Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Patka fajny brzusio - taki okraglutki 🙂 Dzisiaj odwiedzil nas kolega ktory stwierdzil ze czuje w kosciach ze to chlopak bedzie 🙂 na co moj maz ze wszyscy czuja ze to chlopak i jak znajac zycie dzidzius odziedziczy charakterek po rodzicach i na przekor wszystkim bedzie dziewczynka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Ja ostatnio rozmyślałam nad tym czy nie mam aby za małego brzucha, ale skoro rodzę 1 raz to mam prawo mieć mięśnie bardziej ściągnięte. Obudziłam się w nocy poszłam do wc, pęcherz wołał pomocy 😁 wróciłam i maluchowi zaczęło odbijać.. no to tak jakoś nie mogłam zasnąć, wyprawiłam swojego do pracy i nie wiem czy dalej spać czy nie 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja wczoraj koło 22 po raz pierwszy poczułam mojego skarbeczka 🙃 BlueLagoon to Ty ranny ptaszek jesteś, ja to zaraz bym się walnęła z powrotem spać 🙂 Co do wsparcia rodziny to ja mamy już nie mam, mieszkam z rodziną siostry, moim mężem i tatą więc na brak wsparcia nie mogę narzekać. Siostra ma już dwójkę dzieci więc zawsze mogę się jej poradzić, no i mój mąż bardzo mnie wspiera, razem z tatą przejęli wszystkie obowiązki domowe jak lekarz wpisał mi do karty ciąży leżenie z wykrzyknikiem. Tak to cała reszta rodziny mojej i męża mieszka 500 km stąd. Przynajmniej nasza córcia będzie mogła jeździć do babci na wakacje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczynki 🙂
cofnęłam się w naszych postach do tych z samego początku, pisałyśmy że testy wskazały 2 kreseczki a nasze maluszki są dopiero malutkimi kropeczkami...a teraz dobiegamy już do połowy ciąży!! Dzieciaczki mają po kilka centymetrów i kopią - rany jak ten czas leci, praktycznie za tą samą ilość co minęła będziemy mamusiami 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Patka fajny brzunio.
A mój sunek też wariuje po nocach. Wczoraj nie mogłam spać w nocy to szalał w brzuszku. Ale teraz ruchy całkiem inaczej odczuwam niż w tym tyg jak byłam z Mają. A lekarka mowiła ze mam sie tym nie martwic, bo wtedy nie miałam małego dziecka w domu i to też wpływa na ruchy. Ważne że coś tam czuje, niech już sie rusza jak chce hehe. Jak bedzie większy to napewno da popalić mamusi w brzuszku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam mamusie!
Patka ładniutki masz brzuszek 🙂
ja obecnie mieszkam z moimi rodzicami ale mamy mieszkanie po babci( zmarła w lipcu) ale narazie jest wynajęte do maja czy czerwca i trzeba tam zrobić generalny remont( narazie zbieramy pieniądze na niego) jak drugi dzidziuś się urodzi to w pierwszych miesiącach pomoże mi mama jeszcze a później pójdziemy na swoje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂
Widzę, że waga to nie tylko mój problem 😉 No ale po tamtej sporej ciąży chyba nie powinno to nikogo dziwić. Gorzej, że mój Adam już nie chce tego słuchać. Twierdzi, że przesadzam 😞 Może ale dziś rano miałam jedynie 3 kg na plusie od początku ciąży więc nie jest źle!!!! 🙂 🙂 🙂

A suwaczek pokazuje, że zakończyliśmy 20 tydzień 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi się dzisiaj wyjątkowo zachciało jakoś inaczej umalować 😁 bardziej ostro haha 🙂 nawet małe loki sobie zrobiłam.. a dzidziul kopie ile wlezie dzisiaj rano aż skóra podskakiwała 🙂 najpierw czułam bąbelki, potem 2-3dni ciszy, potem znowu bąbelki i potem znowu 1-2dni ciszy i później to już takie drgania z kopniakami 🙂 a teraz to już czuję jak się rzuca całym ciałkiem hehe 🙂 na necie piszą o fikołkach to pewnie to wyczynia 🙂 bo skóra wybrzusza się po szerokim pasie (to raczej noga nie jest) 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A takie pytanko wy całą noc śpicie na lewym boku czy odwracacie się? Bo ja nie jestem w stanie całej nocy tak przeleżeć, śpię albo na prawy albo na lewym boku i na plecach 🙂 a ponoć na plecach to jest najgorsza poza, bo coś tam z aortą się dzieje i z narządami wew. dziwne 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mama justyna ja właśnie teraz bardzo lubię na plecach 🥴 tylko po prostu martwi mnie to co oni piszą.. a na boku nigdy w życiu nie spałam, więc to dla mnie męczarnia, całe życie spałam na brzuchu, a teraz to nawet jakbym chciała to więzadła by mi na to nie pozwoliły po prostu czuję dziwny ucisk.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nusia Ty to jesteś agentka wiesz 🙂 tak sobie myślę czy spadniesz z krzesła jak się dowiesz, że mam dziewczynkę hehe dosłownie ostatnio o tym myślałam.. Śnił mi się chłopiec, mojemu chłopiec to na bank będzie laska (bo za dużo myślimy).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A co do płci to ja po naszych wczorajszych rozmowach na ten temat przemyślałam sprawę i... Bardzo chciałam mieć dziewczynkę. Są takie cudowne (przynajmniej moja Natala więc chcę drugą taką 🙂). I nagle zdałam sobie sprawę, że mi wszystko jedno. Dosłownie. Do brzucha mówimy "On" bo dzidziuś ale naprawdę nawet nie zauważyłam kiedy przestałam się nastawiać, pragnąć córeczkę... Kurcze dziwne ale co Bóg da to będzie aby zdrowe było 🙂 Tylko ciekawość i stąd nie mogę doczekać się usg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mi tez najwygodniej na boku, obojętnie którym, czasem na plecach.
Ja tak nastawiałam sie strasznie na chłopca w pierwszej ciąży a wyszła córcia. Ale cieszyłam się bardzo bo gdzieś tam w głębi serca o tej córce też marzyłam, tylko nie chciałam czuć zawodu jak sie dowiem ze chłopak, i nastawiałam sie na chłopaka. A teraz to wiadomo już chciałam mieć synka i sie udało. Moja wymarzona parka, nic mi do szczescia już nie potrzeba 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...