Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
mój bobas też najaktywniejszy jest rano, potem jak jem obiad a później wieczorem 🙂
czasem jak się przebudzę w nocy to tez czuję małe szmeranie 🤪
a dziś rano jak spojrzałam na brzuch to miała jedną wielką kulkę po prawej stronie 😉
Kasiulek no ja cała jestem podniecona 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja kopie z rana jak coś zjem lub jak się obudzę 🙂 a ja lubię tą wielką twardą kulkę po prawej stronie jak się budzę 😉 bynajmniej wiem, że to ona.. no to dobrze, że tylko ja tak nie mam, bo pamiętam te czasy kiedy ona non stop figlowała, a teraz są długie momenty ciszy, będziemy się chyba martwić od 28tyg. jak przez godzinę nie będzie się ruszać ok. 10 razy, ale wtedy co godzinę ma się tak ruszać czy tylko raz dziennie robić taki pomiar?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc dziewczyny, przez weekend bylam troche niedostępna, ale juz jestem 🙂

witam nową koleżankę 🙂

co do ruchów małej to jednego dnia daje się we znaki, drugiego prawie wcale, najbardziej chyba wtedy jak kładę się spać, w ciągu dnia mało
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj Asia jakbym widziała siebie w czwartek 😉 Nie dołuj się kochana. Nie ma sensu się denerwować. Ja wywaliłam mojemu wszystko jak na dłoni i zrozumiał, że w domu nie siedzę tylko po to by było zawsze posprzątane, ugotowane a ja z tego zadowolona.

A mi przez weekend waga skoczyła. Do przodu 😞 Od dziś ograniczenia maleńkie 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moja teściowa tez skrytykowała wczoraj imię naszej córci mówiąc:
A co to za imię Anastazja, którego nie można zdrobnić. 🤢
To odpowiedzieliśmy jej że nie każde dziecko trzeba wołać na 2 sylaby a jak ktoś powie 4 to się nie przemęczy. 🙂
Bo chcielibyśmy mówić do niej nie Ana, Ania albo jeszcze inaczej tylko właśnie Anastazja. Mnie tez nikt nie zdrabniał, a jak poznałam teściową to od razu zaczęła swoje Honia i Honorka wtrącać to jej mąż delikatnie zwracał uwagę że tego nie lubię.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Teściowe to potrafią. Zresztą w ogóle te "stare baby" mają coś do siebie. Moja babcia bardzo się zmarwtiła, że będziemy mieli drugą córeczkę. Mówię jej, że bardzo chciałam, że bardzo się cieszę a ona po co mi druga. Przydałby się chłopiec do praki i że Adam to pewnie nie zadowolony. Zgasiła moją radość -na chwilę co prawda ale....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hehe ja tak samo słyszałam jak poznaliśmy płeć teksty w stylu: ojjj to pewnie mąż niezadowolony że nie będzie miał pierworodnego... cholera jasna a co to jest potomek rodu królewskiego ?? 🤢
bez sensu .. mój mąż cieszył się jak głupi że będzie miał córcię i od razu zapowiedział że to bedzie córusia tatusia 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja pragnę drugiej córeczki. Mój mąż oszalał po raz drugi więc za przeproszeniem po co mi parka. Bo ładniej tak? Szlag mnie trafia jak ktoś ma takie myślenie. Rodzice dzięki Bogu nie komentowali 😉 Zresztą moja mama też bardzo się ucieszyła z Majeczki (i imię jej się spodobało bardzo 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hehe moi teściowie też mają czasem teksty, że aż gul mi skacze. A są już "starzy" bo bardzo późno mieli dzieci i czasem takie naleciałości im zostały 😮 mój teść też mówi że musi być być chłopak bo takie piękne litewskie nazwisko przejmie (ale mnie to wpienia), a jak się nie uda to będą się starać aż wyjdzie 😮
teściowa twierdzi że nie będzie się w nic wtrącać, jednak bardzo w to wątpię, skoro już teraz mówi mi ile mam jeść żeby dziecko było dorodne, to co dopiero później 🤪
co do piczki to jeszcze jakoś ją widzę 😜 hmm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...