Skocz do zawartości

HUGGIES pieluszki - co o nich sądzicie? | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Witam
Ja dostałam 2 paczki od Teściowej i chciałam żeby się jak najszybciej skończyły....Nie przeciekały ale były strasznie sztywne i grube.....Nie wiem ile kosztują,ale jak nie duża różnica w cenie to lepiej dołożyć do Pampersów
Z drugiej jednak strony jakbym miała do wyboru inne niż Pampersy pieluchy to chyba jednak byłyby to Huggisy....U mnie nr2.....Ostatnio spotkałam sie z koleżanką....Mamą 2-letniej Dziewczynki i bardzo namawiała mnie na pieluszki Bella.....Podobno mięciutkie,chłonne i jak to nazwała"nie śmierdzą",że jak rano mała przewija to nie czuć amoniaku,a nawet w Pampersach to czuła 🤨
POZDRAWIAM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
niedawno zmieniłam mu pieluchę. Pupa sucha, tak samo jak po oryginalnym pampersie, co na plusik bella - nie śmierdzą jak pampersy kiedy są już "ciężkie".
Także ja nie będę juz eksperymentować, zostanę przy bella happy. Będę je stosowała na dzień, a na noc jednak będzie oryginalny pampers bo nie wiem czy bella wytrzyma "12h"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bella 72 sztuki ok. 36 zł ( tak podała mi koleżanka ) a pampersy paczka 72 sztuk ok. 54 zł, więc różnica spora...
a, jeszcze jedna różnica, bella nie mają rozciągliwych boczków jak pampers, ale to akurat mi nie przeszkadza.

widzę kolejną negatywną opinię o huggisach.. więc nawet ich już nie próbuję 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jeżeli chodzi o nas to Huggiesy sa najlepsze! Moze i sa sztywne z wierzchu i troche grubsze ale przynajmniej ( w porownaniu do Pampersow) maja z tylu taki niebieski pasen ktory zapobiega wyplyniecu kupki malucha. W pampersach zdazalo mi sie wiele razy ubrudzic ubranka a w Hugiessach ani razu. A i bylam ostatnio w biedronce i Huggiesy kosztoway 39,99zl mega paka. Slyszalam tez dobre opinie o DADA z biedronki ale ni mialam przyjemnosci ich uzywac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja też słyszałam dużo pozytywnych opinii o pieluszkach DADA, miałam je właśnie wypróbować, ale nie byłam w biedronce tylko w kauflandzie i kupiłam pampers baby active. Jak dla mnie tragedia. Założyłam na noc i córcia zrobiła kupę, tak śmierdziało rano tą pieluszką,że w szoku byłam aż mnie mdliło. A i kupa wyleciała nogawką i wszystko zafajdane było.Wcześniej używałam pampers premium care i tak nie cuchniały nie wiem z czego te sa produkowane, że taka różnica? Same siki aż tak nie śmierdzą, ale z kupą to masakra 😜
Huggiesów jeszcze nie wypróbowałam, ale różne słyszałam opinie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja na poczatku mialam Happy premium start 1 czy jakos tak i powiem szczerze ze niebylam zadowolona. Kupka czesto brudzila plecki i nóżki Mojego synka i mocz tez czesto znajdowal sie na ubranku.
Nastepnie kupowalam Huggies Classic 2 i one takze przeciekaly i do tego byly sztywne i grube, tragedia. Nigdy wiecej. a cena za 70 szt to 39.99 zl.
Obecnie kupuje Huggies newborn 2 Mega Pack i sa miekkie, ciensze i calkowicie szczelne i bardzo kolorowe w kubusia puchatka. Moj synek moze miec cala pieluche a i takjeszcze sie nie zdazylo zeby cos wycieklo. Jestem z nich bardzo zadowolona. Cena za 90 szt to 49.99 zl.
Za jakis czas wyprobuje pampers active baby 3 bo szwagierka nam dala w prezencie dla malego. Ale i tak mysle ze Huggies newborn sa najlepsze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
laaf napisał(a):
ano wlasnie dzisiaj bylam w biedronce i tez widzialam te pieluszki Dada, sa naprawde tanie ale obawiam sie ze cena nie idzie w parze z jakoscia. Czy ktoras z Was uzwyala ich moze?



Ja używałam i gro znajomych mamusiek i jesteśmy zadowolone ! Ale nie przekonasz się póki nie kupisz i nie wypróbujesz 🙂 Jesli o mnie chodzi to DADA dopiero od rozmiaru 3 jest miękka i delikatna i ma elastyczne zapięcie na rzep.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pisałam Wam, że przerzucam się na bella happy - no i zmieniłam zdanie 😞 dziś Grzes zrobił mi niespodziankę, wszystko wyleciało na placki.. w pampersach nigdy się to nie zdarzyło, więc chyba jednak zostaję przy oryginalnych pampersach. Zresztą byłam bliska zakupu bella rozmiar 4+, ale 62 sztuki bez promocji kosztowały 49,90, a pampersy 52,90, więc bardzo mała różnica i najzwyczajniej się nie opłaca
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć
Kasiu właśnie Wam miałam pisać....Wczoraj byłam z Mężem w realu i widziałam te Bella,ale kosztowały 49,90 za 70 szł 4.....tyle samo co pampersy 😮..........A na pampersy była promocja ta wielka paka 162 szt za 90 zł 😮
A co do wyciekania kupki.....to ja nie wiem jak to się dzieje,ale Nam czesto wycieka na plecki....nieraz po szyję....a My tylko pampersy uzywamy 😮
POZDRAWIAM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej 🙂

Ja używam Huggies od samego początku,są super,chłonne i do tego z kubusiem puchatkiem 🙂
Za to Pampers newborn nam przeciekały i byłam wściekła,że je kupiłam.
Drugie dziecko też będzie na Huggies 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja używałam tych biedronkowych pampersów, ale właśnie w większym rozmiarze, na początku Pampersa. Dada są fajne, cenowo też, ale słusznie napisane, że wygodne są dla starszych dzieci... no i jakos wolałam nie parzyć pupci takich maleństw w takich słabszej jakości pampersach żeby uniknąć odparzań itp... Ale np siostra używała od początku i było oki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...