Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Justynko ja mam ten sam problem. Mój myśli ze jak cały czas pracuje, to on juz nic w domu nie musi robic, jak go prosze wieczorem żeby choć mleko dla mai uszykował to obrazony wstaje i idzie mrucząć ze on przecież całe dnie prracuje i chce odpocząć, to też jego dzieco i powinien mi pomagać. Ja czy zmęczona czy chora czy jakaś zawsze musze zająć się dzieckiem domem, nie moge powiedzieć ze mi sie nie chce:/ Denerwujące to jak cholera
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Justyna moze nie czekaj do kolejnej wizyty tylko idz wczesniej do lekarza i sprawdz co sie dzieje, wiem, ze ten niepokój wprawia cie w nerwy i na wszystkich sie zloscisz, ja bym na twoim miejscu tak zrobila, bedziesz spokojniejsza 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja odebrała wyniki morfologi i mocz, nie znam sie bardzo czy dobre czy nie ale chyba mocz zły bo mam napisane liczne bakterie:/ we wtorek mam wizyte:P Mam nadzieje , że juz bede zdrowa, a w sobote jeszcze do szkoły ide i w niedziele ojejku niech mi choć ten katar przejdzie:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc kobietki 😉

Wczoraj bylam u poloznej i sie wkurzylam 🤢zapytala sie mnie czy chcialabym isc na te przygotowania o rodzeniu, wiec mowie ze tak i ze chcialabym w wodzie te przygotowania. Wiec poszla po ta liste i sie okazalo ze moge sie juz tylko zapisac na liste oczekujacych na ktorej juz jest ponad 10 innych lasek, wiec jak nie utworza nowej grupy to nici z tego 😞 Wiec zapisalam sie chociaz na te przygotowania tradycyjne. Wkurzajace. Jak mowilam na pierwszej rozmowie z polzna ze chcialabym rodzic w wodzie to ta do mnie ze to za szybko by o tym rozmawiac, no i masz! Tak za szybko ze teraz jestem na liscie oczekujacych 😠 😠 😠

No ale juz teraz nic z tym nie zrobie. Dzis na przerwie w czasie lunchu wyskoczylam na miasto i wstapilam do sklepu z ubrankami uzywanym, ale wygladaja jak nowe i kupilam mojemu maluszkowi takie slodkie fajne niebieskie spiochy 😜 ´Moj mezulek wyjezdza w poniedzialek wiec juz bede miec wiecej czasu by szalec po sklepach 🙂 i przynajmniej nie bedzie mi trul nad glowa 😁

Juz prawie zaczynam weekendzik 🙂 Jutro wolne z prazy, idziemy na imprezke (25 lecie malzenstwa), mam nadzieje ze bedzie fajnie 😁

No laseczki, jak juz nie zajrze przed to zycze wam milego weekendu i duzo zdrowka chorowitkom ;( dbajcie o siebie 🙂cieple mleczko z czosnkiem pomaga! Dla odwaznych 😉

Buziaki i trzymkajcie sie 🙂 😘

ps 1: Blue udanego weselicha w sobote 😜 😎
ps 2: ja mam tego rogala do karmienia kupionego, sama jestem ciekawa jak to bedzie, ale mam nadzieje ze bedzie przydatny 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny 🙂
nareszcie mamy przed sobą weekend, ja z mężem i tatą wybieramy się na grzyby po pracy 🙂
a widzę że wy wybieracie płaszczyki - fajowe, wesa beżowy ciekawy nie wygląda tak ciemno, ale śliweczka też niczego sobie.
Kupiłam kolejne dżinsy na allegro ale już czekam na przesyłke tydzień...brrr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...