Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Oj mi sie tez nudzi bo mój mąż mi gdzieś zwiał i cos przy samochodzie robi przed domem , ahhh z tymi facetami.
ja prace do szkoły napisałam, jutro sobie napisze drugą.
pogoda u nas taka sobie, choć czasami jakieś słonko sie przebije.
Maja spi a ja chyba ide coś znów zjeść:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Bo tam rośnie mały potwór 🤪 to to była u niej faza spokojna, najlepiej jak zaczyna jej odbijać po słodkim to się napatrzeć nie mogę, ale jak tylko mój chce zobaczyć co ona wyrabia to od razu przestaje 😜 i wyczuwa jak chce ją nagrać też od razu cisza, dlatego tylko te wolne ruchy mogę nagrywać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie 🙂
A mój mąż walczy. Już drugi raz maluje łazienkę i przedpokój.
A ja muszę się pochwalić, że od wczoraj moje cukry wróciły na swój tor (tfu, tfu odpukać) 🙂 Chyba się strach po rozmowie telefonicznej z dietetykiem kiedy to umawiałam się na poniedziałkową wizytę i coś mi tam rzucił, że może insulina czy coś... Az wierzyc mi się nie chce bo jem co wczesniej a przez parę dni była normalna lipa. Może rzeczywiście to moje zmęczenie i osłabienie sie do tego przyłożyło. Zresztą zobaczymy co dalej

Miłego wieczorku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moj Jaś tez tak wariuje w brzuchu , że cały mi skacze. Widać bardzo z daleka jak cały brzusio zmienia kształty. A naprawde myslałam ze dziewczynki tylko takie nadpobudliwe, ale mój syn taz coś ma z ADHD, teraz też właśnie skacze po brzusiu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oto dzisjejszxa fota bedzie wyswietlana tutaj przez 24 godz http://www.benc.pl/pub/dm37TfoyDjIjv25xD8BXWrL9xZVdyXqSFgJhFG8SOfw/ taki jestem duzy a tu nikogo nie bylo szkoda wy tylko rano klikacieno nic bede jutro moze uda mi sie wkoncu wejsc rano bo zawsze czasu brakuje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
robię sobie projekt drogi patrze na zegarek a tu już 11 i myślę że pewnie na brzuszku dyskusja na całego
a tu cichutko ...
pewnie macie mężów przy sobie
mój musiał iść do pracy ale wróci wcześniej więc dzień jakoś zleci
a jutro mamy gości przyjeżdża moja mama i 6letnia siostra jedziemy na basen a w niedziele do kina 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej mamusie. U mnie dziś gwarno. dopiero teraz jemy obiad. Od ranao goscie dzieciaków miałam całą chate . kuzynki z dzieciakami dwie bratanice , sąsiadki córa....a jeszcze dziś koncówka roboty na nowym pokoju.
Z allegro przyszły mi rzeczy dla synka 🙂 pieluchy, pokrowce na przewijak, chustki, zel do mycia i inne duperele.
Padam na twarz a to jeszcze pół dnia do przezycia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja już po usg i mam mieszane myśli.. 🤨
Mała wg @ ma 30tyg.6d wg usg 31tyg. 4d więc znowu jest starsza o kilka dni, waży 1818g więc ładnie przybiera na wadze, można nawet powiedzieć, że wg centyli z netu jest ponad średnią.
no i teraz sprawa najgorsza.. lekarz zauważył, że ma zbiornik wielki nieco poszerzony - 11mm to chyba jest w móżdżku albo jego okolicach i zapytał się czy chorowałam na coś byłam przeziębiona, zgodnie z prawdą pow. że tak (bo były te nerki i przeziębienie) no i powiedział, że na razie nie ma czym się martwic, ale jak się mała urodzi to mam te wyniki pokazać pediatrze że jak się nie będzie powiększać to tym bardziej będzie ok. zapytałam czy to na coś rzutuje, że np. może mieć jakiś niedorozwój itp. to powiedział, że nie.. i nie mam się martwic NA połówkowym tego nie było, a po nim zachorowałam od razu na nerki. A tak to wszystkie parametry są w normie i jest "zdrowa". Aha i mam tylko 1 zdjęcie jej buzi z profilu, bo była schowana i nie chciała się za cholerę pokazać!! To było wredne z jej strony. Leży główką w dół. Później wkleję jej zdjęcie, ale za wiele do oglądania to nie ma 😁 Aha i byłam w szpitalu zrobić badania na toxo, tarczycę i grupę krwi. No i za 1/2tyg., pójdę do mojej lekarki zobaczyć co tam u małej słychać, wtedy to już będę mieć wszystkie wyniki zrobione.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzisiaj wyjątkowo mało Nas 😉
Weekendowo już 🙂
Blue Twoja Mała fajnie rośnie 🙂 🙂
Nusia super ostatni Twój dzień, już masz labę 🙂
Ja jeszcze dwa tyg. czekam na usg 😞
Mały szaleje, już nawet widzę jak stópki wypycha 🙂
Też w następnym tygodniu zrobię toxo, wassermana i może hbs bo nie miałam.
Spokojnego popołudnia 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej to rośnie laska Femmki 😁 wieloryb jakiś haha 🙂 no cieszę, że mimo tego co ma tak ładnie tyje 🙂 oby tak dalej. A zauważyłyście, że na tym 3 usg coraz więcej chorób wyłazi? To z tą pępowiną, to jakieś odchylenia w tyg. , to co moja ma rzekomo od mojej choroby, straszne to się robi 😞 Tylko, że na szczęście nie mówił nic, że mam przyjść np. za 2tyg. na kontrolę czy robić jakieś badania, więc to mnie jakoś trzyma przy życiu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Babeczki, widzę że tu pustki dzisiaj. Blue sporego juz masz bąbelka. Ja nadal zmagam się z grypskiem, jest coraz gorzej. Od wczoraj męczy mnie gorączka pod 39 😞 Normalnie mam w domu epidemię, dzieci i siostra, mąż i ja wszyscy leżą.. Zajrzę może jutro. Buśka 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...