Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

Ale wy zabawne @ jesteście 😁 Wychodzę sobie tego synka hehe 🙂 wiecie co moja mama też chciała synka, a ojciec córkę i się kłócili co będzie 🙂 Ale jak mnie urodziła to powiedziała, że się cieszy, że nie jestem chłopcem tylko dziewczyną, bo większy kontakt wtedy jest. Myślę, że tak samo będę mieć 🙂 na początku trochę zapewne pożałuję, bo to normalne, ale kochać będę tak samo albo i mocniej 🙂 Hmm dostałam przed chwilą 2-3 kopniaki 🤨 Wyspałam się i jestem zadowolona 😜 Dokładnie chłopca można potwierdzić na usg w 90/100% bo widać jądra i mosznę (ja się naoglądałam już tyle zdjęć/filmików z dziewczynkami i chłopcami, że prędzej od lekarza zauważę płeć haha! a z dziewczynkami to jeszcze jest taka niepewność, ale po 30tyg. to już raczej powinno się to potwierdzić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Jamelia gratuluję dziewczynki 🙂 Moja kumpela z innego forum wcina to co ja (identyko) bo terminy porodu mamy podobne i ma mieć chłopca 🙂 zobaczymy czy w moim przypadku potwierdzi się teoria naukowców na temat planowania płci, @ miałam regularną zawsze, zrobiłam to po owulacji, do tego "przed" była tygodniowa przerwa, więc plemniki miały równy start 🙂 haha! Jestem nienormalna wiem.. 😜 A wierzycie w przesąd, że jak ktoś umiera to potem rodzi się ktoś nowy? Jeśli to będzie chłopiec to na pewno z inicjatywy mojego dziadka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój specjalista to pewnie by miał w dupie haha! 😁 Czyli jak zjem batonika chwilę przed samym usg i popiję czymś słodkim to myślicie, że się będzie ruszać? Trzeba będzie tak zrobić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny brzuszek Nusia 🙂 A mnie boli kość udowa znowu jak chodzę eh żyć i nie umierać, maluch wczoraj kopał i się wiercił do 22 🙂 musiałam wziąć nospę, bo brzuch mi z lekka stwardniał, później było już ok. Na początku ciąży z seksem nie było żadnych problemów (uwielbiałam 3 razy dziennie) teraz odkąd czuję ruchy już takiej chęci nie mam, do tego te bóle brzucha/twardnienie to jakoś tak temperament mi zszedł do 0, na szczęście mój ma ciężki okres w pracy to też nie ma zbytnio ochoty, więc jakoś żyjemy bez kłótni, bo wcześniej urządzałam mu awantury "czemu nie może" haha 😁 😁 😁 I znowu odezwał się do mnie były sprzed 2lat, który nie wie o mojej ciąży, ale wie o poważnym związku to skwitował to tak, że i tak nie będę szczęśliwa, że się cofam, że sobie wmawiam.. (czyli tym, że chcę stworzyć rodzinę) a on idzie do przodu.. to ciekawe jakby zareagował na wieść o dziecku żałosne 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnimi czasy siedzę ciągle w bananach, nektarynkach i mandarynkach 🙂 Tak apropo wesela hmm jak już mówiłam nie noszę sukienek/spódniczek itp. i chciałabym się wymigać z tego "eleganckiego" wyglądu to czy przykładowo mogłabym ubrać coś takiego neutralnego/niezobowiązującego jak coś w tym stylu? http://img02.allegroimg.pl/photos/oryginal/11/71/54/44/1171544422 W takim ubraniu na 100% będę super wyglądać, bo inną tunikę mam podobnego kroju tyle, że z rękawami i kołnierzykiem i mój stwierdził, że to najlepsza rzecz jaką mogłam dla siebie kupić, że wyglądam super 🙂 Szkoda, że jest mało takich bombek np. satynowych, bo ja już myślę o brzuchu 😁 a przecież nie będę kupować ubrania na ostatnią chwilę, a to gdzieś będzie już 22tydź. dlatego muszę ubrać coś co się będzie rozciągać. Zresztą inna opcja to taka, że ubiorę po prostu bluzkę i spodnie, więc z dwojga złego chyba lepsza jakaś dłuższa tunika przypominająca "sukienkę" tylko szkoda, że to ma paski, a nie jakieś neutralne jednolite kolory 😞 Maluch znowu daje znać.. piję słodką herbatę może od tego ☺️ Może jeszcze coś takiego http://allegro.pl/item1182756354_sliczna_sukienka_bezowa_40.html
http://allegro.pl/item1177100694_%5Em%5E_elegancka_biala_mini_sukienka_wesele_r_m_38.html
http://allegro.pl/item1187000472_livy_wyprzedaz_czarna_tunika_bombka_m.html
http://allegro.pl/item1186270524_wyprzedaz_40_tunika_bombka_czarna_m_34_99.html

Życzę miłego oglądania 😜 😁
Ogólnie to chyba pójdę nago, bo te wszystkie rzeczy są strasznie krótkie, a te które są długie to mi się nie podobają ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja zachcianek nie mam,ale ciekawa jestem ile przytyłam, we wtorek sie dowiem.
A jeśli chodzi o sex to my mamy zakaz, mój mąż już ledwo wytrzymuje, czeka tylko do wizyty, zeby gin powiedziała ze jest dobrze i ze juz można współżyć, mi już się śni po nocach....juz ponad miesiąc nic u nas nie było:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się na początku nie chciało, w połowie tak (że chodziłam do wc w nocy) a teraz znowu nie chodzę, jedynie za dnia częściej 🙂 Słyszałam, że pod koniec ciąży to się chce najbardziej bo dziecko uciska pęcherz prawda czy fałsz?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...