Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Kasiulek przezywam to wszystko moze za bardzo, ale to moje pierwsze dzieciątko, każdy niepokojący objaw wprawia mnie w wielkie zakłopotanie, mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nusia gratulacje!! heh chyba nie ma co liczyć na przeczucia bo tutaj nawet instynkty macierzyńskie zawodzą 🙂 ja mam przeczucie na dziewczynkę a mój mąż na chłopca...na pewno któreś z nas będzie miało rację 😉 Ale nusia nie wszystko stracone to tylko 80%
mi pępek też nie wyskoczył, ale mam dość głęboki a powoli mogę zajrzeć do środka 🙂 chociaż teraz to macica jest chyba jeszcze do wysokości pępka...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi też pępek nie wyskoczył, ale na necie pisało, że po 20tyg. może wyskoczyć i to oznacza, że macica przekroczyła górną cześć 🙂 jakoś tak.. ja też nie mam żadnej kreski, pępek zawsze miałam głęboko w brzuchu, a teraz zauważyłam, że jest już prawie równo ze skórą brzucha 🙂 szczególnie jak siedzę.. Kiedyś coś czytałam o małym pęcherzu, dziewczyna o tym pisała i lekarz powiedział, że to taka "mała wada" i najwyżej dziecko będzie częściej chodziło do wc, jeśli ma małą pojemność pęcherza 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej!!!
Męża wysłałąm do lekarza , zeby wziął soie zwolnienie i posiedział troche w domu.
Wczoraj maluszek tak skopał tatusia ze szok, miał dobry dzień.
A ja od rana juz sprzątam, zaraz pranie....hmmmm obiad mam z wczoraj , najwyżej na kolacje coś wymyślę:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko pięknie i w ogóle, ale patrzmy także na swój wiek, ja już dawno nie noszę niektórych rzeczy ze względu na to, że nie mam NASTU lat 🙂 Po prostu wstyd by mi było 🙂 Do legginsów możesz ubrać przecież te skarpetki z rajstop 😁 nazwa wyleciała mi z głowy hehe 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc laski 😉

U nas dzis ladnie pizdzi, wiec nawet sie nie chce wychodzic na zewnatrz 😮

Dzis mam druga wizyte u poloznej, mam nadzieje ze tym razem bedzie bardziej interesujaco niz za pierwszym razem 🤢

Niuska gratuluje dziewczynki 😉 suoer 🙂 To juz chyba ladna przewage mamy tych laseczek co? 😉

Ja sie czuje jakas taka ciezka, ciezej mi sie wstaje z lozka, ten brzuchol jest taki duzy 😁 w nocy wstawalam 3 razy do toalety, nie wiem czy on mnie jakos tak uciska czy co... Bo wcale za duzo nie pilam zanim poszlam spac...
Pisalyscie o tych liniach i pempkach, ja tez jej nie mam, ale pepek sie powieksza, rozszerza, jeszcze sie nie wypina ale juz przez bluzke widac taka dziure 😜

Nic mi sie wogole dzis nie chce 😞 Nie bylam nawet na basenie 😞 jak ten moj mezus jest w domu to sie robi len ze mnie totalny 😁

Juz bym chyba chciala jednak byc na tym macierzynskim wiecie? 🤨 a tu jeszcze tyle czasu....

No..pomarudzilam troche 😉 a co tam u was?

Buziole 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka 🙂
Ja kupilam sobie kilka par rajstop ciazowych i je nosze 🙂 a w getrach juz do pracy nie chodze znudzily mi sie, jeszcze biegam w sukienkach ale juz sie coraz zimniej robi. Musze kupic sobie jakies eleganckie portki.
A dzisiaj pierwszy raz w autobusie babeczka chiala mi miejsca ustapic, ale mnie duma rozpierala ze juz inni zauwazaja, ze jestem w ciazy 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No Nusia to ladnie z jej strony 😉

Ja juz wogole nie moge ubrac zadnych ciuchow z przed ciazy, juz tylko biegam w ciezarnych. Kupilam sobie super spodnie jak bylam w Polsce z tej firmy Branco i jestem z nich bardzo zadowolona 🙂
Ale mam tylko ta jedna pare i jedna spodniczke. Zaluje ze nie kupilam wiecej, ale nie wiedzialam jak bede tyla 🙂 Wiec tak nudno biegac tylko w jednej parze spodni i spodnicy. Mam jeszcze 2 sukienki, ale to juz na takie rzeczywiscie zimniejsze dni, a dopoki jeszcze jezdze samochodem to nie chce mi sie zakladac rajstop... Wiec dalej chodze w klapeczkach 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej , w Warszawie dzis piękne słonko świeci ,moze troszke wieje ale pogoda fajna.

dziewczyny czy robiłyście USG PIERSI w ciązy? ja sie zapisałam na jutro i troche mam stresa, mam nadzieje ze wszystko jest ok

a dzis mamy z mężem 3 rocznice ślubu, niestety nigdzie nie wyjdziemy bo mój poźno wraca z pracy, bedziemy świętowac w domku

macie jakis pomysł na drobiazg dla niego, chciałam mu cos kupic ale zupełnie nie wiem co
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...