Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Honorata zdrobnienie Anastazji to Nastka moja kolezanka ma coreczke i tak sie nazywa to mowia nastka, tuska ...

Naszy Synek bedzie Alan wszyscy zareagowali ok poza moim tata ktory uznal, ze bedzie konkurs na imiona bo jemu w ogole sie nie podoba dawal jakies dziwne przyklady z kim mu sie kojazy ale olalismy temat i juz sie przyzwyczail ... ja jednak nie wiem dlaczego sie caly czas zastanawiam nad innym ale zadne nie wpadlo mi w ucho Marcel mi sie podoba lecz moj maz kreci nosem ... czy wy tez czasami macie dziwne uczucie co do imienia, ze to jednak nie to ??

co do kg ja nie wiem ile przytylam ok 6kg obecnie jestem w niewiadomej bo bateria w wadze padla i nie ma kto kupic 🙂

dziewczyny czy jest mozliwosc powrotu do swojego wczesniejszego postu nie przegladajac wszystkich stron ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
odnośnie rąk na brzuszku to muszę wam opowiedzieć że na cały weekend przyjechała do mnie w odwiedziny moja 7 letnia siostra.
Tak mnie całowała, przytulała, głaskała i mówiła do brzucha że ja ze szczęścia płakałam. Jak wstawała mówiła Dzień dobry Anastazja jak się dziś czujesz?? W ciągu dnia podchodziła i pytała czy Anastazja śpi czy grasuje. Normalnie Jedno słodkie pytanie za drugim. Kocham Ją. 🙂 🙂 Aż mój mąż powiedział ze cudownie będzie mieć już swojego takiego kilkuletniego szkraba i drugiego w brzuszku. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc dziewczynki 🙂

Wesa przykro mi bardzo ze musisz lezec z tym krwawieniem, ale wszystko bedzie dobrze i najwazniejsze ze twoj babelek ma sie dobrze 😉 Trzymaj sie kochana i szybkiego powrotu do zdrowka 😉

Dziewczyny co do porodu w wodzie, to jak wszystko pojdzie dobrze, to bede rodzic w wodzie. Watpie tylko czy uda mi sie isc na przygotowania do porodu w wodzie no ale trudno... Co do boli to wlasnie woda je usmierza, nie czuje sie ich tak samo jak rodzac na lozku, dlatego wlasnie wybieram ten porod wodny. Poza tym mozliwosc popekania jest tez mniejsza, no i maluszek rodzi sie spokojnieszy. Ale wlasnie ta polozna w srode mi powiedziala ze najlpeije jest wlezdz do tej wody przy rozwarciu min 5 cm. Wtedy jest wlasnie najlepsze dzialanie tej wody 🙂 Wiec ja mam nadzieje ze bedzie dobrze 🙂 Trzeba myslec pozytywnie 🙂

Spadam do domku, na dzis ostatni talerz ogurkowej mniam 🙂

Buziaki i do uslyszonka 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja czasami tez mam delikatne bóle w dole brzucha, ale szybko przechodzą

WESA szybkiego powrotu do zdrowia i do domku

dziewczyny przywiózł mi dzis kurier pościel , którą zammówiłam dla dzidzi na allegro - jest super, taka słodka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja teraz zaczynam sie powoli rozglądać za łóżeczkiem. Tak w ogóle zastanawiamy się z mężem czy kupić nowe czy wziąć używane od mojej siostry. Jej córa spała w nim tylko do roku czasu, wiec nie jest zniszczone, poza tym taki maluszek nie spi chyba długo w łóżeczku, potem trzeba będzie kupić jakiś tapczanik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aleście się rozpisały... 20 stron od wczoraj nadrabiałam. Ja dziś zaliczyłam glukozę, bleee... Ale cytrynka i dało radę 🙂 Więc odnosząc się do tego co przeczytałam to tak, u mnie mała figluje prawie cały dzień, ale robi sobie czasem 2-3 godzinne przerwy, a najbardziej daje się we znaki jak ja idę spać, przybrałam do tej pory prawie 6 kg, z goleniem też mam straszny problem, naszczęście mam przy wannie duże lustro 🙂 Skurcze i twardnienie brzucha u mnie niestety występuje codziennie i to kilka razy ale ja to mam przykaz leżenia 😞 Wesa trzymaj się, jesteś pod dobrą opieką, ważne że nic strasznego się nie dzieje. No i witam nową koleżankę 🙂 Dziś byłam u fryzjera i tak gadam z kobitką, że miałam przyjśc do niej po 2 miesiącach a jestem po pięciu, bo w ciążę zaszłam i wydatków trochę więcej więc strzyżenie zeszło na dalszy plan. A ona do mnie, że też jest w ciąży tylko nie widać. Mowię to pewnie początek, a ona, ze jest w 6 miesiącu. Brzuch miała jak ja w 3 mc. 😮 Takim sposobem poznałam nową stycznióweczkę, bo ma termin na 6 stycznia 🙂 Haha najlepsze jest to, że myślała patrząc na mój brzuch, że jestem w 7 albo 8 miesiącu 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zrobiłam małe podsumowanie 🙂 patrzcie jak tu czerwono 🙂 🙂 🙂
Molala- Gosia 2 stycznia Dziewczynka
Kolo- Agnieszka 5 stycznia
Mama Justyna 6 stycznia Dziewczynka
Olenka28 9 stycznia Chłopczyk
BlueLagoon-Daria 10 stycznia Dziewczynka
Jameliaa-Joanna 10 stycznia Dziewczynka
Femmka 11 stycznia Dziewczynka
Nusia27- Ania 14 stycznia Dziewczynka
Kasiulek85 15 stycznia
Joannawisn 15 stycznia Dziewczynka
youmit- Justyna 15 stycznia Chłopczyk
Joanna2236 16stycznia Chłopczyk
Nadina-Nadia 16 stycznia Chłopczyk
Beatkaa24 17 stycznia Chłopczyk
Milkaslask-Emilka 20 stycznia Dziewczynka
Patka19900 20 stycznia
Honoratka 21 stycznia Dziewczynka
Wesa-Gosia 25 stycznia Chłopczyk
Dona- Aldona 25 stycznia Dziewczynka
Kamila1 26 stycznia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...