Skocz do zawartości

Mamy listopadowe jak sie czujecie | Forum o ciąży


Marzi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
beatasz napisał:
mnie też już zaczyna wszystko wkurzać, ostatnio zdarza mi sie być niemiłą... bo jak bolą mnie plecy, podbrzusze, leci mi mnostwo upławów, odliczam godziny, które mozolnie lecą, a do tego jest coś nie po mojej myśli to szlag mnie trafia 🙃

He, he, dobrze to ujęłaś! 😉 Choć w ciąży baardo się uspokoiłam i wyciszyłam, to jednak ta końcówka... Ech, z drugiej strony to też nie wiem, czy nie przez to, ze nagle na głowę zwala mi się trochę przykrych spraw i problemów. 😞 I zaczynam się zamartwiać, jak to będzie ze wszystkim gdy ja będę w szpitalu i potem po (i nie mowa tu o mnie i o dzidzi). Nawet już mi ciężko być tzw. "dobrej myśli". Mam nadzieję, że to nie łapie mnie okołoporodowy smutek... 😲

Hm, nie wiem jaki mam stopień łożyska... Ale akurat dziś idę do lekarza, więc w ogóle poorientuję się w kwesti "co teraz?". :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia82

    1431

  • leniuch

    1490

  • Sathi

    1519

  • akigo

    1373

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Właśnie a propos rozpakowywania... Próbowałam uzupełnić tabelkę... Ale nie udało mi się znaleźć wszystkie dane. 😞 Podrzućcie kto co wie, ma, to dopiszę, a na razie to wygląda tak:

[img size=448]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/listopadki.gif" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />

A i Paulisia wielkie dzięki za podesłanie tabelki w exellu! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
to jz polowa. widze duzo cesarek ja tez miaam planowana i powiem wam ze super wogle nie bolalo -moze dlatego ze bylam pd taim zachwytem corki 🙂widze ze u was ez dluge dzieci sie rdza moja to jakas krota ie urodzila :d50 cm i 3070.zycze wam szybich porodow bez komplikacji 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
d poczatku spi mi cale nocy wstaje 2 razy na jedzonko: oglem jest grzeczna koca kapiele spacery- to co mama i tata...rosnie robi sporo kupek i sie tak smieje .. dzis ma rowny miesaic ur o 11 35 🙂 13 byla zawsze moja szczesliwa liczba ja z moim m poznalam sie 13 🙂 a po cesarce super odrazu jak mnie przywiezli to ja sie ocucilam to wstalamm jeszcze p gupim jasiu z cewnikiem i pod prysznic polozna mnie gonila po odziale troche bolalo w 1 dniu ale tylko troche b jak dostalam mala to odrazu przy niej robilam juz ... tlko mialam problem w wstawaniem ae to 2 dni 🙂 ranka slicznie zszyta 🙂 ogolem lekarze byli pd wrazewniem ze ta dobrze sie czuje i mowili na mnie maszyna haha tacy mlodzi smieszni lekarze a mala spi mi teraz na rekach i sie smieje...ciekawe co jej sie snii../// a ty jak sie czujesz??? strach jest??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
super, że taka grzeczna i tylko dwa razy wstajesz na karmienei. I rana dobrze Ci sie zagoiła, fajnie że masz to już za sobą 🙂
u mnie stresu nie ma, pewnie sie pojawi jak zaczną mi wody odchodzić hehehe 🙃
narazie wkurza mnie to czekanie i odliczanie... czas niesamowicie sie dłuży... niby dobrze, że jeszcze w brzuchu bo mam mało do roboty i to są ostatnie dni leniuchowania heheheh ale jestem taka ciekawa jak on wygląda i samego porodu ..
jedyne czego sie obawiam, że nei bede potrafiła sie nim zajmować, tzn dobrze podnieść, złapać go, albo że sie zachłyśnie 😲 takie sytuacje mnei paraliżują 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
beata ja mam 19 lat i sie nie balam ze sobe nie poadze to jest instynkt poradisz sobie napewno 🙂 ja w szpitau juz o dziwo innych kobiet nawet ktore nie byy pierworodkami rozp[oznawalam lacz jak przywozili po kapieli bo caly czas spala ze mna w 1 lozku w szpitalu... dasz rady 🙂 to jest pisane w aszej naturze:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Najpierw wiadomość od Karoli:

