Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ja z marcelkiem już po lekarzu
mały ma powiększony jeden migdał do tego zatoki i podejrzenie jakiejś choroby której nie pamiętam nazwy 😞 wyskoczyła mu góla na szyi wielkości śliwki i jak wyskoczy po drugiej stronie i dojdzie do tego gorączka to mam przesrane 😞
w poniedziałek kontrol i wizyta u laryngologa bo dzisiaj nie przyjął nas 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien dobry 🙂
Słońce świeci czy ja się wyspałam. Taką nockę miałam dziś bez dłuższych czuwań, raz na siusiu a po wyjściu męża z Małą do szkoły poszłam dalej spać i dopiero się obudziłam. Oj potrzeba mi tego było 😜

joanna koniecznie napisz co i jak?!

Niusia pochwal się co kupiłaś?

Mój mąż spędził kilka godzin w szpitalu. Porobili mu prześwietlenia, przepisali leki p.bólowe, rozkurczowe i nie mając lepszego pomysłu puścili do domu. Leki nie przynoszą póki co ulgi w bólu i poszedł bidulek do roboty. Mówi, że nawet siedzieć dziś nie daje rady 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc brzucholin 😉 ASIA gratulacje coreczki 🙂

Cos wam dzieciaczki choruja widze... Mam nadzieje ze z Marcelkiem wszystko bedzie dobrze! 😉

U nas dzis super pogoda, wczoraj kupilismy z mezulkiem fotelik samochodowy dla naszego synusia 😉 Wiec mamusia byla szczesliwa 😁 teraz juz bym najchetniej chciala szalec z ciuszkami ale po weekendzie mam cos dostac od znajomej i tak czekam, co tam bedzie...

Dzis jade na imprezke (z pracy) wiec niedlugo zmykam do domu 😉 i juz prawie weekend 😉jubiiii 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moj mezus to zapalony fan NBA - i idziemy na mecz w pazdzierniku. w tym tygondniu wyszlo, ze ponownie przyjezdzaja do Londynu w marcu i jak razem ogladalismy bilety to stwierdzilismy, ze sa za drogie i szkoda kasy. przemyslalam wszystko i kupilam je dzisiaj 🙂 mam nadzieje ze sie chlopina ucieszy 🙂 jak mu dalam bilety pazdziernikowe na urodziny to autentycznie widzialam lzy w jego oczach 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...