Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Kasia ale tez masz fajowy brzusio.
Ja na rozstepy używałam rano krem "perfect mama", a wieczorem po kąpaniu oliwka, teraz robie tak samo. Mam tylko rosztep przy pępku bo miałam kolczyka i go nie wyjmowałam chyba do 7-8 miesiąca.
A wózek mam po mai taki czerwony w kwiatki, zime przejeżdzi w nim a na wiosne kupie taki podwójny na starsze i młodsze dziecko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To że ktoś ma rozstępy lub ich nie ma to tylko czysta genetyka 🙂 U mnie w rodzinie ani mama ani babcia nie maja wcale, więc liczę, że ja też nie będę mieć, na razie nic nie mam.. więc nie chcę zapeszać 😁 Ale gdzie tu 38tydzień.. Dzisiaj moja kruszyna znowu szalała z rana 🙂 Wierciła się i kopała.. Coraz silniejsza cholera jest, bo czuję dosłownie jak mi pod skórą jeździ ciałkiem, łaskocze strasznie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha wy też macie takie ciało żylaste? Ja mam strasznie cienką skórę i uda, łydki, brzuch, biodra, piersi mam całe w żyłach!! Teraz w ogóle w ciąży na biodrach i brzuchu mam strasznie widoczne żyły, aż ten widok zniesmacza z lekka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bądźmy dobrej myśli 😁 ja mam tylko nadzieję, że mi szybko brzucha nie wysadzi, bo wtedy mogą być problemy, a jak powoli będzie rósł to skóra odpowiednio będzie się rozciągać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi cyce wywalilo, 😎 z miski B mam juz duuuze D ,a po niedzieli ide na zakupy i stanik E ...szok.... mleczarnia bedzie jak sie patrzy ......
wiecie ze mnie sasiedzi zaczepiaja i pytaja czy ja nie w ciazy, nie to ,zeby po brzuchu widza,,,oni kapuja po moich dojkach 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak poza tym, w tym tygodniu non stop czuje jak Mala mi wierci w brzuchu,,,, o kazdej porze dnia i nocy,,,wczoraj ogladalam film do 2 w nocy.... wtedy to sie dzialy rewolucje ...kopala ,krecila sie jak szalona 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja mam parę żyłek na brzuchu ale na piersiach to już więcej 😉
nusia też mam futrzaka na brzuchu hehe, jak mnie to zdziwiło, a mój mąż jak rozmawia z brzuszkiem to się na bija "dzidziusiu twoja mamusia zapuszcza futerko" 😜
mam nadzieje że to się wytrze po porodzie 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nusia27....... zauwazylam, ze jak mam reke normalnie,swobodnie polozona na brzuchu , to przestaje sie Mala ruszac,,,widocznie moze jej za ciezko z ta reka 🥴 ........... a jak tylko poloze ja bardzo delikatnie ,prawie, ze w powietrzu, to nie przeszkadza jej to w harcach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym wolała, żeby mi w takim tempie rosły włosy na głowie 😁 ale i tak jest lepiej niż było, a po ciąży to wyłysieje 🤪 hmm moje najbardziej rusza się z rana i wieczorem, jemu akurat nie przeszkadza ręka czy to wisi lekko nad brzuchem czy uciska brzuch czy bezczelnie wciskam palce.. kopie ile wlezie 🙂 a jak napatoczy się na moje palce w granicach, gdzie mu odbija to oczywiście przywali z całej siły "bo mu ten ucisk nie odpowiada" 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rano zjadłam kawałek chleba z szynką, potem 3 banany, 3 mandarynki i jeszcze mam w zapasie chipsy 😁 A na obiad chcę zrobić hamburgery 😁 I wtedy się dziwię od czego mi dupsko rośnie..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...