Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Kopiliśmy już łóżeczko i materac na allegro
http://allegro.pl/lozeczko-safari-klups-materac-kokos-gryka-i1213371155.html
Teraz już powoli zbieram ubranka dla małego. Często korzystam ze szperaka, mają super ciuszki używane - niektóre nowe, do tego za grosze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Szperak= ciuchland , sklep z używana odzieżą, mam taki fajny u siebie w mieście. Ale na necie tez jest sporo okazji, bo wiadomo, że maleństwa szybko rosną. A ja nie bardzo miałam od kogo w spadku dostać ciuszków.
Kołyski są śliczne, ale wystarczają na prawdę na krótko. Koleżanka miała tylko na pierwsze 2 miesiące, potem musiała zrezygnować bo mała sie za bardzo wierciła.
Łóżeczko przyszło ekspresowo, wyło jakieś 250 z materacem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć dziewczyny
ale mam lenia od tygodnia tylko śpię i śpię
może to przez pogodę a może hormony
chociaż ja cały początek ciąży narzekałam że spać nie mogę normalnie energii było we mnie tyle że nawet w nocy spać mi nie dawała
a teraz za to masakra jak mąż do pracy wychodzi to ja pokręcę się po mieszkaniu i idę spać budzę się tak ok 15 i na szybkiego obiad robię a później ziewam po 22 i dalej hopsi hiosia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hehe jak pomyśle o jutrzejszej wizycie to aż serce staje mi dęba, oby było wszystko dobrze 🙂 ja też czekałam na wasze wieści bo to fajne 🙂 moje koleżanki też stale dopytują i czekają ze mną 🙂
...no wiecie ja w ogóle mam nadzieje że zrobi mi jutro to usg bo ostatnio powiedział, że w 22tc a ja mam jutro ostatni dzień 21tc...mam nadzieje że nie karze mi przyjść dopiero w niedziele do szpitala...no zobaczymy, na razie trzymam się wersji że pare dni nie robi róznicy 😎
jeju wy już się zaopatrujecie się we wszystkie te rzeczy, a ja nawet jednego ciuszka nie mam...no ale może od jutra wszystko się zmieni 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a co do łóżeczka to któraś w was pokazała mi taki fajny zestaw za 300zł i chyba się na niego zdecyduję w kaczuszki
http://allegro.pl/wyprawka-lozeczko-kolory-materac-posciel-12el-i1216081078.html
bo muszę przyznać że ja jeszcze nic dla naszej dzidzi nie mam 😞
jak idę do sklepu to wszytko różowe a ja chciałabym jakieś inne kolorki i wychodzę rozczarowana
widziałam w Maluchu takie fajne pajacyki bardzo dobre gatunkowo i fajne kolorki ale jeden 59zł wiec tez nie kupiłam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...