Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Hej , ja jakos przypadniem wczoraj z mężem pojechałam do H&M i oczywiście kupiłam spodnie, ale poprostu juz nie mam w czym chodzic, a ja nie lubie cisnąć dzidzi w starych spodniach bym musiała rozpiete nosić hehe. Co prawda cena maakryczna(180 zł) ale przechodze, mam nadzieje , w nich juz cała ciąże 🙂 ja z maja tez tylko brzuch mi przyszedł, jesli chodzi o spodnie to na tyłek cała ciąże mogłam wcisnąć stare, czyli w tyłku tak nie przytyłam, mam nadzieje , że i teraz tak bedzie. Jeszcze jakieś ładne bluzeczki musze pokupowac, moze siostra mi coś pooddaje , bo ma dużo takich tunikowatych:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Wiam Słonecznie 🙂

Co do ciuchów ciążowych to bardzo duży wybór w cenach które nie zabjają oferują na allegro. Jeszcze nie kupowałam ale po powrocie na pewno jakieś spodnie sobie kupię.

My na Shreku bylismy jakoś od razu po premierze. Historyjka ciekawa ale w ogóle mnie nie rozśmieszył tak jak 1 czy 2. No i efektów w 3d tyle co kot napłakał. Kazdy wcześniejszy film w trójwymiarze jaki oglądałam był pod tym względem o niebo lepszy. Uważam, że dopłacenie za Shreka by obejrzeć go w 3d to niepotrzebny wydatek. No ale filmik sympatyczny 😉


Zaraz zmykamy na plażę. Słoneczko od rana. Jeszcze moja fotka z wczorajszego wieczora 😉 Taki miewam brzucholek po całym dniu (wtedy zawsze nie wiem czemu największy)
[URL=http://img228.imageshack.us/i/dscf6636e.jpg/][IMG]http://img228.imageshack.us/img228/6365/dscf6636e.jpg[/IMG][/URL]


Miłego dnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć mamuśki!! A ja wczoraj w nocy wróciłam z nad morza (Kołobrzeg). Było super hiper 😁 To był nasz właściwie miesiąc miodowy 😜 Mężuś się spisał - dogadzał jak tylko mógł 🙂 Niestety prawie w ogóle się nie opaliłam bo pogoda była średnio słoneczna. Może to i lepiej. Tak to pewnie by mnie upały męczyły.
Pozdrawiam dziewczynki i postaram się dziś puścić jakieś zdjątko 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale świetnie macie nad tym morzem. Ja miałam jechać ale sie nie mogłam zdecydowac, boje sie ze jak bede daleko to sie coś moze wydarzyć i nie bedzie lakarza , ja to mam bzika.
Co do tych rzeczy z allegro, jak byłam z maja w ciązy to kupiłam spodnie i były okropne, sprały sie po pierwszym praniu, dlatego wolałam teraz przymierzyc 🙂
A jesli chodzi o kino teraz wyciagam męza na "step Up 3" tez w 3d, ponoć świetny 🙂 Chyba w przyszłym tygodniu wyskoczymy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
My idziemy jutro na Shreka 🙂 Tylko do imaxa bo Maciek mówi że tam są jednak lepsze efekty 🙂 Może uda się nam zdobyć bilety 🙂
Nusia 27 co do twojej wizyty u dentysty to nic się nie bój!! Dobry dentysta nie jest zły. Wiem co mówię bo przez rok pracowałam z dentystami.. Polecam młodszych, zaraz po studiach najlepiej. Oni się bardziej starają. Wkładają serce w to co robią. A starzy... no cóż 🥴 Patrzą tylko żeby zrobić szybko(byle jak) i zedrzeć jak najwięcej 😠 Oj ile ja się takich biedaków naoglądałam 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam dentyste na 11 sierpnia bo strasznie krwawia mi dziasła i bola nie wazne czy spie jem mowie leci i koniec a co w tym wszytskim najgorsze jest ze zle sie z tym czuje caly czas nie smak w buzi gum tez nie moge rzuc bo jak niby nie ma sensu bardziej sobie podraznie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Justyna w końcu od wczoraj dopisuje nam pogoda 🙂 ja też już się spiekłam a szczególnie plecy i nogi bo miałam wyrzuty że w ogóle siedzę na plaży i jak wariatka szukałam innych kobiet w ciąży. I znalazłam...więc stwierdziłam, że chyba nic złego nie robię swojemu dziecku jeśli jestem pozakrywana na brzuchu 🤪 a my jesteśmy we Władysławowie.
brzusio po całodniowym jedzeniu też robi mi się napęczniały 😉 po powrocie też wkleję swoje zdjęcie...
u dentysty już byłam przed wyjazdem ale naszczęscie wszystko jest ok, póki co dziąsła też mi się jakoś trzymają 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kamila ja też głównie plecy 😞 ale dam radę. Oby dalej taka słoneczna pogoda!!! Chyba krzywdy dziecku i sobie nie zrobię jak pospaceruję trochę przy słoneczku z zakrytym brzuchem - bluzką lub chustą?!?!

Miłego wieczorku kochane. Na dobranoc nasz wczorajszy zachód słońca 🙂
[URL=http://img205.imageshack.us/i/dscf6897x.jpg/][IMG]http://img205.imageshack.us/img205/7895/dscf6897x.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...