Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
co do rozstępów to brzuś mam na razie gładki
na piersiach tak w 5 miesiącu wyskoczyło kilka ale szybko wyblakły
za to po wewnętrznej stronie ud zrobiło mi się ich sporo już w połowie ciąży pomimo że przecież przytyłam tylko 6kg
i powiem wam że moja dr kiedyś tam mówiła że kremy antycellulitowe i ujędrniające szkodzą w czasie ciąży i że nie powinno się ich używać 🥴
wiec staram się tylko oliwką smarować a po porodzie wezmę się za nie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Milka kolejną wizytę mam w styczniu, ona sama pow. że mi się szyjka skróciła i że może być poród przedwczesny a mimo to mam przyjść po nowym roku także wiesz.. żadnych leków nie przepisała.. hmm ja to czuję jak walec 🙂 a na końcu coś takiego jak łepek z ustami taka przedziałka po środku jest rozpulchniona i miękka 🙂 ale to tylko początek no i tydzień temu było jeszcze wszystko na swoim miejscu zamknięte.. a teraz nawet dotknąć nie mogę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Milka jaki masz krem na rozstępny ze taki dobry? ja mam kilka malych na piersiach - musze cos z tym zrobic bo balsamy ujedniające nie na nie nie działają, brzuszek mam na szczescie gładziutki, podaj mi kochana nazwe i cene jak pamietasz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja ostatnim razem była wyżej o prawie 100g czyli też średniaczek wg siatki 🙂 Wesa ja mam taki charakter, że lubię wiedzieć co mam w "środku" tam nic nie ma oprócz szyjki 🙂 po prostu zakończenie pochwy i szyjka 😁 nic innego nie znajdziecie 🙂 a jak się ma obcięte paznokcie i umyte dobrze ręce to zarazków nie wprowadzicie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hehe Blue widzę że masz wszystko pod kontrolą 😉
Kasia dobrze że dałaś znów tę siatkę centylową...teraz już widzę jak moja się plasuje - co ja mam powiedzieć jak w 33tc ważyła 2800 😮 wynika z tego że jest klusąąąą 😜 no ale 27-go mam usg więc się okaże jak to wygląda w 36tyg.
dziś sobie posprzątałam troszq i się zmachałam, a jutro nareszcie ubiorę choinkę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej
ja po ostatnich zajeciach ze szkoly rodzenia. pozniej bylam na zakupach i nakupowalam juz na swieta. zadzwonilam po taksowke i za pierwszym razem powiedzieli mi ze mam czekac 1h!!!!! (snieg dzisiaj padal i oczywiscie paraliz na drogach 🙂) ale po chwili powiedzieli ze bedzie za 10 minut. no i byl tylko zanim go zawolalam to wzial kogos innego idiota!! no i czekalam na nastepna taksowke. okazalo sie, ze to polak, ktory juz mial jechac do domu ale przez radio powiedzieli mu ze polka z brzuchem czeka i marznie to przyjechal 🤪 jakos mam duzo energii dzisiaj 🙂 ide poodkurzac, a potem sie wezme za gotowanie na jutro i moze uda mi sie poprasowac 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja własnie wróciłam od mamusi, pojechałam na kolacyjke. Kupiłam sobie ten magnez, zobaczymy czy te skurcze w nogach mi po tym przejdą, bo w nocy jest jakas masakra. Jutro mam egzamin w szkole, ale nawet sie nie uczyłam bo babka mówiła ze nie bedzie mnie stresowac i mi podpisze ten indeks bez problemowo 🙂 Do jutra brzuchatki kochane 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...