Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

moja mała na ostatniej wizycie czyli 6 dni temu była ułożona główkądo góry i chyba nadal tak jest bo czuje kopniaki na samym dole.
Dziewczyny to juz chyba ten etap ze nas zaczyna wszystko boleć - jak długo pochodze to boli mnie wszystko od pasa w dół,krocze, pachwiny.
Jesli chodzi o leki to ja od początku ciązy wzięłam tylko jeden Apap - dzięki Bogu nie było potrzeby zeby brac inne i więcej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

ciiesze sie ze wszytsko w pozadku no ja jutro sie dowiem w jakim polozeniu maluszek jest czy sie przekrecil i mam nadzieje ze nie bede miec wizyt co 2 tyg bo tak daleko jezdzic zkodziem eh wygodniej mi co 3 4 tyg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja jeśli chodzi o leki to do tej pory brałam tylko te od gina, na skurcze i na infekcje psiutki. Dopiero teraz bo już mnie zapaleniem oskrzeli postraszyli biorę ten antybiotyk 😞 Mam nadzieję, że malutka tego nie odczuje. Ja mam wizytę dopiero w przyszły czwartek, ciekawe jaki ten mój słodziaczek jest już duży 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Joasia jeszcze nie bylismy no i chyba nie bedziemy chodzic, chociaz zalezy mi na nauce oddychania przy porodzie

Patka ja tez chyba chce rodzic na Inflanckiej, tzn ze teraz jezdzisz tam do lekarza? my z mężem mamy zamiar przejechac sie tam i zobaczyc jak wygląda porodówka i sale po remoncie
a ty widziałaś? jak twoje opienie na temat tego szpitala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc dziewczyny ja tez bylam dzisiaj na wizyie dziecko ułóżone prawidłowo.Szyjka zamknieta.I waże 59.3kg.Troche mnie ta waga przeraza bo przytylam juz 8.3kg a z sebastianem przytylam tylko7 kg przez cala ciaze.I mam jeszcze noramlnie wizyty co 4 tygodnie i mam termin na 16 albo troche wczesniej nie na 20 stycznia bo amm sie tymi terminami z usg teraz nie sugerowac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sluchaj jezeli chodzi oinflancka jestem taka osoba ze wszytsko mi odpowiadalo przy porodzie z konradem wazne aby dziecko przyszlo na swiat a nie moja wygoda do wszytskiego sie dostosuje personel byl ok bo nie powiem ze wspanialy jezeli chodzi o porod nie odpowiemci mialam cc 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka 🙂
Ja dziś jakoś bez dobrego nastroju więc żeby nie przynudzać...


Dona napisał(a):
Justyna a gdzie ty Natalie rodziłaś i gdzie teraz planujesz Maje rodzic ? w którym szpitalu?
Natalę rodziłam na Karowej i bardzo bym chciała znów tam rodzić ale ciężko tam się dostać z biegu więc (wtedy tam jeździłam do poradni cukrzycowej w 37 t.c., na ktg i tam zpalanowali mi cięcie) sama nie wiem. Może ten Praski do którego namawia mnie moja gin. No chyba, że już w Mińsku a tam wyboru nie ma bo chyba jeden tylko szpital.

Milka, Asiu, Wesa i Honoratko oraz wszystkim potrzebującym 🙂
[URL=http://img230.imageshack.us/i/376903kopiefiltered.jpg/][IMG]http://img230.imageshack.us/img230/6853/376903kopiefiltered.jpg[/IMG][/URL]




Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
...widzę że już wszystkie się sypiemy i każdą coś boli, to tu to tam 😮
ja też dostałam dziś paczkę z pampersami, ale dostanę jeszcze jedną bo podałam też adres moich rodziców 😜
a ja wózek chce kupić już w przyszłą sobotę, chociaż wolałabym jeszcze poczekać...ale z drugiej strony 10% rabatu drogą nie chodzi. Zostaję raczej przy Bolderze, gondola duża 86/40 chociaż podoba mi się też X-lander ale tutaj tylko 75/33 więc spora różnica 🙃
my zaczynamy szkołę rodzenia jutro, ciekawe o czym będą opowiadać 😉
dziś za to oddałam siuśki i krew (ciekawe co mi znów opadło) i wybrałam pielęgniarkę środowiskową...ahh jaka miła była 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja bym się z chęcią zapisała do szkoły rodzenia. Albo na ćwiczenia dla ciężarnych -nawet wczoraj widziałam w szpitalu ogłoszenie o bezpłatnych zajęciach ruchowych dla ciężarówek 2 x w tygodniu. Nie mam jednak co zrobić z Natalą i dupa blada 😞

Co do prezentów to u mnie w firmie też czekają bony dla mnie (za 3 stówki) i paczka za 5 stówek (taki budżet ma mój szefuńcio na te święta, że dla każdego z kadry wyszło po 500 zł i w ramach tego może zrobić dowolne paczki dla nas 🙂)

Miłej nocki :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...