Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

na glukoze na czczo najpierw pobranie potem pijesz po dwoch godz nastepne pobranie modl sie abys nie zwrocila bo potem powtorka bodajze 75 wiec abys wytrzymala do drugiego pobrania i miala z głowy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja nie spie hmmm.....jest 3.30 i nie spie już chyba od 2.
Zaraz chyba sie wezme za prasowanie hehehe:P
To juz któraś z kolei noc, nie wiem dlaczego, choć przypominam sobie , ze jak z Maja byłam to też cierpiałam na bezsenność, i teraz chyba mi sie to zaczyna. Oj jak nie urok to....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wesa też się budzę przez to moje chodzenie do wc ok. 1 i 3 w nocy co gorsza po 3 czuję się wyspana i nie mogę zasnąć, dzisiaj ból nerki był lekki, taki, że mogłam od razu iść spać, mam nadzieję, że znajdę dzisiaj jakiegoś urologa i zrobi mi usg, zapisze leki, w końcu zna się na tym lepiej, dzisiaj idę odebrać wyniki moczu, ale tylko ogólne lepszy rydz niż nic.. mała w nocy i nad ranem tak fikała, że tylko brzuch latał, dobrze, że ma do tego w ogóle chęci, bo jem tyle tabletek, że głowa boli, to nospa, to paracetamol, to furagin, dzisiaj mam nadzieję, że tylko wkroczy 1 antybiotyk i szybko mnie podleczy 🙂 dobrze, że jestem w II trym. to te leki mogę przyjmować w spokoju, chociaż i tak biorę je w konieczności.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wesa odnośnie AVONu
ja jestem konsultantką już chyba 5 rok
zamówienia u mnie w tej chwili składają tylko mama teściowa babcia i dwie siostry męża no i do tego sama cos tam dorzucam
wychodzi mi zamówienie na średnio 300zł a juz powyżej 150 zł dostajesz zniżke 25%
ja tam dzielę się upustem i daje rodzince 15%
a jak pracowałam jeszcze na wiosnę i zamawiały u mnie koleżanki z pracy to zamówienie dochodziło do 500-600zł i wtedy jeszcze większy rabat
są takie miesiące że nikt nic nie chce - zazwyczaj latem ale to co wtedy nie składam w ogóle a za katalogi płacisz 6zł za 10szt - nawet nie odczuwasz bo przecież masz upust na kosmetykach
paczka przychodzi do domu w ciągu 3-4 dni zamówienia składasz sobie przez internet

zastanów się czy będziesz miała chętnych na kosmetyki potrzebujesz tak min 5 osób i wtedy masz pewność regularnych zamówień
poza tym przecież jesteś kosmetyczką na pewno masz mnóstwo klientek
zaproponuj im rabat jakiś i chętnie zaczną zamawiać

kożyści są duże zarabiasz trochę albo za darmo kupujesz dla siebie
otrzymujesz pełno kremów perfum biżuterii - co chwilę są jakieś zachęcające oferty np złóż zamówienie za min 200zł a dostaniesz maseczkę
ja rzeczy które dostaję a nie chcę ich używać sprzedaję na allegro albo daję klientce gratis jeśli ma jakieś duże zamówienie

spróbować nic nie szkodzi a przez pierwsze 3 miesiące bycia konsultantką i za składanie zamówień dostajesz pełno super produktów później możesz przestać i nic nikt nie będzie dzwonił pisał o nic pytał 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie 🙂
Wczoraj nawet nie zajrzałam tak byliśmy przejęci Natalkowym rozpoczęciem szkoły 😉 Dzisiaj znów się poryczałam - moja maleńka już chodzi do szkoły. Chyba szaleństwo hormonów za duże 😜
Oto moja pięknota wczoraj
[URL=http://img198.imageshack.us/i/dscf7572o.jpg/][IMG]http://img198.imageshack.us/img198/6629/dscf7572o.jpg[/IMG][/URL]


