Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Justynko i się wypytałam gina
więc ten test trzeba zrobić między 23 a 26 tyg najlepiej w 24
z dzidzią moją wszystko dobrze serduszko ładnie bije wszystko w środku na swoim miejscu i nic się nie zmieniło 🙂 ja przy następnej wizycie dostanę skierowanie na test obciążenia glukozą a teraz mam przyjść za 3 tyg z wynikami z usg 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

😜 a ja mam dobry humor mimo wszystko! 😜 niedługo zaczynają się moje tasiemce hehe 🙂 tzn. Pierwsza miłość, M jak miłość i Barwy szczęścia 🙃 będę ze swoim je oglądać w łóżku i się obżerać ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra daje przepis 🙂

- 2 paczki krakersow
- litr mleka
- 2 budynie waniliowe
- 2 lyzki mąki ziemn.
- 3/4 szk. cukru
- 1 żółtko
- 25 dag masła
- 20 dag wiórków kokos.


z mleka,budyniu, maki ziemn. i cukru gotujemy budyn. Odstawiamy do ostygniecia
Masło ucieramy z żółtkiem i dodajemy po łyżce ostudzonego budyniu. Na koniec wsypujemy 15 dag wiórków kokos.
Na blasze (20x30) układamy warstwami krakersy i masę (tak, by warstw bylo jak najwiecej)
Pozostałe wiórki podsmazamy na patelni az sie zarumienią i posypujemy ciasto.
Najlepiej smakuje (podobno) na drugi dzień gdy krakersy zmiękną


ja juz dzis spróbowałam i naprawde jest dobre SMACZNEGO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurcze teraz ja mam dylemat na temat tego testu obciążenia glukozą. Bo ja w 24 tygodniu mam wizytę więc test muszę zrobić najpóźniej w 23 tyg. A jak długo się czeka na wyniki, wiecie może? Aaa i od razu kazał mi zrobić test z 75 gramami glukozy... Pewnie dlatego, że u mnie w rodzinie dużo cukrzyków i siostra miała ciążową.. Jak zrobię w 22 albo 23 tyg to wynik nie będzie się liczył?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc miallam kontrol u gina przepisal mi dodatkowo zelazo zaczeło spadac mi nasteona kontrol w 24 tyg ciazy i wtedy dostane skierowanie na glukoze ja wykonalam po 24 tyg z kodziem i wygladalo to inaczej pobranie krwi potem wypilam glukoze i potem po dwoch godz znow pobranie i nic nie moglam zjesc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Mamusie.
Ja w niedziele jednak pojechałam do szpitala, bo moja lekarka nie wiem czemu nie odbierała tel.
Okazało sie , ze wszystko jest dobrze, musiałam sie przeforsować, mam zakaz noszenia Mai i czegokolwiek. No i zwiększył mi dawkę duphastonu.

A ja wizytke mam juz za tydzień, chociaż juz w niedziele widziałam mojego bąbla, słyszałam serduszko 🙂 🙂 A we wtorek znów zobacze mojego syneczka. Wczoraj wypuściłam sie na zakupy i też juz sporo nakupowałam dla syneczka. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No to Wesa teraz grzecznie i oszczędzaj się. Cieszę się, że z maleństwem wszystko oki 🙂 Honoratko gratuluję CÓRCI, faktycznie prawie same dziewczynki się zapowiadają hehe 🙂 Mój gin też wspominał o tej cytrynie. A glukozę to trzeba sobie kupić czy się dostaje do badania?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...