Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Laski statystyki nam przez Wesę opadają hehe 😁 Kto chce jeszcze synka? W Polsce rodzi się więcej dziewczynek 😮 więc jeśli Wesa zabrała nam już jednego chłopca to teraz niektóre z nas mają w sobie na 100% dziewczynki 😁 Wesa oczywiście bardzo ci GRATULUJE i zazdroszczę maluszka!!!!!!!!!!!!!!!!! Ja też chcę takiego malutkiego synusia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mi tez sie marzył synek. I mam 🙂 teraz chyba oszaleje i wpadne w szał zakupów, zawsze mi sie podobały ubranka dla chłopców 🙂
Ale najpierw sie weznę i posprzedaje te ciuszki po mai bo mam ich mnóstwo.
Może któras z was chce ciuszki dla dziewczynki, chyba wystawie na allegro.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wesa jakbym miała dziewczynkę to pewnie bym kupiła, ale masz w normalnych kolorach czy tylko różowych? bo jak róż to odpada 😁 Z was też cieknie tyle śluzu? Normalnie się zadziwiam jak czasami idę do łazienki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To szkoda. Ale na pewno innym dziewczynom kolor nie będzie przeszkadzał. Ja po prostu jestem uprzedzona do tego koloru kojarzy mi się z lafiryndami (u mnie w mieście swojego czasu każdy chodził cały na różowo tfu) i może przez to mnie tak ten kolor zraził.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://pusiak.blox.pl/resource/IMG_0778.JPG albo to http://www.sklep-dla-dzieci.eu/files/spiochy%20zolty.JPG
To jeden z kompletów, które zamówiłam 😁 JAk to widzę to już sobie dzidziucha wyobrażam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój nie pójdzie pewnie na żadne znając życie, a niech żałuje jego strata 😁 Tylko kurde nie chcę znowu iść zupełnie sama 🤨 fajnie jak ktoś chociaż czeka w poczekalni, to można od razu się pochwalić, a tak to się wraca samotnie do domu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oo to nie tak strasznie drogo z tym 3D, bo ja gdzieś na forach czytałam że 250-350 więc na tyle się nastawiałam...ale 3D zrobię sobie jak na połówkowym moje dziecię zastrajkuje 🙃
BlueLagoon słodkie są takie ciuszki, a w nich taki słodki bobas z fałdkami na rączkach i nóżkach 🤪
trochę obawiam się że stale będę je mietosić, nosić, całować i przytulać 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamila był program z nianią na medal i ona mówiła jak dziecko sobie wychować 🙂 przez pierwsze miesiące życia nie powinno być ciągle miętolone 😁 tzn. po urodzeniu przez 2tyg. nie wolno przyjmować gości, dzieci muszą być karmione co 4godz. bez żadnych przytulajek itp. jeść i spać do łóżeczka, wiesz jak mieli cicho w domu? Mogli urządzać imprezy ok. 30 osób a dzieci spały, bo to były bliźniaki no i kiedyś naszło ich sumienie, że mało przytulają dzieci itp. no i zrobili po swojemu to zaczęli płakać, że już sił nie mają i znowu musieli zastosować tą metodę co im ta niania poleciła jak ręką odjął 🙂 Ja to pewnie też będę mieć płaczące dziecko, więc trzeba będzie się do tego zastosować tylko czy dam radę nie miziać często dziecka?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tez jak bylam na drugim usg sama to mi tak przykro bylo jak patrzylam na inne pary i jak oni na mnie spogladali to widzialam w icho oczach wsoplczucie. A dzisiaj w domku jestem nie poszlam do pracy gardlo mnie boli i jakos nie za fajnie sie czuje. Dzidziol pociesza mamusie od srodka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...