Dobra spadam się ogarniać i lecę na usg. Trzymajcie kciuki żeby wszystko było ok!!! Jak wrócę od razu tu zajrzę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asiu
nie wiem co ty dostawałaś ale ja dostaje normalne katalogowe produkty oryginalne opakowania o standardowej objętości
nie powiesz że nie ma prawie cały czas promocji typu złóż zamówienie za 200zł a krem spa gratis
ostatnio składając z 3 kolejnych katalogów regularne zamówienia za 250zł otrzymałam całą serię kosmetyków spa w tym balsam 200ml krem 100 maseczka 75ml całość sprzedałam na allegro za 50zł
normalne katalogowe kosmetyki
a mało razy jest promocja dla konsultantek zamów 2 trzeci gratis i przecież nie jest to próbka

ja tam nikogo nie namawiam mówię tylko ze jest dobrze i wcale nie trzeba składać zamówień za milion zł

a co do jakości produktów no to nie oszukujmy się maseczka za 9zł nie będzie działać albo cienie czy pomadki za 8zł nie będą trwałe
ja polecam i raczej sprzedaje te droższe kremy i kosmetyki z których sama jestem zadowolona 🙂
a jeśli ktoś ma skórę uczuleniową to i tak nic tu nie znajdzie i nie powinien nawet zamawiać
a perfumy osobiście uważam za nietrwałe (nawet te najdroższe) ale jaka cena taka jakość 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dobra zmieńmy temat 😉
wczoraj teściowa zadzwoniła do mnie i pyta czy mamy już łóżeczko dla malucha 🤔
a po co mi niby w połowie ciąży łóżeczko ??

i powiedziała to ja wam dam na łóżeczko po chwili dodając ale nie takie za 500zł tylko widziałam w tesco za 100 😞

musi mąż z nią dziś porozmawiać że nie chcemy takiego taniego najniższej jakości tylko jak coś to niech się nam dołoży do lepszego

to samo moja babcia mówi: ja wam kupie wózek a jak powiedzieliśmy że sami musimy wybrać bo przecież to nam ma pasować i że znaleźliśmy taki za 1200 i niech się dorzuci jak chce to strzeliła focha

i bądź tu mądry ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dona gratuluję córeczki 🙂 chyba dzisiaj mamy następne usg i to nawet kilka z tego co pamietam 🙂
Justynka pannica z Twojej córci że hoho 🙂
jeśli chodzi o Avon to nie uważam tej firmy za jakąś luksusową, raczej wylansowaną - kupowałam kosmetyki do mojego typu cery i niczym się nie różnią od tych drogeryjnych. Owszem płyny do kąpieli czy cienie do powiek czasem kupię, ale kremów nieeee. Szczerze to ja mam największe zaufanie do kosmetyków pochodzących z apteki (vichy. la roche, iwostin) 😎
wczoraj podjarana pojechałam na zakupy i zonk kupiłam tylko 2 zwykłe bluzki, nic mi się nie podobało - nie wpominając o butach 🤔 ale za to przyszły do mnie dżinsy kupione na allegro i są super 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No weszłam w to zobacze, czy bede miała zamówienia, tam jest taki plus ze w każdej chwili rezygnujesz jak juz nie chcesz zamawiać. Także spoko. Spróbuje i zobacze. Mi bardziej zalez na tym , ze ja bede miała jakieś kosmetyki, a avon, lubie i czesto sama zamawiałam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
joanna generalnie szukam tu http://moda.allegro.pl/spodnie-78024?change_view=1
i raczej dżinsy i raczej z H&M bo już znam wymiary i wiem co będzie na mnie dobre 🙂 teraz mam kolejne na oku, bo za parę groszy to mogę kupić ze 3 pary, a w sklepie 1. Jedyny minus licytacja i czy się uda, hehe ale od tego specem jest mąż 😉
Justynka daj znać, powodzenia!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Justyna baw sie dobrze 🙂
Co do kremow to tez uzywam vichy juz od kilku lat. Mama mnie tak nauczyla, ze lepiej oszczedzic na czyms pieniazki i zainwestowac w dobry krem, to samo z perfumami. Jak sie dowiedzialam ze jestem w ciazy to stwierdzilam, ze juz nie bede kupowala drogich kremow tylko jakis tanszy i skonczylo sie na tym, ze ten tanszy lezy w szufladzie a i tak kupilam vichy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...