Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
zaraz po porodzie mówiłam,że to jest tak jakby ktoś mi siekierą łamał kręgosłup. Bo miałam tez bóle krzyżowe, same bóle brzuszne są do przeżycia. Życzę każdej żeby miała tylko brzuszne, ale wiadomo ze i krzyżowe moga być, a one są o wiele gorsze. Dziewczyny wszystko do przeżycia, juz po czuje się taka ogromną ulge.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wesa - nawet nie wiesz jak ci zazdroszcze robienia sloikow na zime 🙂 Jak mieszkalam w polsce to co roku z bratem chodzilismy rano na targ a potem bawilismy sie w przetwory, buraczki salatki z ogorkow, z zielonych pomidorow itp. Ach chyba mam cos w sobie z kury domowej 🙂
A teraz nastawilam zupke wielowarzywna i kupilam gotowe kluski slaskie i zaraz bede robic do nich sosik 🙂 mniam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc lekarz liczyl tyg i juz jest 17 😁 u mnie wszytsko w pozadku pod koniec wrzesnia usg nie wiem dokladnie kiedy bo musze jutro sie zapiasac i wtedy bede wiedziala plec dziecka super nie moge sie do czekac 😁 juz ciuszkow dostalam sporo ale oczywiscie przewaga rozu 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja dzisiaj zapisałam się do szkoły rodzenia 😎 zobaczymy co z tego będzie, a że jest finansowana ze środków unijnych więc nie zaszkodzi sobie pochodzić 🙂 ale zaczynamy dopiero w połowie listopada...
jeszcze dzisiaj i jutro mam wolne więc trochę poleniuchuje. Dzisiaj pół dnia biegałam w poszukiwaniu sukienki na weselicho, oj mój rozmiar poszedł w niepamięć bo albo brzusio albo w cyckach się nie dopinam 🙃
może jutro też co nie co powkładam w słoiki...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mojemu maluchowi znowu wczoraj co najmniej z godzinę/półtora odbijało (kopniaczków to pewnie było z 20 lub więcej). Za dnia odzywa się mało może 1/2 razy, a wieczorem to mały szaleniec.

Tutaj macie stronkę apropo poruszania się płodu:
http://www.forumginekologiczne.pl/txt/a,4087,0,Aktywno%C5%9B%C4%87%20ruchowa%20p%C5%82odu%20%E2%80%93%20informacje%20dla%20pacjentki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂
A my już w Warszawie 😞 Wsystko co dobre szybko się kończy 😞

Wczoraj moja Mała przkomarzała się z tatą, że to ja jestem jej żoną 😉 No to Adam pyta się czy dzidziuś w brzuszku to też jej sprawką? Ona na to, że tak. No to pytamy ją jak to skonstruowała? 😉 A oOna: "Wysłałam esa do Jezusa" 🙂 Ale się uśmialiśmy

Ja przez te rozpusty na pomorzu ciut prztyłam. Od początku ciąży mam już +3 kg. Wieczorem więcej. Chyba muszę poskromić swój apetyt co?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile ja się dzisiaj nachodziłam masakra, nogi mam w du... że tak powiem 🥴 Dziewczyny znacie jakieś sklepy online z sukienkami ciążowymi lub coś ładnego na necie? Niedługo idę na wesele i muszę jakoś wyglądać, chociaż ja bym wolała zestaw: spodnie+tunika, ale mój jęczy, że mam kupić sukienkę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A moja Natalunia wczoraj skręciła sobie nóżkę. Opuclizna z kostki nie zeszła i dziś musieliśmy na ostry dyżur i prześwietlenie. Na szczęście to nic poważnego i musi tylko oszczędzać nóżkę przez najbliższe dni

Mi się włączyła jakaś schiza na temat wagi 😞 Pamiętam jak dużo przytyłam w poprzedniej ciąży i teraz czuję się już taka ciężka 😞 Czy bardziej mi po głowie to chodzi tym bardziej i częściej chce mi się jeść 😞 Chyba zwariuję
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie wiem ile będę ważyć, ale mam zamiar to kontrolować 🙂 tylko jak to robić jak mam napady na jogurty i produkty mleczne oraz owoce 🙂 dobrze, że chociaż rzadko jem obiady i słodycze 🙂 Codziennie się ważę dzięki temu mam świadomość ile tyję.. Może próbuj wszystko zapisywać na kartce co jesz 🙂 i ile to ma kalorii.. pod koniec dnia zliczysz i podsumujesz czy zjadłaś za mało czy za dużo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, poszłam do sklepu ciążowego a tam najtańsze spodnie były od 120 do 200zł 😁 zrezygnowałam i poszłam kupić "zwykłe" ale o 1 rozmiar luźniejsze 🙂 to już tańsze są na necie 🙂 tylko ryzyko, że się nie trafi w rozmiar.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...