Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej mamusie 🙂

Ale zescie sie rozpisaly 😁 Jak tam po waszych wizytach?

Ja sie dzis troche zesmucilam 😞 Moja siostra z rodzinka miala dzis do mnie wpasc, ale sie rozchorowala 😞 Ma zapalenie pluc, krtani i gardla i dostala antybiotyk na 7 dni, wiec lipa... A tak sie cieszylam ze mnie odwiedza... No ale trudno... Bede musiala te karpie tutaj lapac tylko nie wiem gdzie 😁 😁 Ani sledzi, ani piernika... gole te swieta sie zapowiadaja 🤨 Jeszcze moze cos wymysle ale bilety na samolot sa juz kurcze tak drogie... ohhh jak pech to pech 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Nusia jeszcze jakaś blacha by się przydała :P Poszukam u jakiegoś sprzedawcy, dostałam z Bebilona próbkę kaszki, ale ważna do maja 2011, więc przed chwilą pożarłam ją sama, dobra muszę przyznać! 😜 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A my od jutra zaczynamy remont tego wynajmowanego mieszkania by nie zostawić po sobie "chlewu" 😉 W zeszłym roku walneliśmy sobie na ściany ostre zielenie i żółcie i trochę innych cudaków a właścicielom chcemy zostawić biel jaką zastaliśmy. Adama więc czeka 4 dni roboty -łazienka, przedpokój, kuchnia i 2 pokoje - współczuję i będę mu kibicować 😉 Dobrze, że Natalę teściowie do siebie zabierają...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja też byłam dzisiaj u gina, wszystko jest w porządku, od teraz mam liczyć ruchy rano i wieczorem. Wybrać godzinę i naliczyć 5 🙂 USG mam dopiero za 3 tyg. i też mi ją zmierzą i zważą. Hmm może teraz to już się tak szybko nie tyje, bo ja niby 1 kg w ciągu tych 4 tyg. To generalnie moje ostatnie usg 🥴 hmm no chyba że przed samym porodem robią jeszcze jakieś zwiady...
Ehh czas leci...jutro zaczynam 30tc, jejciu już chyba wszystkie mamy 3/4 za sobą 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja też już po wizycie
co do dwunaczyniowej pępowiny to mam się nie martwić bo przepływy są w niej prawidłowe ale do lekarza który specjalizuje się w kardiologii płodów i niemowląt żeby sprawdził czy z serduszkiem w związku z tym jest wszystko dobrze (umówiłam się na 18.11 ale kurcze wizyta u niego 300zł)
a jeśli chodzi o glukozę to jest prawidłowa bo ta norma była podana do pomiaru na czczo
ogólnie wszystko dobrze i mam się niczym nie martwić 🙂
nawet do tego że nie przytyłam nic w ciągu ostatnich tygodni nie mówiła nic 🙂
sprawdziła moje dzienne menu i chyba już się przyzwyczaiła że taki urok mojej ciąży
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam sie wieczorowo super dziewczyny ze z waszymi dziecmi w porzadku jezeli chodzi o siusiaka chlopca ja na samym poczatku nie odciagalamn dopiero poniej bo poprostu sie balam bala bym sie dziewczynek ja u gina wizyte mam 17 i wtedy dostane skierownie na usg ale i tak jestem juz zapisana na 23 listopada wiec bede w 32 tyg ciazy wiec tylko dwa tyg nie cale 😁ale sie ciesze u mnie lekarz wykonujac ostanie usg nie pomylil sie do wagi malego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc dziewczynki.
u nas za oknem leje deszcz od rana,.Mój maz piecze bułeczki na sniadanko i zaraz bedziemy szamać. 🙂
Wczoraj przyszedł wypoczynek, meble już złożone czyli dziś sprzątanko i urządzanko 🙂
Nie wiem dziewczyny czy takie duze centra handlowe otwarte dzis????
chciałam jechac do kina z mężem ale nie wiem czy otwarte. Moze wy wiecie???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja nie mogę doczekać premiery Harrego Pottera 19 listopada
jakoś bardzo polubiłam ten film 🙂
mój mąż niekoniecznie dlatego zawsze chodziłam z bratem
w tym roku premiera jest o godz. 0:01 i tylko z napisami
wiec chyba sobie podaruje i pójdę w tygodniu po premierze 🙂
nadopiekuńczość mojego męża dotyczy też głośności filmów i tłumu ludzi w kinie hihihihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...