Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Czesc brzucholki 🙂 widze ze wybieracie imionka dla swoich malenstw 😉
My mielismy dla chlopca Lukas i Simon, dziadkowie z Polski mieli by prawo uzywac polskich imionek 🙂 Ale jednak padlo na Lukas 🙂 A dla dziewczynki mielismy wybrane: Nicole, ale mi sie tez bardzo podoba Oliwia, Laura, Paulina. ale jesli sie okaze dziewuszka to bedzie Nicole 😉

Poplywalam sobie godzinke i taki glod mnie dopadl jak przyszlam do pracy ze myslalam ze zwariuje. Musialam szybko jakas gruszke zjesc 😁zaraz bedziemy miec wspolne sniadanko i juz nie moge sie doczekac 🙂

Myslalam ze po tych wczorajszych sliwkach to brzuch mi peknie 😲 no ale jak sie dziecku chcialo to coz... 😁

Jakie plany na weekend dziewczynki? Ja juz sie nie moge doczekac 🙂 ale czeka mnie sprzatanko i mycie okien i koszenie trawy... Ale damy rade 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oluś ja już ostatnimi czasy kosiłam trawę 😁 aż nie mogli mnie odpędzić od tego.. to takie odprężające zajęcie 🙂 tylko momentami myślałam o tym czy nie zaszkodzę maluchowi, ale skoro mam prawidłowo rozwijającą się ciąże, nie ma ryzyka przodowania to chyba wszystko jest ok. apropo łożysko mam na ścianie przedniej (to sprzyja odczuwaniu szybko ruchów czy później?) bo skoro poczułam pierwsze bąbelki w 15tyg. i 4dniu to chyba szybko co?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ma znaczenie, ale tylko względem odczuwania ruchów, ponoć ściana przednia blokuje ruchy, bardzo późno się je odczuwa, lub w minimalnym stopniu, ale jak widać na moim filmiku odczuwam całkiem dobrze hehe 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
joga basen mmmmmm .....
mogę sobie tylko pomarzyć 😞
z zaleceń poszpitalnych wolno mi tylko leżeć na łóżku i ewentualnie machać nogami w momencie przerzucania się z boku na bok 😜
ale we wtorek idę na wizytę i zapytam o basen bo już czuje się lepiej może mi pozwoli moja kochana pani doktor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nusia moja robiła tak na początku, zresztą teraz też potrafi, jak ja mam rękę położoną to kopie, jak nie mam to dosłownie jeździ pod brzuchem, a jak mój kładzie to musi się naczekać by dostać choćby 1 kopniaka 🙂 Jak ja patrzę to kopie ile wlezie i widać jak skóra podskakuje, jak on chce to tylko od czasu do czasu.. nie wiem może dzieci coś czują 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wzięłam sobie stetoskop do ręki i przyłożyłam do brzucha jak teraz mała wariuje i chyba słyszałam serce 😉 bynajmniej było takie miarowe podobne echo do serca, ale 100% pewności nie mam.. było słychać tylko wtedy kiedy mała mocno była przybliżona przy skórze, bo się wierciła. 😆 I znowu jem kukułki..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja powoli dostaję deprechy.. usilnie szukam sukienek z rozmiarem M, ale nie potrafię zaakceptować tego, że mi piersi urosły 😠 kiedyś tam miałam 85-88, a teraz 95 i to jeszcze bez stanika to jak stanik większy założę to kolejne cm dojdą 😮 i cholera jasna wszystkie sukmany są za małe z rozmiarem M, a takie śliczne są.. ale jak kupię L to będzie mi za luźna na pewno w ramionach ehhhhhhhh szlag by to trafił, czuję się jak krowa dojna. A gdzie tu koniec ciaży, to pewnie do ponad 100 dojdę 🤨 Wiem, że histeryzuję, że kobiety mają 3 rozmiary większe ode mnie, ale tak to jest jak ktoś ma małe fajne piersi to potem dziwnie się czuje w większych, jak idę kupować bluzki to na siebie patrzeć nie mogę.. we wszystkim co dotychczas fajnie wyglądałam teraz wyglądam dziwnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Daria ja tez juz biegam w ciuchach ciezarnych 🙂 wszystko jest opiete na cyckach i brzuchu, no i troche moze tez w tylku, sama nie wiem... Niby rozmiar jeszcze M ale to ciezarny M 😁... Mi cycki urosly juz 4 rozmiary 😁 Moj mezulek jest chyba wlasnie z tego najbardziej zadowolony 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U mnie tez cały czas pada. Ale to nic i tak siedze w domku hihi.
A moja mamusia przyjedzie w czwartek z włoch. Niestety na krótko bo tylko 2 tyg. Ale zawsze to coś. Juz ja wysłałam na zakupki, zeby majci jakieś dresiki na jesień pokupowała bo zaczyna porzadnie pizgac hehe.Jesień jak nic. Ale zaraz zima i maluszek bedzie z nami 🙂 Chyba bedzie Bartek coś mi sie wydaja, mama moja mówi, ze to najładniejsze z tych imion co mi sie podobaja. No i większość obstaje u nas za tym imieniem.
Oczywiscie najadłam sie juz, dzis na obiadek były kluski śląskie , gulasz i do tego ogóreczek kiszony mniam 🙂 czas sie połozyć i pospać:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałam właśnie od swojego sms cytuję: Uważaj na siebie i córusie 😆 Kocham was, zjedzcie coś 😁 😁 😁 😁 Ahaaa czytałam, że w 20tyg. zaczyna formować się nos 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A mnie moj wkurza!!!! Ja sie martwie wszystkim, jak to bedzie czy sobie dam rade itp a on mi tu wyskakuje jak go wkurwiaja w pracy! I wrzeszczy mi do sluchwaki, ze musi pohadac z szefem bo nie podoba mu sie to co z nim robia itp itd. Toz k..wa mac idz sobie pogadac z szefem, albo z kumplem na piwo i wyjrzycz sie jemu a nie mi. Jakbym cholera malo miala zmartwien - no wykrzyczalam sie na forum. Wdech... wydech i funkcjonujemy dalej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny jak idziecie do dentysty to bierzecie znieczulenie
tak sobie wczoraj uświadomiłam że ostatni raz byłam chyba na początku roku na kontroli i niby wszystko było oki to chciałabym iść znowu
ale jeśli okaże się że muszę zrobić jakiegoś ząbka to nie wyobrażam sobie nie brać znieczulenia 🤢
czytałam że już w 5 miesiącu znieczulenie nie ma wpływu na dzidzię ale tak jakoś się boję
a może jak znajdzie się jakaś mała dziurka to powiem że przyjdę po porodzie ... 😉
a dupa i tak nie dobrze bo przecież karmiąc tez nie powinno się znieczulać ajjjjj .... nie lubię bólu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja po wczorajszym płaczliwym wieczorze dziś od samego rana jestem o krok od płaczu. Szkoda gadać...

HONORATKA ja w zeszłej ciąży przy kanałowym leczeniu oczywiście ze znieczuleniem działałam. Dentystka wiedziała, że jestem w ciąży

Wpadnę do Was wieczorem. Może w lepszym nastroju
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Blue no zobacz jaki słodki sms, a jednak wolał córunie 😁
Honoratka ja też brałam znieczulenie, mój gin mi pozwolił i powiedział że nie ma wpływu bo jest to znieczulenie miejscowe, działające tylko na nerw łączący dziąsło (czy coś) z mózgiem 😮 co innego jakby się brało znieczulenie ogólne (w żyłę)...
u mnie też pogoda do d*** leje deszcz jak w październiku...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...