Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witam słonecznie 🙂
Słoneczko za oknem (choć chłodno, tylko 8 stopni), mężuś dziś w domku i ta moja dziewczynka w brzuszku. Cały czas chodzę podniecona 😜
Nocki tylko mam okropne. Ciężko mi się przekręcić, coś mnie zawsze pobolewa 😠 Choć na sikanie już tylko raz w staję 🙂 Wy też tak macie, że oprócz bezsenności to też niewygody się pojawiły?

Zaraz po sniadaniu spadamy na zakupy. Jedzeniowe bardziej i szkolne jescze ale jak poznałam moją księżniczkę z brzuszka to zaszaleję a co?! 😉

Miłej soboty kochane!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejo!!1
U nas też słonko i już 15 st. . Ja dziś na obiadek rosołek dla Mai gotuje, zobaczymy moze dziś czy jeszcze bedzie miała rozwolnienie czy juz nie, wczoraj dałam jej syropek na to. A dla nas mam z wczoraj sos pieczarkowy i ryż do tego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś mi zapoda jakiś pomysł jak posprzątać mieszkanie z bólem nerki 🤨 bo wygląda tu jak w chlewie.. nie chce mi się malować, ubierać, jeść, psa nakarmić itp. jestem nie do życia.. w nocy mogę spać, a teraz za to za dnia wszystko mi dokucza, w dodatku więzadła (jajniki) zaczynają mnie pobolewać delikatnie świetnie.. ja się po prostu już sypię.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na obiad nic nie robię 🙂 chociaż jak byłam w domu to zamówiłam sobie z mamą schaboszczaka z pieczarkami, surówką i frytkami o godz. 21 😁 pycha! a potem w nocy stawałam co chwilę pić, tak mnie suszyło 😁 😁 😁 I przytyłam już 5kg 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Lepiej ale nie moge tyle jeśc bo cos mi na zoładku cięzko. Musze malutkimi porcjami. Tak myśle co tu dzis robic i wymyślic nie moge hihi...moze pójde gdzieś w odwiedzinki. Bo mój mąż dziś wyjatkowo w pracy, tak nigdy w sobote nie pracuje i zawsze sobie razm organizujemy weekend. Dzis jestem sama...hmmmm...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I kupiłam już sukienkę na wesele koloru granatowego (czarnego nie było) w roz. L i jest ciasna trochę w biuście, ale lepsze to niż pójście nago 🙂 taki styl bombki bez ramiączek, taka bardziej klasyczna 🙂 tylko ciężko do tego będzie dobrać bolerko.. butów też jeszcze nie mam, ogólnie to się zastanawiam czy dam radę tam pójść, bo jak będzie boleć to to nie będzie żadna zabawa tylko same bóle.. będę siedzieć i się patrzyć jak inni bawią ehh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałam, że ciąża nie wymaga tylu poświęceń, bóli i całej reszty. Nie mam ciąży zagrożonej, a gorzej cierpię niż kobiety, które ją mają 😞 różnica jest taka, że one mają ból psychiczny, ciągle się boją o dziecko, a ja nie wytrzymuję z bólu i mam wyrzuty sumienia, że faszerują dziecko lekami (w dodatku na własną odpowiedzialność) bo lekarka nic mi nie zapisała, a jak jej powiedziała, że biorę furagin, bo Pani w aptece powiedziała, że mogę brać, to ona stw, że nie powinnam, ale jak chcę to już moja sprawa 😁 😁 😁 Dziwne to jest, bo co rusz słyszę, że ktoś dostaje skierowania na różne badania, antybiotyki itp. tylko nie JA 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasiulek ten ból to nic, najgorzej boli ta bezradność, że lekarze mają to w du.. za przeproszeniem, że ona mi wmawia, że to NORMALNE, że będzie boleć jeszcze bardziej i mam sobie chodzić na pogotowie na znieczulenie, no sorry ja zawsze myślałam, że bakterie są gorsze dla dziecka (zakażenie organizmu). Po drugie ile mogę przyjmować czasu leki przeciw bólowe? tydzień dwa? a potem co? Iść się zabić? Ma mi wątrobę rozwalić? Coś ma się dziecku stać? Teraz to tylko zmiana lekarza pomoże, nic więcej. Na innym forum też czasami piszę z dziewczynami, to chodzą prywatnie, niektóre nawet w I trym. dostawały antybiotyki na zapalenie pęcherza itp. a ona nawet nie raczyła dać mi skierowania na posiew, sama je chciałam zrobić, ale tak jak pisałam czeka się na nie 2 dni, więc nie mogłam go odebrać w piątek rano 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wesa Ty lachonie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jaka sukienka zboczona 🤪 😎
Dodam tylko, że bardzo ładnie wyszłaś 🙂 Fotogeniczna jesteś.
Ok. ja się zabieram za sprzątanie, bo mam tu istny armagedon.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...