Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Ja tylko chodziłam prywatnie robić usg, czasami wyniki, ale wychodzi na to, że lepiej zapisać się prywatnie i mieć pewność, że lekarz o nas zadba. Tak zrobię dziewczyny 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny 🙂 Mam mały problem, mam nadzieję że mi pomożecie. Od wczoraj prawie nie czuję ruchow, zazwyczaj mała strasznie się wierci a od wczoraj tak delikatnie i rzadko. Powinnam się martwić? Zastanawiam się czy nie wsiąść w auto i nie pojechac do szpitala sprawdzic czy wszystko gra. Miałyście już taką sytuację??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Milka jak chcesz sie upewnic czy wszystko jest ok to jedz do szpitala.lepiej sprawdzić 🙂A ja przytyłam 8 kg i urodzilam synka 3170 i 55cm długi i chodzilam cała ciaże w normalnych spodniach i wyszlam ze szpitala w normalnych.Ale lekarz powiedzil do mnie ze skoro pani tylko tyle przytyłą to niech sie pani cieszy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie miałam takiej sytuacji, ale za to dzisiaj zjadłam 2 tabletki paracetamolu i zasnęłam z grzejącą poduszką elektryczną, która potem zsunęła się na pół brzucha i nagrzewała macicę 🤢 nie wiem czy coś małej się stało, żadnych bóli nie mam, od tego momentu nie czuję kopniaków, więc nie wiem co myśleć.. ale minęło dopiero 20min. także daje jej czas na obudzenie się..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uff jednak zaczęła kopać, więcej czegoś takiego nie powtórzę, idę się położyć, Milka uważaj na siebie 🙂 poczekaj jeszcze na maluszka, najlepiej zjedz coś słodkiego, moja po słodyczach dostaje dosłownie szału, także najpierw dostarcz glukozy, jeśli to nie pomoże to spróbuj trochę więcej pochodzić i się położyć.. a potem dopiero jedź na badanie, nie stresuj się niepotrzebnie ;*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzięki dziewczyny. Dzwoniłam do lekarza i ten powiedział, że mała pewnie się nie fortunnie obróciła i nie mogła się tak mocno ruszać i tak jak Blue poradził żeby troszkę się pokręcić i zjeść coś słodkiego i się położyć na lewym boku bądź plecach. Dopiero gdyby w ciągu 30-40 min nie zareagowała jechać do szpitala.Na szczęście teraz mała nabrałą ochotę na zabawę 🙂 Ale mi ulżyło.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz Milka jest dobrze! 🙂 Coś to nasze forum pustoszeje.. Ciekawe czemu 😁 Pewnie przez dzieciaczki, które chodzą już do szkoły 🙂 Moja agresatorka wczoraj w nocy odwalała tańce godowe hehe, wszędzie były jakieś puknięcia, raz z góry, raz z dołu nie nadążałam, gdzie kopie 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wesa ile Maja waży? Na tym etapie co jesteśmy to nie powinnyśmy dużo i często nosić.. 🥴 A dzisiaj je także masz? Obserwuj się.. jeśli znowu to się powtórzy to lepiej przejdź się do lekarza, bo nie wiadomo co się stało.. może coś się odkleja, albo tylko jakieś naczynko pękło.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli możesz to zrezygnuj z noszenia jej, bo wg mnie to stanowczo za dużo już waży, moja mama też miała o byle co plamienia w ciąży, podniosła coś i od razu krew.. z tym nie ma żartów, musisz uważać na dzidziona. Dzisiaj jeśli możesz to poleż w łóżku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie 🙂
Wczoraj już nie zajrzałam ale padłam. Na zakupach zaszalałam na maksiora 😉 Mam chyba z 6 pajacyków, śliczniutki sweterek z czapunią, ze 4 śpioszki i kaftaniki oraz 3 cieniutkie czapeczki, 4 słodkie body, skarpeteczki i takie rękawiczki na rączki. Ależ miałam wczoraj natchnienie 😜 I na takie typowo dla dziewczynki wczoraj miałam chęć z tej radości chyba!

wesa nie wiem co Ci poradzić. Ja bym chyba przynajmniej zadzwoniła do lekarza żeby się uspokoić. Jak chodzisz prywatnie, jesteś zadowolona to telefon w takiej sprawie nie powinien być uznany za jakieś fanaberie. No i tak jak piszą dziewczyny - Majeczka niech sama wskakuje Ci na kolana ale raczej chyba nie powinnaś dźwigać tego słodkiego ciężaru
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...