerykański od 4,5 kg, więc może w nim jeździć już..podoba jej sie na sucho.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aniu ja kupiłam dla małej kozaczki piękne z wyprzedaży za 35zł.Likwidowali sklep i trafiłam na super przeceny 🙂)Przy okazji wzięłam sobie sandałki skórzane z 170zł. przecenione na 85zł.a co będą jak znalazł na przyszły rok 🙂:P oczywiście jak mój M je zobaczył skończyło się kłótnią,bo po co kupuję sandały jak idzie zima 🤪 ale taka okazja musiałam:laugh 🙂ahh te chłopy nic nie kumają:P
Hipcio super 🙂 też muszę wyszukać Amelci jakąś ciekawą zabawkę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka 🙂

Aniu lekarka kazała mu dawać biszkopty,wydaje mi się ,że nie mają mleka,nie sprawdzałam,w każdym razie nic mu nie wychodzi a po kaszce mlecznej go wysypało 😞
Nie wiem co się dzieje,znowu niespokojnie śpi,oddaję dzisiaj mocz....oby było dobrze

Wygrałam kubusia: http://www.allegro.pl/item776830500_fisher_price_kubus_puchatek_raczkuje_demo.html

i licytuję tygryska,jestem chora na tygryski 🤪

http://www.allegro.pl/item763222211_disney_brykajacy_tygrysek_z_filmu_kubus_puchatek.html

Niedługo do lekarza,ale najpierw muszę się dodzwonić do rejestracji a potem....na nockę 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłam jeszcze cudo :

http://www.allegro.pl/item766170240_disney_cudna_posciel_kubus_do_lozeczka_100x140.html

http://www.allegro.pl/item772086525_disney_baby_puchatek_dla_maluchow_koc_80_110.html

a tego tygryska przegrałam 😞

Ale ja jestem roztargniona....przecież Oskar ma szczepienie dzisiaj 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej kochane
widze ze teraz na tapecie sa buciki 🙂 dzisiaj tesciowa mi kupi takie same jak jej kozaczki - bardzo mi sie spodobaly,wygodne i sliczne za 100 zl. ja nosze takie buty przez jeden sezon - szkoda wydawac wiecej kasy - jestem mistrzem w niszczeniu butów- a Matusiowi kupi kozaczki babcia - juz mi zapowiedziała 🙂
nareszcie mam chwilke dla Was.
dwojka dzieci to jeden wielki harmider :P Mati i Mikus spali na zmiene jeden sie budzil drugi zasypial i tak w kolko. Mikus ciagle robil kupki i krzyczal tak ze bebmbenki mi w uszach malo co nie pekły. Musialam zatrudnic babcie do pomocy bo trzeba bylo siedziec w osobnych pokojach - placz niestety byl zarazliwy:/ od wczoraj ochonełam:P teraz czeka mnie sterta himalajow i porzadkow!bo bałagan w domu straszny!plecy mi wysiadaja - Mikus ciagle chcial byc na rekach- wazy 7,5 kg !ale dzieki temu moja waga spadla do 55 kg :P
Mati sie wycwaniaczyl tylko zobaczy moja babcie albo mame to od razu rece do gory i pcha sie na kolana 🙂jest wtedy przeszczesliwy!sliczie spiewa jak cos mu gra 🙂 no i stawia juz kroczki do przodu jak ma nogi na ziemi. Nauczyl sie tulic- tuli kazdego slodki jest no i super kiwa glowa - tak na nie nie nie! slodziak! wczoraj dawalam mu kaszke na kolacje (smaczny sen- bananowa) zostla ostatnia lyzeczka a on zaczal krecic glowka - wiec byl juz najedzony 🙂
Ja malemu daje biszkopty i chrupki kukurydziane - wcina tak ze az sie mu uszy trzesa 🙂
no i z tego calego zamieszania kompletnie wylecialo mi ze 14 Mati mial szczepienie- musze isc w ta srode!
aha promotor mi zakceptowal prace - jeszcze tylko pare poprawek i moge sie bronic- tylko nie wiem jak zrobic ten cholerny automatyczny spis tresci:/ ehhh
oki koniec smetow 🙂buziole 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka...
No Monia jesteś..
Aduś, rzeczywiście patrzyłam - biszkopty są bez mleka...ale wyglądaja tak mlecznie :laugh: , to mnie zmylilo...

