Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Dona smaruj sie tam jakimis oliwkami i bedzie dobrze 😁
Ja uzywam tego olejku clarinsa, smierdzi mi to no ale co zrobic ... Jakos przezyje 😁
A zanim sie nim wysmaruje to kumpela mi doradzila bym sie wymasowala gabka do cellulitu (kupicie ja w Rossmanie za 3 zl), zeby pobudzic krazenie i wtedy olejek i zimna woda i bedzie ok 🙂

Mam nadzieje 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
te kobity to jakies wyjatki. kto po 4 czy 8 latach zaczyna sie zastanawic, ze moze cos trzeba z tymi rozstepami zrobic... ale rzeczywiscie masakra - dalo mi to do myslenia 🙂 podejzewam, ze jak my sie smarujemy i nam sie zrobia jakies to na pewno nie bede takie tragiczne jak te w tvn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no ja mam nadzieję,że obejdzie się bez rozstępów chociaż mam do nich skłonności, całe nogi do połowy łydek mam zaorane 😞 ale smaruje się więc mam nadzieję, że się uda. Kurcze rano się zważyłam i było 60,5 kg a przed ciążą było 53... Masakra. Koniec z frytkami i ciasteczkami..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do karmienia piersia boli strasznie owszem jest to piekna chwila czułosc z maluszkiem ale nie zawsze co do wygladu piersi mam okropne jak baba po 70 ale wazne ze maz nie narzeka 😁 co do nakladek na moje piersi nie pasowały jakies jakby za duze 😁


mialam cc i nikomu nie zycze i jak słysze ze ktos chce na zadanie to krew mnie zalewa lepiej sie pomeczyc kilka godz i potem normalnie funkcjonowac bo po takiej operacji macica jest osłabiona 25% niz u kobiety rodzacej naturalnie gdzies kiedys czytalam o cc :;D


kazda sie boi bolu ale przejdziemy przez to inne kobiety daly rade a my nie damy!!!!


damy!!!


jutro juz usg nie moge sie do czekac eh......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co do rostepow mam je wszedzie brzuch uda rece plecy piersi 😁 i tez sie tym nie prtzekmuje a jestem mloda z kodziem smarowalam sie wszystkim i nic nie pomogło kwestia naszej skory 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka Brzuchatki:*

ale sie dzis nagonilam po urzedach masakra....a mam sie oszczedzac....

wiec co to tej listy-TO moze niech kazda z nas zoabczy i napisze co jest zlego w LISCIE a pozniej sie popraiw to oki??

u mnie jest zle...bo bedzie Izabelka a nie Przemek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

milka ale mnie rozbawilas tym arcydzielem dzis wyrzucilismy kodzia łózeczko zeby sie przyzwyczaił do zwyklego tapczanu zeby potem nie włazil mi do łózeczka dziecka 😁mysle ze do grudnia zapomni
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

własnie moj synek spi na takim o ; http://img833.imageshack.us/img833/9488/zdjcie0318.jpg


ale na innym portalu dziewczyny pokazywały swoje łozka dla dzieci maja jak materac dosłownie ze dziecku nic sie nie stanie nawet jak spadnie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...