Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Wróciłam z uszczęśliwioną pierwszoklasistką 🙂 Ależ jest żal, że dopiero co poszła do szkoły a już jutro wolne bo weekend 😉

Asia mój na l4 to raczej nie pójdzie. Objął kierowanie nową placówką 2 tygodnie temu i sama rozumiesz... Wyjdzie jednak dzisiaj wcześniej

joanna ja wczoraj nic słodkiego nie jadłam i się moja dama przed lekarzem okazała 😉 Leżało się pańci od mojego jednego boku do drugiego. Czekamy na wieści po 14-tej!

Co do prezentu na roczek to w styczniu rowerek fajny pomysł. Maluch na pewno poćwiczy po pokoju (bo jakże inaczej 😉) a na wiosnę jak znalazł na podwórko! Aby tylko nikt nie wpadł na ten pomysł na gwiazdkę

Jeśli chodzi o wymiary to ja z tego wszystkiego zapomniałam zapytać ile moja dama mierzy (nie znam tych skrótów) ale waży 544 g (to chyba nie tak mało). Asia a Twoja Maleńska ile?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
stwierdziłam że moje dziecko lubi księgowość, bo jak siedzę w pracy to jest wyjątkowo aktywne, chyba lubi słuchać o cyferkach i fakturach 😜 śmiejemy się z mężem że na 1 urodzinki dostanie kalkulator, no gdzie laptopa 😆
nadina dziś jadę poszperać po waszej bydgoskiej galerii może tam coś znajdę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asiu nas wg usg to 22/23 tydzień i mi się znów wydaje, że moja jakaś duża jest 😉.
Nawet tu na Brzuszku w 19 tyg. piszą, że: Maluszek waży teraz od 180 – 230g i mierzy do 20cm długości z wyprostowanymi nóżkami . Stąd też uważam, że nie masz powodów do niepokoju. Żadnych!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka dziewczyny, mam prośbę może któraś po krótce napisać co się działo jak mnie nie było? Jakieś nowości po usg itp.? Ja przeżyłam parodię z lekarzami, nikt mi nie pomógł, musiałam sama sobie załatwić leki po znajomości 😞 zobaczymy jak to będzie, jedno jest pewne, zmieniam lekarza gin. 🤨 dzisiaj chociaż sprawdziła szyjkę, brzuch i zrobiła usg zwykłe. O nerkach to już nawet nie chce mi się opowiadać. 😞 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja też wczoraj już się upewniłam 🙂 Moja córcia jest cała i zdrowa, i waży jakieś 300 gram. Nawet lekarz stweirdził że straszny z niej wiercioch,ale dzisiaj jakoś słabo fika. Co do pęcherza to ja też już mniej ganiam, ale w nocy to jeszcze ze 2 razy się budzę. Moja mała tez najbardziej jest ruchliwa jak siedzę pochylona do przodu, ostatnio mi skopała żolądek do tego stopnia że śniadanie się nie przyjęło 😁 Aaaa mój mąż was pozdrawia i mówi żebyście nie dawali swoim córciom na imię Natalka hehe 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://yfrog.com/6rkopiez
Mój dzidzion z wczoraj 🙂
Najwięcej coś się dzieje ok. 36 sekundy do samego końca 🙂

Ani lekarz rodzinny (choć nie mój) ani gin. nic mi na nerki nie przepisali, jestem po prostu w szoku, ten lekarz był niemiły i arogancki, kazał mi iść do gina, jak do niej poszłam to stw, że to NORMALNE i będzie mnie boleć jeszcze gorzej!!!!!!! nie dała na posiew, tylko znowu na krew i mocz ogólny 😮 stwierdziłam, że zmieniam lekarza na prywatnego.. koniec z tym! Przecież nie mogę chodzić 3mieś. z bólem!! 😞

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...