Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Chcialabym trzecie ale za jakiś czas jak odchowam dzieciaczki. Za jakieś 10 lat moze 🙂 narazie musze te szkraby odchowac. 🙂 wróce do pracy.....
Ale to życie pokaże czy sie uda bo jak nie bedzie mozliwości na trzecie dziecko to napewno nie. Narazie chcę założyć ta wkładke domaciczna 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
u mnie też napadało śniegu, że świata rano nie było widać, mimo wszystko pojechałam do galerii robić prezenty. Potem umowiłam się z teściową i szwagierką i kupiłyśmy dla Majeczki pełno ciuszków, ahh już nie mogę się doczekać jak ją będę stroić 🙂
a do mnie przyszła tylko 1 próbka tych pampersów mimo że zamawiałam też na adres teściów i rodziców...a na stronie pisali że paczka wysłana, chyba ta poczta znów nawala...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja tez juz sie nie moge doczekać jak po urodzeniu pojade na szalenstwo zakupowe i sobie nakupuje ciuszków. Też jakąś ładna kurteczke chce. Spodni to mam pełno z przed ciąży, prawie nowe bo nie zdążyłam ich wynosić hehe. Ale obkupie sie napewno 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzis dzien mialm zabiegany od rana czyli 7;30 bylam juz na badaniach potem do mamy zostalam bratu z tym jego malenstwem oni skoczyki mi do lidla kupili dwie pizamki dla kodzia przy okazji bo robili zakupy potem pojechalam do zakaznego po wyniki wiremi wiec juz mam na 6 grudnia do gina potem skoczylam do urzedu zawiez zaswiadeczenie binka o dochodach ale nic nie zalatwilam cos im ssie nie zgadzalo i dali swoj kwitek aby pracodawca wypelnil eh potem skoczylam do sklepu po drobne zakupy zebym mogla uzwignac potem pojechalam do szpitala bielankiego odebrac konrada wypis szpitalny i wkoncu do domu bylam o 15;00 potem pomoglam odsniezac binkowi i zmeczona zjadlam szybko lubelle i dwie kanaki bo taka byllam glodna od rana nic nie jadlam i padlam spac nie dalam rady a binek przez ten czas pojechal do orange oplacic fakture i kod abonamencki odebrac nowy i teraz wstalismy zjedlismy kolacje i ogladamy na wspolnej eh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka dziewczyny 🥴
Byłam dzisiaj u lekarki i grozi mi przedwczesny poród tzn. nie wiem kiedy może nastąpić albo w grudniu albo na początku stycznia, bo szyjka się skróciła, ale jest zamknięta, co do badania i tego powiększenia to nic nowego się nie dowiedziałam, a raczej zmartwiłam 😞 niby to się nie powiększa, ale i tak ciężko było zrobić to badanie, ponieważ mała leży bardzo nisko główką w łóżysku, pod spojeniem łonowym, ginka naciskała nawet głowicą ten cały dół, ale ona była uparta, nie było widać dobrze mózgowia itp. ale coś mi dodatkowo zaczęła stękać o robaku niepełnym itp. ale nie jest pewna, że to może być zespół Dandy Walkera to jak wyszłam stamtąd to zaczęłam płakać jak głupia ehh! Niepotrzebnie się stresuję, ona ma w sumie kiepski sprzęt, bo słaba jakość była, do tego mała źle była ułożona i ona sama nie była pewna co widzi.. Poczekam na badanie usg tego mojego specjalisty za 2tyg. 😞 mam doła normalnie! Jeden lekarz gorszy od drugiego. Aha i komory boczne ma nieposzerzone itp. także tylko to powiększenie samo jest.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BLUE nie ma się co stresować, poczekaj do tego badania za dwa tygodnie.
Ja teraz po sobotnim usg też trochę spanikowałam, bo małemu wyszło, że ma obwód brzuszka mniejszy o tydzień i 3 dni od reszty pomiarów. Lekarz powiedział, że można się martwic różnica powyżej 4 tyg. ale ja wiesz zeschizowałam 😞 Potem trochę poczytałam na forach i się uspokoiłam, bo każde dziecko jest przede wszystkim inne, nie zawsze da się dobrze zmierzyć.
Także pozytywnie się nastawmy, bo wszystko jest Dobrze!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...