Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki Joanna 🙂 będę tutaj do was wpadać co jakiś czas tylko się nie rozpisujcie, bo lektura będzie mnie czekać 😁 Buziaki ;* Uważajcie tam na siebie. U mnie chyba będzie burza albo deszcz, bo niedawno grzmiało..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

hej poznym wieczorem witam nowa styczniowke 😁

my po kolacji nalecialo mnie na rybe smazona i zrobilam i zjadlam z bułeczka potem wykapalismy sie no i kodzio juz z kasza w łozeczku powolutku usypia 😁

Zycze miłej nocki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie wieczorkiem 🙂
My dziś mamy owocny dzień za sobą. Sprzedaliśmy działkę, mamy akt notarialny i trochę kasy 😉 Można szaleć 😜

Witam wśród nas nową styczniówkę. Jutro dopieszę Ci do naszej listy

Asia ja mam usg w czwartek po 10-tej 🙂 Nie mogę się już doczekać 🙂

Niusia a na czym byliście w kinie, że takie fajne było?

Spadam pod prysznic bo zaraz mój ulubiony Dr House (2 odcinki 🙂)

Miłej nocki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ojjj dziewczynki jak mnie boli brzuszek
głupia jestem i tyle
wczoraj sprzątałam to nasze nowe mieszkanko i dobrze się czułam
ale dziś widzę dzidziuś odbija sobie moje wczorajsze akrobacje bo obudziłam się z bólem podbrzusza takim jak na miesiączkę
troszkę się przestraszyłam ale wzięłam no-spę i przeszło
dziś idę do lekarza na kontrolę powiem że nie czuje chyba jeszcze ruchów i co ona na to a usg mam w poniedziałek
mam nadzieję że nie będzie mocno krzyczała bo nie przytyłam ani pół kg od kiedy jestem w ciąży .... a jem .... ojojojjj całkiem dużo ... nawet wydaje mi się że za dużo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie śpię 🙂 Dzisiaj byłam tylko 3 razy na wc, walczyłam z silnym bólem pół nocy, a potem następne pół przespałam bez żadnego bólu, czyli możliwe, że jakieś efekty są, najgorzej jest wieczorem.. wczoraj poczułam bodajże kościstą nóżkę małej, aż się zlękłam, bo wciskałam palce tam gdzie ona szalała i nie dostałam takiego miękkiego kopniaka tylko poczułam twardą kość fuj co za obrzydliwe uczucie 😁 😁 😁 nospa pomagała, nic mnie nie bolało, ale jak się zlękłam to ból wrócił od nowa.. To jest jakiś koszmar, byle do piątku zobaczę co powie lekarka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry. A raczej zimny wrr 😠
Kurcze jutro moja mała dziewczynka idzie do szkoły. Emocje mnie ogarniają 😜

HONORATKA napisz koniecznie co tam Ci lekarz powiedział. Na pewno wszystko jest ok

Blue ależ Ty się męczysz kochana. Jak najwięcej takich chwil co nie boli i aby lekarz coś zaradził!!!

Ja dziś do pracuni jadę mojemu szefuńciowi pomóc przy zamknięciu miesiąca. Miłego dzionka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asiu dziękuję 🙂 Jutro będziemy obydowoje z naszą małą dziewczynką i po szkole na pewno gdzieś razem wyskoczymy 🙂 Co do usg to jak moje drugie małe kochane się nie ujawni to już postanowiliśmy, że zrobimy 3d. Ceny w okolicy to 250 zł

Spadam popracować trochę co by z rytmu nie wypaść 😉 A potem pobuszować po sklepach z moją (prawie)pierwszoklasitką. Adama nie ma to znów jakieś ciuchy se strzelimy a co? 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...