Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
no moja Maja juz katarek ma od piątku...no to juz puściłam ja troszke na dwór, jak taki mróz jest to jej sie lepiej oddycha świeżym powietrzem, gorzej jak by była odwilż to bym jej nie puściła bo wtedy mozna sie jeszcze bardziej załatwić. 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U mnie też komoda z rzeczami Majusi pełna czystych, wyprasowanych ciuszków. Miałam nosa, że tak wszystko ostatnio porobiłam więc teraz mam 4 dni odpoczywania. Jutro skoczę do fryzjera bo juz wyglądam jak nie powiem co 😉 A potem aby do poniedziałku. W raczej do wtorku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tak jest odpoczywaj i sie relaksuj. Powiedz mi po cesarce chyba człowiek nie jest taki wykonczony, zmęczony co??? tylko brzuch boli tak? Bo ja po swoim porodzie ledwo na oczy widziałam z przemączenia i ledwo chodziłam, taka wykończona byłam fizycznie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Justyna z jednej strony co dobrze bo wiesz kiedy bedziesz miala dzidzi a z drugiej ja osobiscie bym nie chciala cesarki wole sie te kilka godzin pomeczyc i urodzic naturalnie i normalnie wstac po paru godzinach isc sie wykapac a nie mordowac sie tak jak u nas 24 godziny nie mozesz reka ruszyc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ika79.............. rany,,,to mnie troche pocieszylas,,,,, ja zdaje sie bede miala cesare ,chociaz jej bardzo nie chce, wolalabym naturalnie rodzic-wydaje mi sie , ze to z bolami ale bardziej emocjonalne niz zaplanowane na dzien i godzine cc i co jak co,,,to operacja ....
no ale coz .... kazda z nas czeka , to co ma byc ...... finisz jeden - nasze dzidziusie w naszych ramionach 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ika zgadzam się z Tobą w 100% 🙂

Femmka głowa do góry! Dzielna dziewczynka jesteś. Ja sobie to tłumaczę tym, że sama nie "kupiłam" tego cięcia dla swojego "widzimisie" tylko ktoś uznał, że medycznie tak będzie lepiej dla mnie i dla dziecka. Dla Was widocznie też więc po co się zamarwtaić! W dodatku wiem, że to naprawdę nic najgorszego (cc 6 lat temu) więc głowa do góry!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
....ale fajnie będzie więcej bobasków w przyszłym tygodniu, może i Femmka dołączy do tego grona 🙂
ja dziś poodkurzałam we wszystkich szparach, te obleśne babuny wszędzie się dostaną 😉
jeszcze podłogi zostały do umycia, i szafki w kuchni...tam na samej górze, ale to już nie ja będę robić 😜
dziś też śniła mi się moja Majeczka, ale była niedobra bo łapała mnie rączkami za wnętrzności...oj jak ja się nie mogę doczekać kiedy przytulę to małe różowe ciałko 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny to jest cewnik balonik różnie to nazywaja.on sie powieksza i jest wsadzany do szyjki macicy zeby zrobiło sie rozwarcie szybciej bo czasami sa skurcze a rozwarcia nie ma.Cos takiego mi lekarz mówił.Wykorzystałam juz meża dwa razy i masuje brzuch i juz mam co 10 minut przez godzine prawie i na łózku nie mogę wysiedziec bo bola jak cholera mówia do trzech razy sztuka moze tym razem cos sie rozwinie 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...