Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ja do wizyty jeszcze długo musze czekac 😞 dopiero 17-tego mam. chyba zbzikuje. juz licze dni,zresztą jak zawsze.
Boże ale mnie mój mąz nakarmił przed chwila ze sie ruszyć nie moge, taki mi deser lodowy z owocami i bitą śmietana zrobił, że padam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nie wiem dlaczego dziś obudziłam się o 5.30 i juz spac nie mogłam.wstałam mezowi bułeczki upiekłam na sniadanko( takie gotowce do pieczenia, zeby kto nie pomyslał ze jeszcze ciasto wyrabiałam hehe) herbatke zrobiłam, jak wstał to śniadanko miał gotowe i sie bardzo zdziwił 🙂 juz wstawiłam pranie, w sumie wziełabym sie za sprzątanie ale moja niunia jeszcze smacznie śpi, jak nigdy. Moze przez tą pogode, w domu ciemno bo chmury i deszcz u nas 🙂
A co tam u was, pewnie jeszcze śpiochacie brzusie co????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam
co do spania to też miałam ciężką noc
kręciłam się na łóżku jak głupia, aż w końcu odpuściłam i poszłam do drugiego pokoju poklikać przed kompem, zasnęłam gdzieś dobrze po 3,
a od 7 rano sąsiedzi uprzejmi remontują mieszkanie wiec spać nie dadzą, co za ludzie żeby o 7 rano młoty pneumatyczne włączać, sumienia nie mają
wczoraj też myślałam że z nimi nie wytrzymam głowa tak mnie bolała że cały dzień z łóżka nie wstałam a pospać nie dali bo w ściany walili jak oszalali
ja usg mam mieć na początku września a teraz w czwartek idę do mojej dr pogadać z nią o tych plamieniach
kurcze tak nie może być 16 tydzień a tam ciągle coś leci i leci
przez to tylko się martwię i niepokoje
pozdrawiam wszystkie Styczniowe Brzusie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Dzieczyny 🙂

Czy u Was też dziś leje od rana? Nie ma jak deszczsko jak się jest na wakacjach nad morzem 😞 Boże uchowaj!!!

Czy Wy też tak już macie, że nocki bywają trudne? Nie wygodnie, coś tam pobolewa, brzuszek zaczyna przeszkadzać?
Od kiedy tu jesteśmy to szkoda mi każdego dnia i pewnie za dużo się forsuję -chwilę odpoczywam i dalej bym chciała 😉 Nogi bolą, kręgosłup, podbrzusze 😞 W nocy spać nie mogę. W dodatku nie w swoim łóżku 😞

A deszczysko leje... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wesa
ja ten duphaston luteinę i jeszcze cyclonamine - na krwawienia biorę od 6 tygodnia ciąży 3 razy dziennie
na początku było tak że jak brałam cyclonamine to mi przechodziło i przestawałam zupełnie plamić
ale po tym krwotoku dwa tygodnie temu to nawet taki zestaw nie pomaga
ciekawe co mi powie teraz dr bo przecież duphaston powinno się odstawić chyba w 16 tyg
ajjj sama nie wiem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Myślę, że jak Ci przepisała to chyba należy łyknąć wszystkie. Z tym 16 tygodniem to chyba bardziej chodzi o wytwarzanie hormonów a po 16 tyg. tę rolę przejmuje łożysko. Lekarze zalecają go w zależności od indywidualnych potrzeb (czy coś się dzieje, czy były poronienia, krwawienia, skurcze). Mi przepisała bo miałam bardzo napięte podbrzusze, macice... Czytałam, ze profilaktycznie bo coś mogłoby się wydarzyć kobiety przyjmują nawet do 30 t.c. i dalej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam nową styczniówkę!
mnie cały czas boli po prawej stronie między żebrami i nie wiem czy to dzidziuś się tam usadowił czy to coś innego. w nocy spać na prawej stronie nie mogę i jak się przekręcam to odczuwam ból!
u mnie trochę pokropił deszcz ale już przestał!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...