Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
To w końcu "tylko" faceci 😉

Asia ja daję kilka razy dziennie (3-4 razy dużą łyżkę) a i tak zazwyczaj Mała wszystkiego nie wypija. Daję jej taki sam czas jak inne leki czyli dopóki widzę, że jej potrzeba

ja se chyba zaraz humor poprawię i poszukam coś na llegro. Muszę kupić sobie krem więc może jakiś ciuszek znajdę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Za mną ostatnio chodzi turkusowy 😉 Nie wiem którą kupić 😞

Moi "kochani" teściowie pierwszy raz pamiętali o naszej rocznicy (w ogóle o święcie jakimkolwiek). Nawet o urodzinach syna często zapominają a dziś oboje już do mnie dzwonili. Półokrągła ta rocznica może dlatego 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny ale mam dzisiaj lenia
właśnie ..... wstałam
rano pokręciłam się po domu przygotowałam listę zakupów na obiad i stwierdziłam że się położe
no i pięknie godzina 16 mąż za 10 minut wraca do domu a tu ani zakupów ani obiadu
powiedziałam mu że ma kupić mleko
jeszcze nie wie że przyniesie sobie składnik na obiad - naleśniki hihihi 😆 ale będzie się ze mnie śmiał
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

justynko To wasza rocznica.
Może być szczególną okazją do tego, by się zatrzymać i spojrzeć wstecz na to, co osiągneliście w ciągu waszego małżeństwa.
Jest to czas zarezerwowany na wspomnienia radosnych chwil oraz rozwiązanych problemów.
To czas na podziękowanie Bogu za rozwój waszej miłości i trwałości waszego małżeństwa.

ja nadal zle sie czuje z noska leci 😁 i zarazilam meza 😁

jeszcze 13 dni do usg 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jeszcze raz [URL=http://img255.imageshack.us/i/moniaurodziny.gif/][IMG]http://img255.imageshack.us/img255/3570/moniaurodziny.gif[/IMG][/URL]


HONORATKA ale się uś miałam z tego obiadu Waszego dziś 😉

Niuśka a jak patrzyłam na Twoje fotki to wydawało mi się, że brzusio wcale nie jest za mlautki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja tylko pije zwykla herbate nie lubie owocowych w saszetkach a takie granulowane słodkie z checia wypije 😁 kawy nie pije bo nie lubie w zadnej postaci i herbate musze miec do wszystkiego ale pije taka jak siki 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja to generalnie herbat to wypijam kilka rocznie dosłownie a od wody niegazowanej to -jak śmieje się moja mama- mam już chyba żaby w brzuchu. Do wszystkiego

Jejciu jak ja bym już chciała żeby to był czas na złożenie łóżeczka i ostatnie dni oczekiwania na naszego Skara małego. Albo przynajmniej Święta Bożego Narodzenia bym chciała 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...