Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

czesc dziewczyny, jesli chodzi o pozycje do spania to ja tez najczesciej na plecach, czasami jak się przekręcam na boki to czuje w środku ( w brzuchu) taki delikatny ból i od razu sie przekrecam na plecy, moze maleństwu tak nie wygodnie? tez tak macie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja czasem robie więcej i chowam do zamrażarki, potem tylko wyjmuję i gotowe 🙂
dziś wyjęłam filety z kurczaka, a jak wrócę ugotuje ziemniaczki i zrobię surówkę...
po pracy to już z głodu umieram i za dużo czasu by mi zajęło gotowanie, ewentualnie robie dzień wcześniej...
teraz chodzi za mną fasolka po bretońsku 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jasne zapraszamy 🙂 Ja to śpie na boku lewym albo prawym, bo jak tylko położę się na plecach ciężko mi się oddycha i od razu się budzę 🙂 Ale mi smaka na naleśniki robicie,ale nie sety z łóżka ciężko je zmajstrować, muszę czekać aż mój pracę skończy na obiadek 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale burza u nas nadchodzi 😞 A my obie z Natalką nie lubimy strasznie (żeby nie powiedzieć, że się boimy 😞). Ciemno się zrobiło 😞 A jakie deszczycho leje i wieje. Ojejku aż okna musiałam pozamykać

Dziewczyny chciałabym zaktualizować wreszcie naszą listę ale nie mogę odnaleźć tych wątków co pisałyście swoje dane. Napiszcie proszę jeszcze raz te z Was których nie ma na tej starej liście sprzed ponad miesiąca
[URL=http://img401.imageshack.us/i/listastyczniowek2011.jpg/][IMG]http://img401.imageshack.us/img401/6703/listastyczniowek2011.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zapomniałam wam napisac ze znów przyspieszył mi sie termin porodu. Wg @ na 25 stycznia a wg ostatniego usg na 11 styczeń. Ale rozbierzność. Chyba przez to ze teraz maluch najszybciej rosnie póżniej sie to zmieni, już wolniej bedzie rósł. i pewnie termin sie oddali 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mamajustyna ta burza szła ode mnie 🙂 od strony tarchomina i poszla teraz do was, tutaj pogrzmialo troche, deszczyk pokropił ale juz sie jasno robi. mnie tez mozesz dołączyc do waszej listy 🙂 płci jeszce n ie znam, ale przeczuwam , ze chlopaczek 🙂 zobaczymy, mam nadzieje, 1 wrzesnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Joanna w ciązy to normalne ze dopadaja cie dołki, nie przejmuj sie, hormony buzuja. Do tego dochodzi zamartwiania sie o to jak sobie poradzimy z dzidzią jak już przyjdzie. To jest normalne. Także nie martw sie kochana ciesz sie brzuszkiem, póżniej bedziesz za nim tęsknic hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...