Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
zadzwoniłam do zusu i już wszystko wiem
wcale nie 180 a 270 dni wiec w sumie całą ciąże to obejmuje

Od 1 stycznia 2009 r. kobiety ubezpieczone, których niezdolność do pracy wypadła w trakcie okresu ciąży nabrały prawa do zasiłku chorobowego przez okres do 270 dni. Odpowiedzi dotyczące 182 dni są już raczej nieaktualne, bo 270 dni = 9 miesięcy i wystarcza na całą, nawet zagrożoną od samego początku ciążę. Wreszcie zmieniono fikcję dotyczącą świadczenia rehabilitacyjnego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tak właśnie jest teraz, że można być na l4 całą ciążę i zus płaci 🙂 Łaski nie robią. Skłądki zdzierają z nas całe życie a i tak nawet połowa z nas chodzi chociażby do gina prywatnie

Cieszę się. Być może piosenka poprawi nastroje również Wam. Ja jednak obrażona jestem na moje Małe. Idę na zakupy

Joanna nie wiem naprawdę co Ci powiedzieć. Kurcze sama jestem trochę skołowana. U Ciebie dziewczynko to "dopiero" 19 tydzień więc ja uważam, że nie masz jeszcze się czym martwić. W piątek mam wizytę u mojej drugiej ginki. Jak chcesz to z nią pogadam?!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
piosenka super
a co do kopniaków to ja tez będę za tydzień pytała moją dr bo sama jeszcze ich nie czuje
pewnie powie to co n internecie że do 23 można nie czuć
tylko wydawało mi się że to raczej dotyczy tych bardziej otyłych kobiet a ja jestem raczej wagowo w normie
miałam jeden dzień że coś tam czułam i pisałam nawet o tym jak się cieszę ale to był tylko jeden wieczór i znając życie nie były to kopniaki tylko jakieś bulgotki a ja sobie wkręciłam 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej dziewczyny... ja wrocilam od lekarza, podrzemalam jeszcze i dolaczam do was...wlasnie na galeriusie dolaczylam najswiezsze foto mojej Klaruni ....dla mnie juz jest najpiekniejsza dziewczynka na ziemi 😜 😆 ........... najwazniejsze-jest zdrowiutka, dobrze sie rozwija--jestem szczesliwa ! 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Joanna ja też takie zaświadczenie musiałam dostarczyć do kadrowej, ale moja mi powiedziała, potem też jest potrzebne zaświadczenie od położnej do becikowego...
femmka to fajnie że wszystko w porząciu, też już nie mogę się doczekać zawsze to człowiek spokojny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe co to u ciebie wyjdzie 🙂 ...........
jem obiad - salata, pomidory, rzodkiew,ogorek, ser zolty,szynka i jajka polane jogurtem.......
wczoraj zjadlam do obiadu sos z kurek i jakas musiala mi na zoladku stanac, bo cala noc mnie bolal.w ogole noc mialam piekna,,,,bol zoladka, maz mi z lokcia przykorbil w nosa, bylo glosno bo byl deszcz z jakims tornado i stresa mialam przed dzisiejszymi badaniami.........noc jak zloto 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Co do szykowania dzieciaków do szkoły to ja cały czas byłam przekonana, że moja pierwszy rok, jeszcze się nie zna więc jakoś po naszemu bardziej skompletujemy wszystko. Ależ byłam naiwna. Nie trzeba być wyjątkowo czynnym towarzysko nastolatkiem żeby chcieć piórnik, plecak, fasrby i wszystkie te gadżety z najwyższej półki cenowej bo... z badziewiakami z najpopularnijszych bajek i filmów. Dobrze, że wyprawką dla niemowląt to jeszcze rodzice sami mogą porządzić 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej mamuski co do palenia bo widze ze poruszaliscie nie pale ani nie pije a faktycznie papierosy smierdza strasznie dziwie sie jak ludzie moga to palic 😮

dziewczyny mam do was pytanko czy wam nadal chce sie spac jak na poczatku czy juz nie ucinacie drzemek ? bo ja spie na okragło kiedy tylko to mozliwe 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musiałam przeczytać przez was 12 stron 😁 uduszę normalnie! Ja dzisiaj zjadłam 2 hamburgery, colę i mrożoną latte 😜 a jak wróciłam do domu pół pizzy, 2 banany i cukierki - ma się ten spust 😉 Maluch kopie co jakiś czas jak zwykle. Jeszcze kilka godzin i się dowiem co tam w środku mam 😜 U mnie nikt nie pali, ani ja ani mój luby, tak samo nie piję % nie przepadam za tym.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...