Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
a ja umówiłam się na sesję okazało się że jeden z lepszych fotografów szczecińskich ma swoje studio ulicę ode mnie i jeszcze do tego powiedział ze weźmie za zdjęcie 30zł
wiec tak się zastanawiam czy do tego mojego prezentu zdjęciowego nie dać mężowi jakiegoś fajnego zaproszenia np na sesję zdjęciową z brzuszkiem

mam tylko mały problem pan ma zajęte wszystkie dni do południa i umówiłam się z nim na 18
muszę coś wymyślić co powiem mężowi jak będę z domu dziś wychodzić hihihihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Kasia fajne 😁

Joasia ja nie robilam jeszcze wymazu, nic mi lekarz nie mowil, robilam tylko cytologie jakos tak w lipcu, nastepna wizyte mam 22.12 wiec zobaczymy co na ten temat powie

spadam do sklepu pa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiecie co tak jakoś dziwnie mnie boli to podbrzusze. Jak nigdy i nie przechodzi. Macie tak może? Nie wiem tak myślę moze to Jasiek mnie uciska gdzieś. Jutro zobaczymy co tam na wizycie mi powie. A leków raczej nie chce brac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Właśnie, jak byłam z maja to nosiłam coś do sanepidu. Jakiś wymaz czy cos już nie pamietam. A teraz mi nic nie kazała. A pamietam ze wtedy wyszła mi jakaś nieciekawa bakteria i jeszcze na sam koniec ciązy antybiotyk jakiś dopochwowo dostałam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Szczerze powiedziawszy nie dzwoniłam do lekarza, bo te bóle mam już od 3 tygodni i w szpitalu też je miałam, one towarzyszom skurczom i kazali mi brać scopolan na bóle. Nie pozostaje mi nic innego jak leżeć cały Boży dzień 😞 Torba już spakowana tylko muszę dokupić parę drobiazgów dla siebie do porodu, więc w razie w jestem gotowa. w czwartek jadę do gina więc mu powiem co się dzieje, a jak będzie gorzej to na pewno zadzwonię. Najgorsze jest to, że jestem sama w domu, a siostra zabrała samochód taty i pojechała do miasta, wróci dopiero koło 2 także nawet nie mam z kim w razie czego jechać.. Najważniejsze, że malutka harcuje to mnie troszkę uspokaja...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny a ja wczoraj miałam skurcze rano przez dwie godziny co 10 minut i pojechałam do szpitala i mam rozwarcie na 1 cm i przeleżałam w szpitalu do wieczora i nic sie nie działo i pytali sie czy chce pani juz rodzic czy poczekac jeszcze to jasne ze poczekac i chcieli mnie zostawic ale wróciłam do domu dzisiaj i jak wrazie co beda kolejne skurcze to mam jechac szybko do szpitala.Strasznie sie boje 😞 Ale pewnie urodze w grudniu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cholera wszystkie się posypiemy i nie będzie nikogo na stycznia 🤢 Mnie na razie brzuch nie boli, dzisiaj w razie czego wzięłam nospę 🙂 wam też radzę brać chociaż przez 1 tydzień, znajoma z stycznia ma 4cm rozwarcie od kilku dni i nadal nie rodzi 🙂 więc bądźmy dobrej myśli! Moja ginka kazała mi przyjść na wizytę za 4tyg. 😮 także to są dopiero jaja! A mogłaby sobie przecież zarobić, nie dała mi żadnych leków na skracanie szyjki ani nie pow, że mam leżeć, dodała tylko, że poród od razu nie nastąpi, ale może być wcześniej i nie wie kiedy. 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Blue położna własnie mialam super 🙂 WSzystko zależy od połoznej czy cie natnie czy nie.Sama mi tak powiedziala po porodzie.Teraz jak bede rodzic to sie zapytam położnej co mi bedzie poród odbierac czy bedzie można sprubowac urodzic bez naciecia.Ale masz racje alwo mi sie troche tam poobcierało i mosc ogonowa mnie bolala 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasiu śliczny ten Twój Synek 🙂 super zdjęcia na sankach na nk 🙂
Poza tym ładniutka z Ciebie Mamuśka 🙂
Ja już się mojego Synusia nie mogę doczekać!
Kurde a zawsze myślałam, że kobiety w ciąży to wieloryby brzydkie, a tu proszę każda taka fajniutka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...