Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
dziewczyny ten ból brzucha co pisałam o nim rano, dalej jest, w ogóle mi nie przechodzi. Dziwny taki ze w sumie nie potrafie określić czasem nisko czasem środek brzucha. Aż mi chodzić ciężko, nogą ruszyć. hmmm co to moze byc. Mam tylko nadzieje ze to normalne. Ale boli cholernie.
Musze iść sie szykować bo na te mikołajki z córcią musze lecieć, i jeszcze do rosmanna skocze po te pieniążki na święta 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiecie co dziewczyny Musimy sie wymienic nr tel, bo to juz coraz bliżej i jak któras bedzie w szpitalu juz rodzić badz jeszcze nie to zawsze moze napisac do którejś dziewczyny i bedziemy miały wiadomość na forum 🙂 co i jak sie dzieje 🙂

Mój nr tel to: 668852475 mozecie sobie napisac, jakby sie cos działo dać znac a ja na forum przekażę reszcie. I dajcie mi jeszcze do którejś z was to jak u mnie cos się bedzie działo to tez napisze sms-ka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszła już jedna paczka z zamówionymi kosmetykami itp. jeszcze czeka mnie odbiór 6 paczek w tym jedna mojego, bo sobie dodatek do gry zamówił, ci kurierzy i pocztex& listonosz zwariują 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o widze ze nastapiła juz wymiana kontaktów - to znaczy ze poród nadchodzi duuuuzymi krokami 😆
Zaraz zerknę na NK , jak chcecie to podaje tez moje dane do nk Aldona Pieńkosz-Warszawa
mogę was pozapraszac? ja również zapraszam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasiulek, wesa, milka i youmit - pospieszylam sie i zaprosilam was juz na nk 🙂
patrząc na wiek to młodziutkie z was dziewczynki, ja wg was to juz stara d...a 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...