Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witajcie wieczokiem 🙂
Ja już przeprosiłam się mężem i od razu lepiej. Już ryczeć mi się nie chce ale krwi mu napsułam fochami. A wszystko przez te nieszczęsne naleśniki 😜

Patka ale dokonałaś transakcji. Wózek fajny i cena atrakcyjna.

Asia mąż by mnie chyba zabił jakbym teraz okna myła i wieszała firanki. Na odkurzanie mam tylko szlaban otwarty 😉 Co do naszych ustaleń to moja gin strasznie się nie zdziwiła sytuacją. Powiedziała, że to zależy od kobiety. Niektóre po prostu nie odczuwają ruchów choć maluch się wierci. Dla spokoju poradziła byś podreptała do jakiekolwiek szpitala lub lekarza by się uspokoiła słuchając małego serduszka 🙂

Listę styczniówek poprawię już jutro. Dziś po wyprawie na chiuchy nie mam już siły. Kupiłam sobie jednak kilka odpowiednich bluzeczek 😉 No i dla malucha mojego skusiłam się na 2 pary słodkich body w bardzo neutralnym kolorze 😉

Dobranoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nazwisko ma obrzydliwe wg mnie 🙃 dlatego ja biorę dwuczłonowe 🙂 moje jest bardzo pospolite, ale lepsze 2 niż jego.. po drugie moje imię pochodzi od jego imienia, więc nie chce pajacować przed urzędnikami z podobnymi imionami i nazwiskiem. Dziewczyny!!!!!!! Dzisiaj pół nocy nie mogłam spać 😞 😞 😞 miałam silny ból nerki, poszłam do wc, ale to nic nie dało, nie wiedziałam jak spać, bo z każdej strony ból się nasilał jeszcze bardziej, wzięłam w nocy nospę, ale to nic nie pomogło, jedynie uśmierzyło ból, teraz też nadal boli.. tzn. jak się nie poruszam to nie.. ale jak oddycham to już czuję, że jest cała obolała.. macie jakieś pomysły? Niedługo zwariuję.. może to przez to, że wczoraj obżarłam się frytkami z dużą ilością soli i ostrego ketchupu? Ludzie chorzy na nerki powinni unikać soli.. a ja ją wręcz kocham.. 😮 a przy kamicy nerkowej słodyczy (czekolady głównie). Ciekawe jak tam moje wyniki wyjdą. 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wesa nie martw się 🙂 tak jak mówiłam dzieci szaleją kilkanaście tyś . razy dziennie tylko my tego nie czujemy 🙂 Urodziłaś już jedno dziecko, więc mięśnie już nie są takie zwarte jak np. u mnie, odczuwam ciągłe ruchy, bo miałam zawsze płaski/umięśniony brzuch z tego byłam zawsze dumna hehe 🙃 ale po drugiej ciąży będę mieć już niestety rozpechany, chyba, że się wezmę za ćwiczenia mięśni brzucha to może coś to pomoże. JEśli się tak stresujesz to przyciskaj palcem miejsca, gdzie maluch zawsze wariuje, ja tak robię to prędzej czy później kopnie, bo wody płodowe na nie naciskają 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
naciskam , ruszam ale nic:/ No ale tlumacze sobie , ze jeszcze przyjdzie czas ze bedzie porządnie kopał.
Moze i masz racje ,przy drugiej ciazy jestem już moze porozciągana hehe.
A i nie martwcie zie tzw" rozklapiochą" po porodzie , wszystko w tamtym miejscu wraca do normy. Mój mąz nie narzeka hihi:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uwielbiam spać na plecach to moja najlepsza pozycja od teraz hehe 🙂 na boki kłaść się nie mogę bo bym zdechła z bólu nerki.. a tylko na plecach trochę mniej boli.. Mam jeszcze kilka tabletek żuravitu to zjem, może przestanie boleć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moje Małe też zawsze mega aktywne z rana po tej okropnej nocy śpi jeszcze sobie słodko...

Wczoraj znów słuchałam serduszka tego malucha. Lekarka zawołała do gabinetu moją Natalę (siedziała z tatą na korytarzu), żeby z nami posłuchała. SZok. Jakby ducha zobaczyła. Do wieczora nie mogła zapomnieć i ciągle o tym mówiła 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.poradnikzdrowie.pl/ciaza-i-macierzynstwo/ciaza/gdy-sen-nie-przychodzi_35195.html
Wygodna pozycja
Jest jednym z podstawowych warunków zaśnięcia. Niestety, nie jest to teraz takie proste, zwłaszcza że wybór masz ograniczony. Odpada np. spanie na brzuchu – będzie możliwe dopiero po porodzie. Od ok. 6. miesiąca ciąży powinnaś też unikać płaskiego leżenia na plecach, bo wtedy macica uciska główne naczynia krwionośne, co powoduje gorsze krążenie krwi, a w efekcie trudności z oddychaniem, zawroty głowy czy nawet niedotlenienie dziecka. Na plecach możesz spać tylko w pozycji półsiedzącej, gdy pod ich górną część podłożysz podgłówek lub kilka poduszek (jest to też wskazane, jeśli masz zgagę). Najlepiej śpij na boku, zwłaszcza lewym, bo leżenie na prawym – podobnie jak w pozycji na plecach, choć w mniejszym stopniu – źle wpływa na krążenie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Justyna co do mojego imienia to lepiej poznaj jakieś dziecko co się tak nazywa 😁 Małe szatany, moja mama do teraz mi wszystko wypomina, jej dobra znajoma dała wnuczce na imię Daria no i się zaczęło "ukochana córeczka tatusia" wszystko co chce to dostanie, mała manipulantka, szybko zaczęła podnosić główkę i w ogóle.. Imię jednak trochę nadaje charakteru człowiekowi, ja do dziś pamiętam jak kulturalnie potrafiłam grać ludziom na uczuciach, jak chciałam zabawkę czy coś do jedzenia to nie było krzyków, histerii z mojej strony czy też płaczu, ale umiejętne zagranie tzn. spojrzałam się głęboko w oczy np. babci i mówiłam "babcia kupisz mi to.. ale jak nie masz pieniążków to nie musisz.." 😁 😁 😁 😁 No i która babcia za taki tekst by czegoś nie kupiła? 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nadal nie mam pomysłu na imię.. Macie może jakieś linki do imion? Ciągle chodzi mi po głowie zdrobnienie, bo tak nazywam swoją kotkę "Niusia" słodko by było wołać córkę "Niusia, Niuśka" ale Nina mi się nie podoba za bardzo, znaczy mam złe skojarzenia z tym imieniem 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Niebieska ja mam w domu jedną taką Małą manipulantkę więc z drugą (koziorożcem - wiem bo sama jestem 😉) po prostu się liczę. Jakoś nie spodziewam się "niczego lepszego" 😉 No i jak tu ma imię nie pasować 😜

Idę ogarnąć chatkę a że obiad mam gotowy to se poprzesadzam moje kwiaty. Pokupowałam wczoraj kilka fajnych doniczek i jednego nowego kwiata więc się pobawię ziemią 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pewnie chłopak 😜

Co do imion to my przy wyborze Natali zrobiliśmy tak, że każde z nas wypisało kilkanaście tych które nam się podobają (z bazy imion). Potem kazde z nas skreślało kolejne z listy drugiej osoby. Zostały Ola i Natalka a że ruch był męża to wyszło jak wyszło. Jakby była moja kolej moja córcia nazywałaby się Ola.
Teraz mąż nie ma nic do gadania. Ja wybieram a Natala mnie wspiera więc co ma chłop do powiedzenia? 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...