Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hehe ostatni babka w sklepie myślała, że jestem w 8 😁 Ja właśnie wróciłam od gin i wcinam kolację 🙂 Z maleństwem wszystko dobrze, macica jest wysoko jak należy, szyjka też git więc te moje skurcze narazie nie narobiły szkód. Po raz pierwszy dzisiaj usłyszałam bicie serduszka mojego maleństwa i tak zapierdziela, że aż miło 🙂 Ale niestety nie zrobił mi USG i jej nie widziałam 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja też już po badaniu wszystko dobrze
po raz drugi słyszeliśmy z mężem serduszko i śmialiśmy się że bije jak galopujący koń 😁
a niestety na usg muszę czekać bo mój dr nie ma aparatu usg u siebie
przy następnej ciąży postaram się wybrać lekarza który ma usg w gabinecie wtedy wizyty są bardziej kompleksowe bo płaci się w sumie podobnie a jak wiele tracę nie widząc dzidzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
właśnie jeszcze odnośnie wizyt
dziewczyny jak często teraz pojawiacie się u lekarza bo moja dr dziś powiedziała że będziemy widziały się nie co 4-5 tyg jak wcześniej a co 3 i zastanawiam się czy to nie za często i czy nie jest to tak specjalnie żeby wyciągnąć kasę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂
Dziś znów słonko piękne od rana 🙂


HONORATKA napisał(a):
właśnie jeszcze odnośnie wizyt
dziewczyny jak często teraz pojawiacie się u lekarza bo moja dr dziś powiedziała że będziemy widziały się nie co 4-5 tyg jak wcześniej a co 3 i zastanawiam się czy to nie za często i czy nie jest to tak specjalnie żeby wyciągnąć kasę
Moja nic mi takiego nie mówiła jeszcze. Na ostatniej wizycie kazała zapisać się za miesiąc jak do tej pory.


Co do wagi to z rana mam 5 kg na plusie (wolę te ranne pomiary bo wieczoram bywa już różnie 😜)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...