Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Hej mamusie. Blue ja też chcę maleństwo ze stycznia, może być nawet 1 stycznia byle nie w grudniu. Kurcze a mam wrażenie, że mi się brzuch obniżył 🥴 Tak sobie macałam, w szpitalu przy badaniu mówili że jest macica 3 palce od mostka, teraz mąż sprwdzał jest 5 palcy poniżej mostka 🤢 z resztą już żeby pępek zobaczyć to muszę w lustrze i zgaga mi przeszła, łatwiej się oddycha za to częściej chodzę do toalety, ciągle mi pęcherz uciska.. Co o tym myślicie? Powinnam się niepokoić? W czwartek jadę do gina ciekawe co powie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

hej
a ja jak narazie ( odpukać ) czuje sie świetnie, brzuszek nie boli, tylko większy ucisk mam na pęcherz i chodzę często do łazienki, poza tym ok. Jeśli chodzi o termin porodu to mój gin powiedział, ze bierzemy pod uwagę termin jaki mi wyznaczył na pierwszej wizycie-czyli 25 styczen, wg usg dzidzia jest ok 1-2 tygodnie do przodu. Tydzien temu juz wazyła 2300 g więc nie wiem jak to bedzie z tym terminem. Jak bedzie spora to mysle ze wypisze mi skierowanie na cesarke
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej wczoraj tez mialam bole plecow od 14 potem bol tak sie nasilil promieniowal do macicy myslalam ze nie doczekam rana wzielam 2 tabletki nosy i zbolem zasnelam ale myslalam ze rano z mama bede jechac do spzitala ale przeszlo dzis zakupilam dla malego wyprawke niemowleca rozek i reczniki dwa a jutro jjade z mezem na zakupy obkupic maluszka do spzitala zeby byc gotowa a nie chodzic po sklepach po nowym roku i dla kodzia licytuje garnitur trzymajcie kciuki aby sie udalo wygrac aukcje eh 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja tylko muszę być monter na święta - bo mam chrzciny bratanicy, i tak doczekać akurat do końca 37 tyg. i czekam już na Maluszka - może się pchać 🙂 🙂 🙂
Wczoraj cały dzień miałam twardy brzuch, nospa na noc, ale przeszło dopiero rano.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jutro zaczynam 34 tydzien. A we wtorek mam wizytke 🙂 juz nie moge sie doczekac, mam nadzieje ze wszystko ok z moim Jasiem 🙂 Kopie mamusie jak oszalały, w szkole dziś tak szalał ze nie mogłam wysiedzieć w ławce 🙂 Maja juz w domku, jak wróciłam ze szkoły to mi rzuciła się na szyje i powiedziała ze tęskniła za mną. Takie chwile są bezcenne 🙂
A dziś pod poduszke oczywiście prezencik mikołaj musi przynieść. Tylko o mnie pewnie zapomni jak zawsze 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak leżę to nie twardnieje, dopiero jak zaczynam chodzić, to czuję taki dyskomfort. Ciekawe czy dzisiaj znowu zaszczycą mnie te bóle, przez nie budzę się tylko raz w nocy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asiulka rzeczywiscie nic twego brzuszka nie widac 🙂 Ładnie wyglądasz. Ja wyglądam jak bombka, jeszcze teraz w tych grubych zimowych kurtach, normalnie jak kulka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja mam 13 na plusie i moja wiązana kurtka podkreśla brzucholka, ale za to ludzie w kooońcu ustępują mi miejsca w autobusie 😉
chyba od jutra zacznę już powoli sprzątać tak świątecznie...zacznę od szafek w kuchni 😜
no tak jutro Mikołajki, heh nie powiem rodzice jeszcze potraktowali nas jak dzieci...a ile radochy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To odpisali ze szpitala:
Witam,
Ubranka dla dziecka mozna wziąć i przebierać na sali jak dziecko bedzie
razem z panią, co do kosmetyków to dla dziecka nie natomiast dla pani
środki higieny osobistej.Należy wziąć ręczniki, koszul ę do
kolana,szlafrok , kapcie,dokument ubezpieczenia z danego miesiąca.dla
dziecka kocyk lub rożek, czapeczka rękawiczki niedrapki, śpioszki body
lub kaftaniki po kilka sztuk, pampersy i chusteczki do pupci.
To wszystko pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć dziewczyny
cały weekend byliśmy u rodziców a mnie ciągle pobolewał brzuszek tak jak wiele z was jakby na @
dobrze że jutro do lekarza to może poda mi prawdopodobną przyczynę

dziś Mikołajki - mój mąż występuje dziś w roli Mikołaja w jednym z przedszkoli w Szczecinie
ale od rana chodził szczęśliwy bo jemu zawsze się micha śmieje jak widzi takie maluchy skaczące dookoła niego 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mój też nieźle wywija 🙂 od 5 nie śpimy 🙂
ja na razie nic nie sprzątam, mężuś wczoraj posprzątał całe mieszkanko bo nie chciał żebym dzisiaj zasuwała jak pójdzie do pracy. Nie ma co szaleć w tym roku, poza tym jest sprzątane na bieżąco 😉 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc dziewczyny
Ja tez w te swieta raczej nie bede sprzątała, mój mąż juz wie, ze to do niego będzie należało 🙂 z resztą nie pozwoliłby mi na to, jest przewrazliwiony pod tym względem, jak tylko zaczynam cos sprzątać to krzyczy na mnie . Duzo tego sprzatania nie ma to da rade 🙂

A ja jutro musze jechac na wizyte do diabetologa, zobaczymy co mi powie na temat tych cholernych cukrów

Milka ja tez bym poleciala do lekarza, nie wiadomo skąd te bóle sie wzięły
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Laseczki 🙂
a ja sie miotam miedzy nowym mieszkankiem a starym 🙂 W zeszlym tygodniu nie przyjechalo nam lozko wiec musimy czekac do jutra (trzymam kciuki by przyszlo). dzisiaj pojade i przygotuje sobie torbe do szpitala i ciuszki malej wypiore na pare dni, bo jak tak dalej pojdzie to nic nie bedzie gotowe 😜 nie ma lozka, to nie moge kupic komody bo nie wiem jaka mi sie zmiesci itd 🙂
pomarudzilam a teraz ide sie myc i heja do mieszkania 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...