Adus, mój brat tez ma fioła na punkcie tygrysków, jak byłam kiedyś w USA, to w Nowym Yorku specjaln ie mi kazał iść do sklepu Disneya i zakupic wielki kubek z Tygrysem a ja to targałam przez ocean, ale ma go do dzisiaj...A te interaktywne zabawki fajne...no to znalzłam cos dla Ciebie :
http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=776772788 z tygryskiem, tylko na co Ci fotelik...
Ja sie właśnie zastanawiam, czy jakiegoś sprowadzanego z USA wózka nie kupić, bo one lepiej wykonane są, co tydzień zmianiam zdanie..
A Alicji kupilismy takie buciory: http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=774916344

🤪 🤪 🤪 🤪 była chwila przerwy, bo Nati wyrwała z akwarium kabel razem z natleniaczem wody.. 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej mamusie 🙂
księgowa z pracy mi poprawiła humorek od rana 🙂 bo do pracy idę od środy a nie od jutra bo mam jutro zrobić badania i dzień będzie płatny ale wolny 🙂)i dzionek do przodu hura!niby nic a taka radość:laugh::P
Fajnie mikusia,że się wreszcie odezwałaś 🙂 Wiem co znaczy mieć pod opieką dwójkę małych brzdąców bo już pilnowałam małą Carmen ale było ok 🙂
Moja Wiki ma jutro ważny test z angielskiego 😞 biedna siedzi i wkuwa a ja nie mogę za bardzo jej pomóc bo jestem kulawa z angielskiego.No ale dziecko mam ambitne,ledwo ze szkoły wróciła i już siedzi przy książkach.Niech się uczy to mamusie podszkoli z języka:laugh: 😉
Aniu buciki śliczne i widzę,że mała również gustuje w różowym kolorze.Powiem Ci,że ja omijam ten kolor już z daleka bo cholipcia wszystko w różu aż do znudzenia.
Idę konczyc pomidorówkę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oskar po szczepieniu(wczoraj) i 3 dni nie może iść do żłobka,wczoraj musiałam iść do pracy a dziś i jutro opieka.

Jestem na nogach 27 godzin już a jeszcze muszę czekać 6 aż m wróci z pracy 😞

Padam i ledwo na oczy widzę.... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zapisałam młodą na 29 października na szczepienie ( takie terminy...). Moze udac się wszczelić między katarami :P

Dzisiaj taki dzień, że spałabym na okrągło..

NATI zasnęła BAWIĄC SIE NA PODŁODZE...:laugh: 🤪 🤪 bawila się bawila aż nagle cicho a ja patrzę - ona przytuliła poliś do dywanu i nyna. No i przenioslam ja do łózeczka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej kochane

Aniu zazdroszcze tych akrobacji no i tego ze Nati zasypia i bawi sie sama.Ja juz widze ze Mati jest rozpuszczony konkretnie tylko wyjde z pokoju juz jest placz- bedzie sie ładnie bawil jak bede przy nim i ciagle chce na kolana-nawet jak siedzi to wspina sie na mojej rece abym go wzieła..oj widze juz co sie z nim stalo po tygodniu z babcia i prababcia 🙂
moja mama kupila mu dzisiaj(znowu) kurtke i takie grube ogrodniczki(jak spodnie narciarskie)na jesien i buciki tygryski (Adus for U) z misiem w srodku a druga babcia biega i szuka kozaczkow dla malego na zime!
Kobiety moj syn nosi buciki rozmiar 12-18 miesiecy a stopa ma 13 cm!jutro szczepienie pewnie wazy 10 kg 🙂
tez szukam juz fotelikow bo z tego Mati wyrosł a jak dojdzie jeszcze kombinezon to nie uda mi sie go zapiac w pasy:/
oki uciekam na paomidorowke i kaweczke 😁
buzka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...