Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

gory z lekka jakby okazyjne,,,a z okazji trzeba korzystac 😉
osobiscie tez wole morze i ryby ,ryby, ryby....
kurcze ostatnio kupilam pange,,,, wiedzialyscie o tym , ze kobiety w ciazy nie powinny jej jesc ze wzgledu na to, ze wstrzykiwany jej jest ludzki hormon ciazowy, ktory u ciezarnych wywoluje skurcze porodowe 🤢 .....na szczescie sie doczytalam tego w pore i rybe skonsumowal moj malzonek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Jakąś rybę ostatnio jadłam (tylko nie wiem co) 😁 z 3 małe kawałki.. i jeszcze żyję.. 😎 mam nadzieję, że to nie była panga! Laski nie wiecie jak się cieszę, że jutro wybije 17tydzień, a 25sierpnia mam wizytę na usg i dowiem się płci.. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzymam kciuki, zeby Ci malenstwo pokazalo kim jest 😆
ja juz wiem od prawie2 tygodni,ale tylko dlatego bo mialam robione badania prenatalne na super sprzecie...W poniedzialek tez ide do lekarza i mam nadzieje , ze nic sie nie zmieni odnosnie plci, bo zawsze marzylam o dziewczynce,,,,,,,,,,,,,, no ale coz, jak ja to mowie, zadna z nas nie jest ''resteuracja'' i nie moze dostac na zamowienie tego czego chce 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chcę chłopca to się możemy zamienić jakby co 😁 Moje niestety owinęło się pępowiną i figa z makiem... nie było nic widać, nawet mam zdjęcie z 3D jak jest całe owinięte i zakrywa "krocze" mały paskud, chociaż mówię o nim jak o chłopcu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BlueLagoon ..ja o swojej Malutkiej wczesniej tez mowilam jak o chlopcu,,,nawet imie dla chlopca mialam,takie to bylo dziwne ,pokretne przeczucie ........ a teraz choc ta corcia-ta moja wymarzona , to wciaz sie waham miedzy imionami i zdecydowac sie nie moge 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Femmka cały tydzień przed owulacją nic nie robiłam, bo miałam zapalenie pęcherza i dopiero dzień po niej albo dwa do czegoś doszło, logicznie rozumując mogła się przesunąć np. o 1/2dni, a to i tak by wypadał chłopiec, bo @ mam regularne 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ladne Malenstwo i na moje oko to faktycznie z urody na chlopca wyglada 😁 😁 😁
trzymam kciuki za to zeby nim byl 😉
Ja osobiscie wg badan usg zaszlam w ciaze tez po owulacji...
Chociaz Ci powiem,,,w naturze to nie ma regul na nic,jak z pogoda...plata figle-czasami nawet bardzo mile figle 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

make-up stworzy cuda 😁 😁 hahahha........
obojetnie czy chlopiec czy dziewczyka...badzie ladniusie,,,a dla Ciebie , to juz w ogole bedzie najpiekniejszym dzieckiem na swiecie 🙂
ps...az poszlam po foto swojej , zeby porownac wizualnie... ... i wiesz co,, inaczej wygladaja 😎 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nusia to było robione w prawie 13tyg. tam już pisałam, że miało ledwo 7,57cm (więc zobacz jakie to powiększenie było) i za dużą główkę do reszty ciała 🙂 W 20tyg. dziecko ma już głowę mniejszą, więc teoretycznie powinno być ładniejsze.

Femmka chcesz mi powiedzieć, że Twoja córka jest bardziej urodziwa hahahaha 😁 😁 😁 ? Moje jeśli będzie córką to z taką urodą będzie klatki schodowe sprzątać 😜
A mamusia taka ładna, tatuś to samo... Mhmm coś mi tu nie pasuje 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nusia27........kazda z nas przezywa ciaze inaczej, na swoj sposob.........
Ty nie musisz sie bac,ani byc przerazona ...bo nie ma czego. 🙂 ...ciesz sie z mozliwosci, ze mozesz widziec glowke, raczki...etc.. Wierz mi, nie kazdy choc chce ma taka okazje........okazje i szanse widziec, jak sie dziecko rozwija...co miesiac poruwnywac co juz w naszym dziecku sie zmienilo i w jakim stopniu....
a jak juz urodzisz ,to bedzie zupelnie co innego...inny calkowicie obraz, namacalny ........a takie zdjecia zostana piekna pamiatka dla nas i naszego dziecka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mi też ugotuj plisssssssssss! bo nie mam w domu maszynki do mielenia 😞 a tak długo ich nie jadłam chyba z 2lata jak nie więcej.. Pycha z bułką tartą i masełkiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BlueLagoon....ja sugeruje, ze Twoje malenstwo moze byc faktycznie kawalerem,przystojnym do tego....byc moze okaze sie takze odpowiednia partia dla mojej cory.... tylko nie wysylaj go na klatki,ale na studia! 🙂 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
femmka a ty tez poza granicami mieszkasz? Musze mame sprowadzic by mi nalepila pierogow i sobie zamroze 🙂 Raz probowalam zrobic pierogi sama, ale nie wyszly takie jak mamine 🙂 Jakies takie ciasto twarde, jak lepilam to bylo mieciutkie, a po ugotowaniu mozna bylo szyby nimi wybijac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznam, że zrobiłam się znowu głodna.. 😞 a nic ciekawego w lodówce nie ma.. to może chociaż razowy chleb z masłem mnie zadowoli.. a jak tam u was z piciem kawy? Czasami mnie odrzuca, a czasami mogę wypić, dziwne to jest.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie od kawy odrzucilo jeszcze jak nie wiedzialam , ze jestem w ciazy....pilam wiec kakao i sie dziwilam co sie stalo 🙂 .......... a teraz poniewaz cierpie na potworne migreny,a tabletek z sily woli brac nie moge i nie chce...wiec czasami sama wypije mleczna kawe....wiecej mleka jak kawy...ale to jest raz na 2 tygodnie....
po lyku normalnej kawy jest mi niedobrze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...