Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Mnie wczoraj tak bolała błowa, ale musiałam to przezyć, nie brałam tabletek. A na wieczór wzieło mnie na wymioty, strasznie się czułam.Dzis lepiej już 🙂
Jakieś inne sposoy , nie wiem, mysle , że najlepiej połóż się spać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewuszki, jak macie ochote to ja tez jestem na NK, wesa ciebie juz zaprosilam bo wiem jak wygladasz (z wczorajszego zdjecia) a co do reszty nie jestem pewna. Jak wpiszecie w wyszukaj znajomych Anna AC to wyskakuje pierwsze zdjecie molo z morzem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
molalagdzie sie wybierasz na wakacje.
Ja jutro z mężem też gdzieś wyskoczymy , moze nad wode , ale tu blisko kolo nas. Jejku jaka dziś gorączka, fajnie ja tak lubie, ale jakoś mnie to męczy bardziej jak jestem w ciąży. Gdybym nie była to zapewne bym sie juz smażyła na słoneczku, uwielbiam sie opalać, a tak to uciekam od słońca jak najdalej bo niewyrabiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Dziewczynki 🙂

Dawno mnie nie było bo wypuściliśmy się z mężusiem i Natalą za miasto na działeczkę 🙂 Jest cudnie - słońce, podwórko, basenik, grillowanie, piwkowanie (oczywiście mężuś nie ja 🙂 )... Luzik nie to co w bloku w Warszawie i zostaniemy tu jeszcze przez kilka dni. Adam tylko będzie dojeżdżał stąd do roboty ale tylko 30 km więcej więc damy radę 🙂

Wczoraj byłam na usg 🙂 Moje dzieciąteczko ma 81 mm 😉 i termin mam na 1 stycznia 🙂

Miłęgo popołudnia kochane
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Trochę poczytałam zaległości...

milkaslask napisał(a):
Ja ogólnie juz czuję się dobrze tylko te ciągłe bóle głowy i zawroty czasem są dobijajace. A właśnie macie skurcze łydek w nocy? Dziś obudziły mnie 3 razy 🤢

Bóle głowy to i mnie dobijają. Ostatatnio poszłam za radą koleżanki i przykładam sobie do skroni kostki lodu. Co do skurczy to jeszcze mnie nie łapią ale pamiętam w poprzedniej ciąży (tylko w bardziej zaawansowanej) to miałam przewalone 😠

nusia27 napisał(a):
Hej dziewuszki, jak macie ochote to ja tez jestem na NK, wesa ciebie juz zaprosilam bo wiem jak wygladasz (z wczorajszego zdjecia) a co do reszty nie jestem pewna. Jak wpiszecie w wyszukaj znajomych Anna AC to wyskakuje pierwsze zdjecie molo z morzem 🙂

No to wysłałam Ci zaproszenie 🙂 I oklaska oczywiście

wesa napisał(a):
Mnie wczoraj tak bolała błowa, ale musiałam to przezyć, nie brałam tabletek. A na wieczór wzieło mnie na wymioty, strasznie się czułam.Dzis lepiej już 🙂
Jakieś inne sposoy , nie wiem, mysle , że najlepiej połóż się spać 🙂

Tak jak napisałam wyżej na boł głowy ratuję się kostakami lodu przykładanymi do skroni, czoła...

wesa napisał(a):
Ja też jestem na Nk możecie mnie znależć to sie dodamy. Małgorzata Szymańska Wesołowska

To ja pozwoliłam sobie wysłać Ci zaproszenie 😉

kasiulek85 napisał(a):
wpisz katarzyna kozeraBartoszyce

Mogę i ja? 😉

wesa napisał(a):
A to ja z majeczka w nasz cudny dzien, i mój mąz oczywiscie. Maja wtedy miała 3 miesiace chrzciny.

Pięknie wyglądaliście. Nasza Natala w dniu naszego ślubu miała 10 miesięcy i też nasz ślub połączony był z jej chrzcinami 🙂

wesa napisał(a):
Dziewczynki, wiecie ja jak byłam w pierwszej ciązy nie piłam coli bo słyszałam ze nie wolno. A dzis nie mogłam jakoś wytrzymać i właśnie piję cole . To źle?

Ja całą tamtą ciążę popijałam jak mnie naszło od czasu do czasu. Teraz też szklaneczkę np do grilla wczorajszego. Myślę, że bezwzględnie trzeba unikać raczej tego czego ciężarnej w ogóle nie wolno: alkoholu, leków, surowego mięsa (...) a takie nasze zachciewajki to nie grzech 😉

jameliaa1 napisał(a):
Rano byłam na zamku w Wieliczce skontrolować czy wszystko do soboty jest ok 🙂 W sobotę o 13.00 wychodzę z mąż 😁

jameliaa WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wesa napisał(a):
kasiulek85 napisał(a):
wesa ja też mam za dwa tyg badania prenatalne( dokładnie 14 lipca- w urodziny marcela)

A ja mam 15 lipca , to jeszcze zdążysz mi powiedzieć jak było 🙂

Dziewczyny Wy wszystkie piszecie a ja nie mam nic powiedziane na temat tych badań. Powinnam się upomnieć?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...