"Mój królewicz ma 53 cm i waży 3630 Prawie cały czas śpi jest jak aniołek 🙂 dostał 9 pkt Tyle dobrych wiadomości Jeśli chodzi o mnie to miałam krwotok Mały nie miał szans ur się sn Pękła mi macica musieli mnie ratować i ją usunęli dziś miałam toczona krew wyjde najwcześniej w czwartek trzymajcie się i niech wasze pociechy przyjdą na świat bez komplikacji pozdrawiam " [img size=499]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/Zdj_cie008Jas.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gratulacje jeszcze raz dla Otlesi. 🙂 Słodki bąbelek. 😁 A jaką ma fajną minkę. :P
Ale przeżyć współczuję. Biedna dziewczyna. 😞 Oby szybko doszła do siebie. 😞

Gosia pewnie by chciała... ale żeby nie wprowadzać w błąd pozostawię jeszcze białe. 😉

Też się właśnie zastanawiałam co u dziewczyn. Taka cisza z ich strony.

Niunia jak dobrze musi być mieć takie wesołe dziecko! 🙂 No i grzeczne. 🙂

Beatko nie martw(my) się na zapas. Trzeba wierzyć, że da(my) radę przy opiece nad naszymi maleństwami. 😉
A i dzięki za "podrzucenie" danych. Już uzupełniłam co nieco ponownie i zaraz znów wkleję. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biedna Karola. Nacierpiała się dziewczyna 😞 Najważniejsze, że w rezultacie wszystko dobrze sie skończyło.

Trzymajcie się dziewczynki bo zaraz każda z Was już będzie miała maleństwo przy sobie.
My grudnióweczki też czekamy z niecierpliwością na swoje pociechy, a nawet juz mamy jedną mamusie 🙂

Pozdrawiam Was wszystkie cieplutko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agnieszkaw26 napisał:
Pozdrawiam Was wszystkie cieplutko.


My też pozdrawiamy! 🙂 Bardzo cieplutko, zwłaszcza, że przyszło nam rodzić o takiej "chłodniejszej" porze roku... 😁 😉

No, na razie tabelka wygląda jak wygląda. Może potem nam coś jeszcze dziewczyny "dopowiedzą" by uzupełnić resztkę braków. 🙂 Teraz też widać jak niewiele z nas zostało "brzuchatych". 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tak więc,melduję się nadal w 2-paku 🤨 z tym że całą noc miałam tak silne bóle że aż mnie budziło,nie wiedziałam czy mi się chce do toalety,czy co,z tym że długie odstępy były,ale ból ufff nie mały 🤨

Po wiadomości od Karoli się popłakałam 😞 ja pikole,bidulka się nacierpi 😞 ale całe szczęście że ani Karoli ani małemu Jasiowi nic się nie stało.

Paulinko daj znać co tam po KTG 🙂

Sandro już spokojnie się przebiega kąpiel :P super,a Mia jaki pulpecik :P

Beatko z miłą chęcią już bym wystartowała na porodówkę,no ale co muszę czekać 🤨 i spokojnie damy radę,nie ma co na zapas się martwić i stresować 🙂
Pozdrowienia dla Asieńki 😘

Olga olej to ciepłym moczem 🙃 to jest Wasz synuś i Wasza sprawa jak będzie miał na imię,jak będzie kąpany i jak będzie wychowywany,powiedz teściom że wychowali swoje dzieci.

Mały Kordian ważył 2500g 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
15 też już chce... ☺️

Kordianek 2500 i 48 - przyjęłam! 😉 Dopisałam, ale poczekam jeszcze ze wstawianiem tabelki od nowa. Może dojdą nas nowe wieści... 🙂

Gosiu bóle... może nieprzyjemne, ale t chyba znaczy, że coraz bliżej i bliżej wielkiego momentu. 🙂
Po ktg oczywiście, ze dam znać. 🙂

Dobra, to ja uciekam na obiadek! I zaraz w drogę... 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Biedna Karola... w szoku jestem, że tak się nacierpiała, i cierpi.

a ja nadal 2w1, coś mnie mdliło rano, już sama nie wiem czy nie pójść szybciej do tego szpitala...
Jeszcze teściowa rano dzwoni i pyta czy nie rodze, ja że nie - czy nie mam bóli, nie bo bym czuła 😮 i zaczyna mi odpowiadać o tym, że jakaś tak babka przenosiła ciążę bo dziecko było owiniete pępowiną i dlatego nie miała bóli - yyy sory, ale chyba to sie nic nie ma do wywołania skurczy ew. do urodzenia sn lub przez cc - ale mnie poprawacie, jak źle rozumiem... i na koniec - ale na pewno nie masz skurczy - i to juz mnie wyprowadziło z równowagi - k... chyba bym czuła - sobie pomyślałam, grzecznie odpowiadając, mam dziśnaprawde zły humor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...