Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej dziewczynki,
oj dzieje się tutaj...coś złego i coś dobrego Patka to musiałaś schizy się nabawić, nie dziwie się 🤢 z tym skręcaniem mebli też byłam ostatnio na czasie, a prowadnice to prawdziwy cud hehe, sama je w końcu przykręciłam bo śrubki takie małe że mojemu z palców uciekały, ale ja dałam radę 😜
teraz tyle chodzę, że kręgosłup mi napiernicza niemiłosiernie, a na lędźwie znacie jakąś maść rozgrzewającą? 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny mi pomaga koci grzbiet i poszukajcie jogi dla ciezarnych 🙂 jak ostatnio wyginalam sie przed mezem to myslalam ze mnie zgwalci 🤪 wypinalam sie na podlodze na czworaka bo bolaly mnie plecy i on siedzial za mna na sofie. ogladam sie co on tak cicho a on z takim diabelskim usmieszkiem patrzyl na moja pupe 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wróciłam z wizyty. Wszystko jest dobrze, Jasiek waży 1600 g, a ja nie przytyłam nic w tym miesiącu( łał). Ide za to sie poobjadać smakołykami. Dobranoc mamusie.

Co do wkładki domacicznej to moge załozyc gdzies ok 4 miesiące po porodzie i kosztuje 300-500 zł.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka 🙂
Ja po sniadanku szykuję się na wizytę u ginki. Tylko bez usg. Pewnie dopiero da mi skierowanie. No i zobaczymy co powie o tych moich cukrach pieprzonych 😮


BlueLagoon napisał(a):
Na usg chodzicie z mężami czy same? Bo ja ciągle sama, bo mu nigdy nie pasuje i jakoś nigdy się nie pchał do tego by pójść razem ze mną.. ale zdjęcia oglądać chce 🙂
W tamtej ciąży był ze mną na każdym usg. Teraz tylko na pierwszym a inne wypadały mi tak, że nie dawał rady urwać się z pracy czy wziąć wolnego. Przynajmniej nie płacze jak kiedyś 😜


Ja wg moich obliczeń kończe już 32 tydzień 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a w ogole to mowilam mamie i tesiom ze nie chce ich od razu po porodzie, ze potrzebuje czasu by sie przyzwyczaic do malenstwa i wszyscy sie ze mna zgodzili. a jak przyszlo co do czego to tesciowie przylatuja 10 dni po terminie porodu, takze jak sie mala nie urodzi na czas to bedzie masakra 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mój mąż był (zresztą teraz też jest) taki przejęty tym wszystkim, ojcostwem, odpowiedzialnością za nas, że kiedyś zaraz po urodzeniu Natalci na jakimś spotkaniu ze znajomymi ktoś tam coś powiedział o Niuni. Na to Adam, że oczywiście to po tacie. Ja dla żartów walnęłam, że 'Co Ty możesz wiedzieć, jak nawet nie znasz jej ojca" 😉 Każdy się pośmiał ale mój mąż się śmiertelnie obraził. Wtedy nie był chyba jeszcze gotowy na takie żarty. Nie chciałabym już nigdy widzieć tej dziwnej miny na jego twarzy

Spadam do lekarza. Nareczka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jasne ze tak, jak lezałam w szpitalu to laska leżała 2 tygodnie po terminie ale mówili ze waga dziecko troche ponad 3 kg i ze jeszcze poczekaja az samo sie zacznie. Ale dziewczyna nie mogła już wytrzymac wzieli ja na cesarke i okazało sie ze dziecko 4,5 kg sie urodziło. Duza rozbierzność 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...