Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
u mnie pogoda dziś super (W końcu!) błękitne niebo, słonki i 15 st 😎
jak to niedziela leniwie, a my z mężem też jacyś nadąsani, wszystko nas drażni od rana 😉
oj Honoratka moja babcia piecze pączki przepyszne, ale przepis ma moja mama - będę dziś u niej to wezmę i jeśli Cię to urządza to postaram się napisać wieczorem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasiulek moja dzisiaj znowu ma te "dni" od godziny lub więcej non stop się przeciąga, brzuch lata na wszystkie strony i wystawia kopytka 🙂 a na spacerze dostałam bolesne kuksańce, dobrze, że nadal jest taka żywa mimo wszystko inaczej bym zwariowała z niepewności. No to mąż pewnie się cieszył jak małe dziecko widząc takie zawirowania haha! 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w Wawie pogoda dzis byla super, słoneczko i temp + 16 st.
zaliczyłam z mężem długi spacer az mnie nogi i pachwiny rozbolały 🙂
a ja dzis robiłam Kopiec Kreta- pychota 😜 i dopiero obiad jemy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U nas tez dziś piękna pogoda 🙂 A ja siedziałam w szkole, wymeczyłam sie na maksa, pozałatwiałam sobie egzaminy zeby wczesniej wszystko pozaliczac i zdążyc przed porodem. Pierwszy egzamin za tydzien, ale nawet babka mi pytanie podała tylko je opracuje i sie naucze hehe 🙂 a 5 grudnia nastepny egz. i facet tez mi pytania na e maila przesle.dobrze być w ciązy w szkole 🙂 wszyscy ci na reke idą zebyś tylko pozaliczała 🙂
zarza usypianie Mai. Dzis bedzie pierwszy raz sama w pokoju swoim spała bo u nas nowy pokoik juz skonczony i teraz dzieci mają swój a my swój. pewnie bede latała w nocy 100 razy czy u niej wszystko oki...ale musi sie nauczyc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzień dobry Mamusie 🙂
Ja po nocy nie wyspana bo latałam do Mai 🙂 Ale nie było tak żle jak na pierwszą noc gdy śpi sama w pokoju 🙂
Co tam dzis planujecie robic.??
Ja bede układała w komodach ciuszki dla dzieci 🙂 Obiadu nie robie bo mam z wczoraj także luzik 🙂
A jak bedzie taka ładna pogoda jak wczoraj to póżniej z Mają na spacerek pójdę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej
ja dzis wczesnie wstałam, bo kolezanka do mnie dzwoniła rankiem i juz nie usnęłam. Pogoda u nas super - taka jak wczoraj, mąż w pracy, ja sama w domku, więć co moge robic.....pozmywam, pooglądam telewizje, moze na spacer później wyjde i tyle 🙂 aha no i trzebaby było coś ugotowac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej mamuski 🙂

Jak tam po weekendzie? My na spokojnie 😜 pelen luz, sami, cieszylismy sie ostatnimi weekendami wolnymi 😁 😁
Wczoraj bylismy w kinie na tym filmie RED. Widziala ktoras z was? Jest super 🙂 Naprawde wart obejrzenia 😁 dobry humor, super akcja no i super aktorzy oczywiscie 😜
No i zamowilam w koncu bilecik do Polski wiec zawitam do rodzinki za 1,5 tygodnia 🙂 Juz sie nie moge doczekac 😜

A moj maly to sie wczoraj tak wiercil i uciskal na zebra ze nie moglam wysiedziec, musialam chodzic caly czas 🥴 wiercipietek maly 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny a ja przez weekend bylam w szpitalu 😞 od czwartku do wczoraj wieczorem.Dostalam skurczy w środe wieczorem i pojechalam na izbe i dobrze ze rozwarcie sie nie robilo to mi zahamowali skurcze i musialam jeszzce poleżec do wczoraj ale jest juz ok.Lekarze powiedzieli ze napewno w tym roku urodze 😞 ale ja nie chce jeszcze w tym
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...