Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

Hmm to może zadam jedno z intymnych pytań czy wasi faceci podczas seksu też czują coś twardego w środku? bo się przyznam, że "podczas" czułam swój pęcherz 😁 ale od środka takie dziwne uczucie było, a mój stw że czuł coś twardego no, ale to chyba nie była główka? jA tak myślę, że to było tak.. główka popychała pęcherz, a on naciskał ścianki pochwy - może być? 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ale przed chwilą męża rozbawiłam
dzwoni do mnie i pyta co robię a ja tak na zwałe mówię że sprzątam, piorę ciuszku malutkiej - bo komoda już złożona - ze ogarniam mieszkanie
nie mija 5 minut a tu drzwi się otwierają i wchodzi mój mąż ubrany w galowy mundur wojskowy z kwiatkami za to że tak dzielnie sprzątam
a ja co - siedzę w piżamie przed kompem i brzuszkuje 😁 😁 😁 a w domu nie zrobione kompletnie nic 😁
no to mi powiedział że dobrze wiedział że tak właśnie będzie i zaczął się śmiać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki wstyd 😁 jego mina musiała być bezcenna hahahahaha! Kłamczucha ta żona nie ma co.. 😁
To nie była szyjka, bo szyjkę mam po lewej stronie, a nie po środku 😁 poza tym ona jest strasznie wysoko, więc nie ma mowy, by o nią obijać i jest rozpulchniona, że hoho więc by czuł, coś miękkiego najwyżej, bo sama do ginki mówiłam, że jak wkładam palec to czuję, że ona jest miękka jak galareta i rozpulchniona, a ona noo musi taka być bo jesteś w ciąży, a dopiero dużo dalej jest twarda 🙂 to było czuć po środku pochwy 😁 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jestem już po wizycie.
Wszystko ok, serducho słyszałam, nic nie przytyłam przez miesiąc 🙂 Kurcze tylko na usg dopiero na 30-ego 😞
Dała mi skierowanie bym skonsultowała te moje cukry w poradni ale powiedziała, że tragedii jeszcze nie ma. Niech na to jednak rzuci okiem specjalista

nusia27 napisał(a):
dziewuszki a mowili wam cos ginekolodzy o wymazie z pochwy na kilka tygodni przed porodem? czytalam przed chwila ze jest jakis wykrywajacy bakterie Streptococcus agalactiae
Mi pobierała dziś wymaz do analizy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tylko to jakieś głupie bo ja mam glukometr w domu i kuje się średnio 3 razy dziennie na czczo godzinę po śniadaniu i później godzinę po obiedzie i nigdy nie miałam wyższej niż 100-110 wiec nie wiem skąd tu nagle powyżej normy ??
nawet w ten sam dzień się kułam i było dobrze
nie martwi mnie to jakoś specjalnie gorzej że trzeba będzie pić to cholerstwo jeszcze raz a strasznie tego nie lubię
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny wiem o co miałam was zapytać
chcę już wyprać ciuszki kupiłam proszek JELP i teraz mam zonka bo zastanawiam się czemu nie wzięłam płynu do płukania poleciałam do sklepu a tam pani mi mówi że do LOVELI jest płyn do płukania a do JELP nie trzeba
i sama już nie wiem
potrzebny ten płyn do płukania czy nie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny ja od poczatku ciaży przytyłąm 6.3kg to w miere jestem zadowolona 🙂A co do wagi dziecka usg nie trzeba wierzyc.Ja jak sebastiana rodzilam to w dzien terminu zrobili mi usg i sie okazalo ze mały waży 2600 i stwierdzili ze poczekaja z wywolaniem bo jeszcze on mało waży pozniej mi w piatek zrobili i ważyl 4600 i chcieli mi juz cesarke robic ale jakis lekarz przyszedl i im powiedzil zeby poczekali i seba sie urodzil we wtorek z waga 3170.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...