Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

u mnie teraz w rodzinie i u znajomych jest jakis ''pomor''dzieci...ostatnio urodzila moja bratowa i dwie kuzynki,,,a teraz niedawno dowiedzialam sie , ze oprocz mnie w ciazy sa moja byla przyjaciolka-21tydz,,,, kolezanka 9-tydz i mojego meza siostrzenica-8tydz. ,no i nie licze Nas tu styczniowek 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BlueLagoon.moga zmierzyc dokladnie,,,, bo lekarz przy ruszajacym dziecku robi mu zdjecie i sciaga pomiar ze zdjecia 🙂 ............
ja we wtorek za tydzien dowiem sie jak dlugie jest moje malenstwo,,,Ty zdaje sie 2 dni pozniej,,,,bedziemy mogly porownac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak u Was ze spaniem w nocy ? ...... ja sie ostatnio budze w srodku i nie moge usnac..krece sie i wierce ze 2godziny........ w ciagu dnia jestem tak senna, ze batem mnie poganiajac ,to bym w biegu usnela ...a w nocy za cholerke spac nie moge ........ ostatnie dwa dni staralam sie nie spac w dzien i tez nie poskutkowalo,,noc i tak byla dluga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamila każde dziecko jest inne 😁 jedne w nocy śpią, inne za dnia harcują 😁 wcinam paluszki solne mniam.. wiecie co? chciałabym żeby już było po porodzie 🙂 trzymać malucha w rękach, ale z drugiej strony pewnie jeszcze nie raz będę przeklinać ten dzień, że zaszłam w ciążę hehe bo dzieci dają nieźle popalić 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aa...sluchajcie,,,,wczoraj wlasnie rozmawialam z meza siostrzenica,ktora jest wlasnie w ciazy i ktora tez skonczyla studia medyczne ginekologie ......... rozmawialaysmy o porodach,,,Ona stwierdzila , ze najlepszy porod na ktory ona tez sie zdecyduje to jest porod pol-siedzacy,,,czyli na tym fotelu pilocie czy jak go tam zwal,,,,,,, Pozycja pol-siedzaca jest taka pozycja jak na kucaka,,,tylko w tym pierwszym polozna czy nasz parner moze nam jeszcze pomow w parciu przyciskajac nogi do piersi,,,na kucaka nikt nie pomoze w parciu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja też w dzień chodzę śpiąca a w nocy budzę się i zasnąć nie mogę. Zwłaszcza, że wstać muszę by się wysiusiać a wtedy rozbudzona mam problem z zaśnięciem
Teraz też-ledwo siedzę. Majster był umówiony na 8:00 więc mężulek po 7-mej mnie obudził a fachowiec zadzwonił, że coś tam i przyszedł o 10-tej. A ja oczy na zapałki bo spać nie pójdę gdyż sama z Natalą jestem

Ktoś z sąsiadów rybkę smaży bo zapach unosi się, ze hoho...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hihi to na pewno nie były "gazy 😉
ja też w nocy wstaje do kibelek, a poza tym staram się spać na boku i już wszystkie członki mi drętwieją więc się przebudzam i kręcę, potem wkładam poduszke między nogi i dalej wymyślam jak zasnąć, ale nie jest najgorzej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak znajdę to pokażę wam filmik kobiety, która rodziła na siedząco 🙂 Super! Nie musieli jej nawet rozcinać 🙂 Oczywiście facet ją z tyłu trzymał 🙂 ja swojego też namawiam, bo kto będzie mnie trzymał?? Nie mam pojęcia, więc chyba on mi tylko pozostanie. A na leżąco i półleżąc to nie chce.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam obcykam dobrze położną, będę rodzić na siedząco to jak nie będzie potrzeby rozcinania (a uważam, że nie będzie) to będę szczęśliwa 🙂 szybko mi się wszystko wciągnie i zagoi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi do tej pory kreci sie w glowie i slabo tak jakos sie czuje,,,ide z psem na powietrze ..........
ale mezowi i tak pozniej filmik musowy do obejrzenia zaserwuje,,,,, a co ! faceci tez niech widza co nas czeka 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...